Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Numerowanie stron w Wordzie

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-05-2007, 22:40    Temat postu: Numerowanie stron w Wordzie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ma pytanie.

Kuzynka właśnie pisze pracę licencjacją i mamy problem z ponumerowaniem stron.
Pierwsza strona jest tytułowa więc nie będzie jej numerowała. Ale druga strona (spis treści) musi mieć już numerki.
jak zrobić, żeby numerowanie zaczęło się od tej drugiej strony, ale żeby jednocześnie na drugiej stronie zaczęło się numerowanie od 1????

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 23-05-2007, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatko, jak pisałam pracę miałam ten sam problem.... Ponumerowałam strony a później na początek wkleiłam stronę tytułową bez numeru. Nie doszłam do tego, jak to zrobić "profesjonalnie". Niezdecydowana
Powrót do góry

grzybowa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 23-05-2007, 22:47    Temat postu: Re: Numerowanie stron w Wordzie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Ma pytanie.

Kuzynka właśnie pisze pracę licencjacją i mamy problem z ponumerowaniem stron.
Pierwsza strona jest tytułowa więc nie będzie jej numerowała. Ale druga strona (spis treści) musi mieć już numerki.
jak zrobić, żeby numerowanie zaczęło się od tej drugiej strony, ale żeby jednocześnie na drugiej stronie zaczęło się numerowanie od 1????

Agata bardzo prosto. Wstaw->numer stron->odznaczasz numerownie na stronie pierwszej->Format->numerowanie stron->zacznij od numeru 0

Autor postu otrzymał pochwałę.
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 23-05-2007, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robie tak, że daje podział strony. A później na kolejnej stronie wchodzę znów w numeracje i ustawiasz "rozpocznij od (ręcznie wpisać) . Spróbuj czy zadziała. Jak nie wymyślimy jeszcze inne metody Puszcza oko .

Jeżeli masz ustawione stopki i strony na tzw. "prawa lewa" czyli jak wydrukujesz i pokryjesz aby były dwustronne - to należy dawać na stronie parzystej podział nieparzysty, a na nieparzystej podział parzysty (chyba).

Jeżeli nie masz ustawionych stron i stopek podział "następna strona: (jakoś tak) powinien wystarczać.

No grzybowa to lepiej wyjaśniła. Bardzo szczęśliwa

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sro 23-05-2007, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MeYa napisała:
Ja robie tak, że daje podział strony. A później na kolejnej stronie wchodzę znów w numeracje i ustawiasz "rozpocznij od (ręcznie wpisać) . Spróbuj czy zadziała. Jak nie wymyślimy jeszcze inne metody Puszcza oko .

Jeżeli masz ustawione stopki i strony na tzw. "prawa lewa" czyli jak wydrukujesz i pokryjesz aby były dwustronne - to należy dawać na stronie parzystej podział nieparzysty, a na nieparzystej podział parzysty (chyba).

Jeżeli nie masz ustawionych stron i stopek podział "następna strona: (jakoś tak) powinien wystarczać.

Nic nie zrozumiałam Zszokowana . Ale dzięki za pomoc Śmiejąca się

grzybowa dzięki bardzo !!!

Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 23-05-2007, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
MeYa napisała:

Nic nie zrozumiałam Zszokowana . Ale dzięki za pomoc Śmiejąca się

grzybowa dzięki bardzo !!!

No właśnie nie umiem tak słownie wyjaśnić. Ja po prostu tak robie w dokumentacjach, z których stwarzane są właśnie książki.

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Sro 23-05-2007, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda, że na to nie wpadłam, jak pisałam pracę. Niezdecydowana I nieźle się na to wkurzałam. Niezdecydowana
Ale to nic niedługo następna praca, więc bardzo mi się to przyda. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Czw 24-05-2007, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj agaat a gdybyś wiedziała jak ja się wkurzałam Wściekła . Gdybym wiedziała, że moja sister potrafi to robić to od razu zwróciłabym się do niej po pomoc Złośliwa

Powrót do góry

agaat

PostWysłany: Czw 24-05-2007, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo dobrze, że powstał ten temat, bo dla mnie ta informacja jest naprawdę cenna. Uśmiechnięta Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 24-05-2007, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szkoda ze dopiero tu dotarłam, bo Worda mam w małym paluszku Puszcza oko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 24-05-2007, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pisząc pracę mgr (obrona na koniec czerwca) też miałam kilka problemów z formatowaniem, teraz mam już Worda w małym paluszku i przyznam że nieraz to nerwy mnie ponosiły, zwłaszcza jak u mnie na kompie było wszystko ładnie pięknie, a np u koleżanek jak podłączałam pen drive'a już tak ładnie nie było, bo miała jakiegoś starszego Worda.
Teraz moja praca jest pod względem formatowania idealna, głównie za sprawą promotora, który ma na tym punkcie trochę fioła Puszcza oko
W przyszłym tygodniu będę ją drukować i oprawiać Cool

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: