Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obgryzanie paznokci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milka12

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 11-07-2015, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety ja też mam ten problem i nie umiem z nim wygrać. Malowałam paznokcie ale i tak to nic nie dawało. Nie wiem, chyba już zawszę będę je obgryzać.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 11-07-2015, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Milko ja polecam tipsy Puszcza oko. Przed ślubem chciałam się pozbyć tego nawyku i "zafundowałam" sobie kurację przeciw obgryzeniową Puszcza oko. Podziałało na tyle na ile mogło Uśmiechnięta. Później w jakimś większym stresie znowu zaczęłam, ale na dużo mniejszą skalę. I od tego już się praktycznie wyzwoliłam. Cały czas ciągnie do gryzienia, ale przeważnie kończę na skubaniu skórek. A tego nie widać. Czuję się prawie wyleczona Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Zuzzzka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 17-07-2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi nic nie pomagało nawet tipsy obryzałam Bardzo szczęśliwa Przestałam trochę przed ślubem i teraz już mam taaaakie ładne swoje paznokietki Uśmiechnięta Próbowałam wcześniej wszystkiego nawet specjalne żele nie pomagały. Ale prawdą jest też że teraz jestem mniej zestresowana niż wcześniej więc może zmiana trybu życia, uprawianie sportu pomogło pozbyć się tego okropnego nałogu Puszcza oko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 18-07-2015, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzzzka napisała:
Ale prawdą jest też że teraz jestem mniej zestresowana niż wcześniej więc może zmiana trybu życia, uprawianie sportu pomogło pozbyć się tego okropnego nałogu Puszcza oko

No to na pewno pomogło. Ja zawsze w stresach coś tam robię z paznokciami czy skórkami Niezdecydowana.
No i jeszcze jak czytam jakąś dobrą książkę to też palce w buzi, bo tak bym chciała wiedzieć co będzie dalej... Puszcza oko

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Wikta

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 20-09-2015, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie może czemu paznokcie, które były gryzione (przez lata), a następnie odhodowane na dość długie mają takie białe końcówki jakby french? Płytka paznokcia robi się kolorystycznie jednolita (taka jakby przezroczysta) tylko gdy ma przez dłuższą chwilę styczność z wodą... A to i tak na niezbyt długo.

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

anniela

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-09-2015, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kosmetyczka powiedziała mi kiedyś, że płytka odbudowuje się nawet rok. To był problem mojej siostry, ale jej pomogło dopiero, jak zaczęła nosić żelowe paznokcie - takie niezniszczalne.
Powrót do góry

Wikta

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 22-09-2015, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś nie gryzłam paznokci ponad rok i było tak samo, tzn białe końcówki. Muszę odwiedzić z nimi moją kosmetyczkę Uśmiechnięta. Może coś poradzi...

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

Lula

Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze obgryzanie jest strasznie i ciezko z tym skonczyc ;/ Najlepiej coś położyc na to żel lub akryl zapuścic na tyle by potem zdjać i jakoś zeby wyglądało, dobrze założone i nieprzepiłowana płytka nie spowoduje uszkodzeń
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 04-02-2016, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie paznokcie obgryza Adaś Smutna. Najpierw skubał, potem przerzucił się na obgryzanie. Od mniej więcej dwóch tygodni stosujemy ten "gorzki lakier" i na razie pomaga. Zobaczymy jak będzie dalej.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Polianna1

PostWysłany: Sro 10-02-2016, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem, że w aptekach są bezbarwne lakiery. Są okropne w smaku i ponoć odstrasza przed obgryzaniem paznokci
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 11-02-2016, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku a w jakich sytuacjach Adaś obgryza paznokcie? Bo przeważnie to reakcja na jakiś stres. Wiem, że Adaś dużo czyta. Ja tak miałam (i często jeszcze teraz się ma tym łapie), że jak mnie historia wciąga to tak 'z nerwów' paznokcie do buzi lecą...

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

oleczka26

PostWysłany: Pon 16-10-2017, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

chyba najlepszym sposobem jest ich pomalowanie, zrób sobie hybrydy, to wtedy nie będziesz raczej w stanie ich obgryzać z racji dodatkowego utwardzenia płytki. Ja akurat używam lakierów Makear i nie ma bata, ze obgryzę choć jednego paznokcia, chyba, ze w pakiecie z połamanym zębem, są takie mocne!
Powrót do góry

Astoria33

PostWysłany: Wto 14-11-2017, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Paznokcie nie gryzę, ale pryszcze sobie rozwalam i przez to mam okropną skóre.... nie wiem jak się odzwyczaić Smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: