Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Och, Karol 2
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj z racji moich urodzin mój P. zabrał mnie na ten film. I taki nawet ok, podobał mi się Uśmiechnięta.

Tak jak Żania uważam, że najlepsze role to Sochy i Żmudy. Foremniakowa według mnie nie nadaje się do tej roli.

Ale mogę polecić ten filmik bo warty obejrzenia Uśmiechnięta.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 29-01-2011, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byliśmy wczoraj, i już po 30 min zaczęłam się wiercić.Czyli film mnie nie zadziwił, spodziewałam se czegoś innego.
Powrót do góry

sandromeda

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 13-02-2011, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam na tym filmie z mamą w środę. Mogę powiedzieć tak: podobał mi się, ale do zachwytów to mu daleko.Puszcza oko Najbardziej przypadły mi do gustu postacie grane przez Martę Żmudę - Trzebiatowską i Małgosię Sochę.Uśmiechnięta Co do piosenki to bardzo mi się podoba.Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

netka34

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 13-02-2011, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również mam za sobą ten film i mnie też nie zachwycił. Na pewno drugi raz nie obejrzę.
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 15-02-2011, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wczoraj byłam w kinie, film mi sie podobał, ale bez szału. Najbardziej mi się podobała Socha i Żmuda.
A Adamczyk jednak mi do roli amanta kompletnie nie pasuje Złośliwa

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-02-2011, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam z mamą i siostrą na tym filmie. Do pośmiania, relaksacyjny, bez przesłania raczej Uśmiechnięta.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 19-02-2011, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w moje urodziny. Fajna komedia, pośmiałam się i o to chodziło. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 20-02-2011, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byliśmy z Ukochanym, film bardzo fajny, śmieszny. No i zaręczyliśmy się podczas niego. Zakłopotana Puszcza oko

Podpis * 04.04.2006 - Puszcza oko
* 11.02.2011 - Uśmiechnięta
* 16.08.2011 - Serduszko Serduszko
* 04.05.2012 - Serduszko Serduszko Serduszko
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Nie 26-06-2011, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka gratuluję. Puszcza oko

Oglądałam film z zaciekawieniem. Było kilka śmiesznych scen i tekstów. Film mi się podobał. Uśmiechnięta
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 03-07-2011, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siadając do filmu miałam nastawienie mocno na "nie". I rzeczywiście film wysokich lotów nie jest, głupawy strasznie, ale kilka żartów było całkiem fajnych. Role drugoplanowe (portier na przykład) dużo lepsze od pierwszoplanowych. Jeśli chodzi o dziewczyny, to chyba najlepiej zagrała Żmuda-Trzebiatowska i, o dziwo, Foremniakowa - choć jej nie cierpię i nie pasowała do tego haremu, to w rolę wcieliła się całkiem nieźle. Sam Adamczyk bez emocji. A sam film taki do pooglądania jednym okiem Puszcza oko.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 03-07-2011, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szału nie ma. Spodziewałam się czegoś lepszego. Przewraca oczami
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam wczoraj i też z nastawienie, że nic dobrego pewnie nie będzie. I o dziwo mile się rozczarowałam! Bardzo mi się podobał, śmiałam się praktycznie cały czas. Wiadomo, że nie jest to kino z wysokiej półki, ale na wieczór przy winie pasuje jak ulał.
T. filmem zachwycony, co wprawiło mnie w duże zdziwienie. Puszcza oko
Co do gry aktorskiej to zachwyciła mnie (w końcu!) Żmuda-Trzebiatowska. Zielińska strasznie drewniana, aktorstwo na poziomie braci Mroczków. Przewraca oczami

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

esencja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też niedawno oglądaliśmy, od dawna mieliśmy go w planach, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie, żeby go zobaczyć.
Też myślałam, że będzie to kolejna polska, oklepana komedia romantyczna, ale nawet nie było tak źle. Fakt, szału nie było, ale tego czasu nie uważam za straconego Uśmiechnięta.

Podpis Bo wszystko to, iluzją jest i magią, i zdarza się raz na milion...
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 02-12-2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

esencja napisała:
Fakt, szału nie było.

Zdecydowanie nieudana próba płynięcia na fali pomysłu sprzed lat. A może zawiódł PR tego filmu, bo było go wszędzie pełno przed premierą?
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 21-04-2013, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam ten film w telewizji, w pierwszy dzień świąt Wielkiejnocy. Nie zachwyciłam się jakoś specjalnie. Jak dla mnie, za dużo było w nim seksu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: