Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Nuva Ring
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi, wiem - przejęzyczenie.

Plastry sa w Polsce od dawna, krążek od kilku miesięcy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 29-07-2008, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Wiem,wiem. Kazdy sie moze pomylic.
Powrót do góry

gabriela

PostWysłany: Nie 03-08-2008, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja sie chcialam zapytac Martii np. jak u Ciebie z wilgotnoscia i libido odkad masz w sobie krazek? Moze to dosc osobiste, ale ja dopiero to jakos pokojarzylam, mimo ze to juz moj 7 krazek...albo jakos tak, wlasciwie nigdy nie mialam z tym wielkich problemow, ale ciagle mi sie chce ostatnio..i jestem mokra az milo. A narzeczonego nie zmienialam..jedynie krazek moglby byc przyczyna. Nie mialas aby podobnych doswiadczen?

Sorry ze o takie osobiste kwestie pytam, jak nie chcesz to nie musisz odpowiadac, ale jako ze jestes tu jedyna, to dlatego Ciebie pytam.
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 03-08-2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gabriela to bardzo indywidualne u kobiet - ale antykoncepcja bardzo wpływa na libido - po niektorych tabletkach w ogóle nie miałam ocohty. Należy się więc cieszyć, że jest lepiej;-).
Powrót do góry

gabriela

PostWysłany: Nie 19-10-2008, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CIagle jestesmy tu jedynymi uzytkowniczkami krazka? a szkoda...Ja wciaz dobrze,ale nie smialam myslec ze cokolwiek sie zmieni. Ostatnio mialam wrazenie ze omal go nie zgubilam Uśmiechnięta ale na szczescie powodem byl tylko upal i spocenie gdzie niegdzie,a krazek wypasc chyba nie moze, bo ma przeciez szersza srednice niz ujscie pochwy. to tyle nowych odkryc, szkodaze nas tu tak malo..
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 19-10-2008, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie jakiś czas temu czytałam o tym krążku. Opinie były różne, zainteresował mnie z tego względu, że dawka hormonów jest niewielka i forma też się wydaje ciekawa. Martwi mnie jedynie to, ze będzie przeszkadzać w stosunku, albo będę czuła krążek w ciągu dnia. TO by mogła być niezła alternatywa antykoncepcji, bo tabletek niestety nie mogę stosować ze względu na wątrobę, a plastry... nie przemawia do mnie nalepka, którą widać. Poza tym nie wszędzie ją można przylepić, żeby się nie odkleiła. Podobno się brudzi i ciągły strach czy jeszcze jest.
Muszę to jeszcze przemyśleć, bo obecnie to trochę taki ryzyk fizyk. Puszcza oko
Powrót do góry

gabriela

PostWysłany: Nie 02-11-2008, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mialabym polecic plaster albo ring to zdecydowanie to drugie. ja mam zle wspomnienia, odlepialy mi sie,a jak juz sie dobrze trzymalto mi robil odparzenia na skorze i szybko sie z nimi rozstalam. krazki super, to teraz zadnej skargi! tylko poczatki byly dosc trudne, ale warto bylo...

Dołączone po 2 minutach 3 sekundach:

A, no i mialam jeszcze o watrobie...proby watrobowe mam swietne,a to juz prawie rok z krazkiem, wiec chocby z tego wzgledu, i wysokiego libido z ktorego sie ciesze, polecam.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 02-11-2008, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gabriela a po tabletkach miałaś problemy z wątrobą? Libido wzrosło od krążka?
Powrót do góry

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 29-11-2008, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chcialabym zmienic metode antykoncepcyjna, teraz stosuje plastry ale chcialabym wyprobowac krazka, przede wszystkim dlatego, ze mam obnizone libido Niezdecydowana Czy mozecie napisac mi jak sie po nim czujecie?

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

gabriela

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Gabriela a po tabletkach miałaś problemy z wątrobą? Libido wzrosło od krążka?

Dlatego m.in. musialam skonczyc z tabletkami, bo mi wykonczyly watrobe, i to zaledwie w 3 lata. Niedawno robilam proby watrobowe po calym roku z krazkiem i rewelacja, watroba jak nowa. No i poki co, oprocz bardzo krotki miesiaczek (po 2 dni, ledwo co leci), to zadnych zmian, krazek sluzy.

Dołączone po 3 minutach 3 sekundach:

A, zapomnialam o libido, choc pisalam o tym juz tysiac razy... Libido praktycznie od poczatku uzywania krazka mam mega wysokie i super wilgotnosc. Prawde powiedziawszy to nigdy tak nie mialam, bo od poczatku zabezpiecalam sie tabletkami i nie wiedzialam ze tak dobrze moze byc Zakłopotana i to chyba nie tylko moja opinia,ze libido lepiej przy tej metodzie.
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobra, przekonalas mnie Gabriela, zmieniam metode zaraz po ostatnim plasterku Bardzo szczęśliwa Mam nadzieje, ze wroci mi ochota na sex, bo jak nie to juz sama nie wiem co sie ze mna dzieje, chcialabym ale mi sie nie chce... Bardzo smutna

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 30-11-2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio im rzadziej się kochamy tym mniej o tym myślę... mimo, że nie używam antykoncepcji...
Powrót do góry

gabriela

PostWysłany: Nie 07-12-2008, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dasy123 napisała:
Dobra, przekonalas mnie Gabriela, zmieniam metode zaraz po ostatnim plasterku Bardzo szczęśliwa Mam nadzieje, ze wroci mi ochota na sex, bo jak nie to juz sama nie wiem co sie ze mna dzieje, chcialabym ale mi sie nie chce... Bardzo smutna

Nawet nie chialam Cie przekonywac, ale naprawde libido mi skoczylo niesamowicie. A wiem co to znaczy jakbys chciala, ale... Pozdrawiam!

Dołączone po 1 minucie 21 sekundach:

I zycze Ci szczerze zeby na Ciebie podzialalo tak samo.
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pon 08-12-2008, 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo szczęśliwa Dziekuje za zyczenia, mam nadzieje, ze podziala tym razem, juz tyle srodkow probowalam, ze trace nadzieje na jakas skuteczna i bezobjawowa antykoncepcje...a moze to ze mna jest cos nie tak Bardzo smutna

Powrót do góry

Elle05

PostWysłany: Sro 10-12-2008, 21:40    Temat postu: Dziwne, niepokojące informacje... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Usiadłam dzisiaj przy swoim komputerze i zaczęłam szukać wiadomości na temat tego "magicznego krążka" Uśmiechnięta
Wszystko z nim ponoć fajnie, ale znalazłam bardzo dziwne posty na jednym z amerykańskich forum. Ktoś pisał w nich, że jedna kobieta umarła, druga jest sparaliżowana z prawej strony, a kolejną bolała lewa noga i to wszystko przez Nuva Ring. Z tego, co się doczytałam, wynika że poprzez stosowanie tego krążka powstają zakrzepy krwi, które powodują różne poważne, grożące życiu problemy. To były posty z ok. 2006 roku. Tak czy inaczej, trochę mnie to zaniepokoiło. Starałam się poszukać podobnych informacji na polskich forach, ale takowych nie znalazłam.

Jeśli ktokolwiek słyszał cokolwiek na ten temat, proszę o odpowiedź.
W tym miesiącu zaczęłam stosować tę metodę, a wątpliwości jest wiele.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: