Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Obgryzanie paznokci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też w zasadzie od dziecka ogryzałam paznokcie Smutna Wiem, że wyglądały fatalnie, ale nic, ani nikt nie potrafił mnie tego oduczyć. Aż do sylwestra tego roku Uśmiechnięta
Moja siostrzenica która ma prawie 4 lata też zawzięcie gryzie paznokcie. Jej wymówka zawsze była taka: skoro ciocia gryzie to ona też może...
W Sylwestra powiedziałam jej, że od tej chwili już nie będę ogryzała paznokci. Mała jak narazie nie rusza palców, a dla mnie była to najlepsza motywacja i... postanowienie noworoczne Uśmiechnięta
Jak narazie się trzymam, ale będę wdzięczna jeśli będziecie trzymać za mnie kciuki Uśmiechnięta

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Roxanna

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 08-01-2011, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepszym sposobem na obgryzane paznokcie jest lakier z pieprzem lub ekstra gorzki lakier Bardzo uśmiechnięta Polecam. Jest w każdej aptece oraz drogeriach ; ]

Podpis Cofnąć się do czasów ,gdy problemem była zgubiona zabawka; )
Powrót do góry

Wikta

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najgorsze są pierwsze dni Uśmiechnięta Nie wiem jak dałam radę ale aktualnie nie gryzę już paznokci klaskanie2 I nawet mnie do tego jakoś szczególnie nie ciągnie...

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wikta oby tak dalej! Trzymam kciuki! Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

monika25

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 13-01-2011, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to witaj w klubie :D mam ten sam problem i już różne sposoby próbowałam i niestety nic z tego....
A co do tipsów to ja pomyślałam tak samo jak Ty 2 lata temu byłam w tej samej sytuacji ślub nie długo a ja mam paznokcie że szkoda patrzeć i wtedy koleżanka kosmetyczka namówiła mnie na tipsy i jeszcze zadowolona teraz zakładam cały czas tzn raz na kilka miesięcy robię sobie przerwę ale to nie ma sensu bo i tak zaczynam obgryzać :( a tak mam tipsy i jakoś w ogóle dłonie inaczej wyglądają są takie zgrabniejsze ładniejsze..
A czy twoje paznokcie na tym ucierpią...to pewnie że tak ale skoro nie potrafisz przestać ich obgryzać to co ci szkodzi założyć tipsy!!!!Pozdrawiam. :lol:
Powrót do góry

Wikta

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

1 maja minęło 5 miesięcy od kiedy nie gryze paznokci Radość. Jednak jest to możliwe...

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 13-05-2011, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wikta gratuluję ogromnie Bardzo szczęśliwa. Jednak dla dzieci (nawet nie swoich) można osiągnąć wiele Puszcza oko.

Ja nie potrafiłam rzucić sama. Dopiero tipsy pomogły Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Daria59

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pon 30-05-2011, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja obgryzam paznokcie pewnie trzydzieści lat,tipsy miałam przeszło rok,wtedy nie gryzłam bo były za twarde,ale jak je zdjęłam to znów obgryzam . Ale na swój ślub zmobilizowałam się i miałam w miarę długie paznokcie. Uśmiechnięta

Podpis Być dla kogoś kimś ważnym......chciałabym.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 31-05-2011, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na szczęście nie mam tego problemu.
Kiedyś jak byłam u kosmetyczki, to powiedziała mi, że kiedyś miała taką klientkę, która obgryzała skórki od paznokci. Cool

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Lemonka

PostWysłany: Wto 02-08-2011, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kilka dziewczyn już odzwyczaiłam pokrywając płytkę paznokcia żelem lub akrylem do paznokci Bardzo szczęśliwa nie były w stanie obgryźć twardej masy Śmiejąca się no i oczywiście stwierdziły że dłonie wyglądają o niebo lepiej jak mają dłuższe pazurki Przewraca oczami
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ponoć obgryzanie paznokci pojawia się na (podświadomym lub nie podświadomym) tle nerwowym. Złośliwa Może tu jest odpowiedź?
Powrót do góry

Margot

Zodiak: Baran

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tia. Za to najlepsza jest piękna freudowska teoria na temat nieujawnionego i niezaspokojonego popędu seksualnego ... Złośliwa Ale ja nic nie mówiłam. Złośliwa

Podpis Sometimes the sun shines through the rain ...
Powrót do góry

Sunday's Fantasy

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całe dzieciństwo obgryzałam paznokcie, aż przyszedł taki dzień, że po prostu przestałam i już.
Wydaje mi się, że żadne gorzkie lakiery nic tu nie pomogą. To jest po prostu odruch. Może postaraj się mieć nieustannie coś pod ręką, żeby być czymś zajęta? Np. bransoletkę.
Powrót do góry

Efkalinka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 06-08-2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka założyła sobie tipsy i po dwóch tygodniach na własne oczy zauważyłam, że nawet je już potrafi obgryzać! Myślałam, że umrę ze śmiechu. Więc jak masz silne i zdrowe zęby to uważaj z tipsami. Złośliwa

Podpis "Jeżeli Bóg Ci coś zabrał to nie dlatego, żeby zrobić Ci na złość, ale dlatego, że ma przygotowane w zanadrzu coś znacznie lepszego"
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 09-08-2011, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również od dziecka obgryzałam paznokcie. I nie pomagały żadne gorzkie lakiery. Obgryzałam skórki do krwi. Brzydko to wyglądało.
Kiedyś miałam spotkanie z jakąś kobietą i ona miała takie piękne własne paznokcie, pomalowane na czerwono, strasznie mi się to spodobało.
No i przestałam obgryzać.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: