Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Och, Karol 2
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 18:39    Temat postu: Och, Karol 2 Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Karol (Piotr Adamczyk) ma wszystko. Świetnie zarabia, jest najlepszym pracownikiem dużej firmy, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom, gdzie codziennie czeka na niego jeszcze piękniejsza narzeczona Maria (Małgorzata Socha). Jest czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka. Doskonale zdaje sobie sprawę, że podoba się kobietom i z rozkoszą korzysta z tego dobrodziejstwa. Oprócz narzeczonej ma trzy kochanki. Ognistą Wandę (Małgorzata Foremniak), dla której pejcz i kajdanki to dopiero początek dobrej zabawy, infantylną i słodką jak landrynka Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) i nieco zachowawczą, ale namiętną Irenę (Katarzyna Zielińska). Każda z jego kobiet jest inna, lecz dla niego to żaden problem. Karol świetnie sobie radzi, skacząc z łóżka do łóżka i realizując ich kolejne zachcianki. Takie życie to marzenie niejednego faceta. Każda bajka jednak kiedyś się kończy. Jego narzeczona Maria w końcu dowie się prawdy i zaplanuje zemstę. Pewnego dnia Karol wróci do domu i będzie przekonany, że śni. W progu przywita go narzeczona i kochanki - wszystkie gotowe spędzić z nim każdą wolną chwilę w łóżku. Karol przekona się, czym jest życie seksualne na wysokich obrotach.

W kinach od 21 Stycznia

Zrodlo:
www.ochkarol2.pl

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mogę się już doczekać. Zapowiada się fajny film.
Powrót do góry

zaneta1

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piosenke do filmu ktora spiewa Natalia kukulska jest super i ten filmik.

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zamierzam zobaczyć. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zaneta1 napisała:
Piosenke do filmu ktora spiewa Natalia kukulska jest super i ten filmik.

Ja akurat mam zupełnie inne zdanie na temat tej piosenki. Jak ją usłyszałąm to nie chciałam wierzyć, że Kukulska śpiewa coś takiego Zszokowana Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ta piosenka Kukulskiej w ogóle się nie podoba, a na film pewnie się wybiorę z koleżanką albo z siostrą Puszcza oko.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 08-01-2011, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tą piosenkę słuchałam w radiu sto razy i za nic bym nie wpadła, że to Kukulska śpiewa. Myślałam, że Paulla. Śmiejąca się

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 08-01-2011, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też z niecierpliwością czekam na ten film Uśmiechnięta.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 08-01-2011, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
A ja tą piosenkę słuchałam w radiu sto razy i za nic bym nie wpadła, że to Kukulska śpiewa. Myślałam, że Paulla. Śmiejąca się

Ja myślałam, że ktoś pokroju Węgrowskiej Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 17-01-2011, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w kinie szał, bo oficjalna premiera z udziałem aktorów i reżyserów odbędzie się własnie we Wrocławiu...
Ciekawe czy film będzie wart całego tego zachodu. Bardzo szczęśliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 22-01-2011, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam wczoraj.
Tak się zastanawiam i zastawiam czy mi się podobał czy nie i stwierdzam, że skoro się zastanawiam, to jednak nie jestem nim zachwycona.
Uważam, że gdyby rolę Karola zagrał ktoś inny niż Adamczyk, mogłoby być lepiej, bo on wg mnie ani przystojny, a do roli kobieciarza średnio pasuje.
Socha, Żmuda-Trzebiatowska, Glinka, Mucha najbardziej mi się podobały.
Foremniak była koszmarna i w ogóle nieapetyczna, a Zielińska sztywna.
Trailer filmu zapowiadał pewnego rodzaju show, a tak naprawdę było tego kilka minut.
Ze względu na to, że mam słabość do brunetek to liczyłam, że Mucha i Glinka będą bardziej wyeksponowane, a były najmniej.
W trakcie filmu śmiałam się często, bo były żarty sytuacyjne, zabawne teksty, nawet nawiązanie do roli Adamczyka jako innego Karola Puszcza oko.
Podsumowując moje wywody, wolałabym obejrzeć w domu niż w kinie, a za to kupić bilet na inny film.
Ale to moje zdanie, bo koleżance, z którą byłam się podobało i będzie polecać Złośliwa.
Powrót do góry

Majamir

PostWysłany: Sob 22-01-2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, jestem nowa, ale widzę dział do którego mogę się wpisać. Właśnie wróciłam z kina i uważam, że "Och, Karol 2" to świetny film.
Dowcipne dialogi, fajny humor sytuacyjny - a Karol właśnie nie jest amantem. On ma mieć "to coś" w sobie co przyciąga kobiety, dlatego Adamczyk jest idealny do tej roli (ale striptiz w filmie to właśnie on zrobił najlepszy Puszcza oko ).

Wg mnie fajnie pokazane różne typy kobiet od wyzwolonej Wandy (Foremniak) do głupiutkiej Paulinki (Trzebiatowska). Zielińska miała być sztywna, taka rola. Uważam też, że ta komedia stoi bardzo dobrymi rolami drugoplanowymi.Stelmaszyk podstarzały playboy - portier, Małecki jako niebyt rozgarnięty kolega zazdroszczący Karolowi podbojów. Rutkowski jako kolega co się żeni - facet jest mistrzem rozbawiania ludzi Uśmiechnięta.

Uwielbiam moment padania pijanej Muchy albo jak dziewczyny razem zamieszkują i zamęczą Karola swoją miłością.

Reasumując uśmiałam się po pachy wiec uważam, ze warto pójść do kina.
Powrót do góry

zaneta1

PostWysłany: Nie 23-01-2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie moge isc do kina wiadomo czemu ale bede czekac moze ja jakis czas bede mogla tez go zobaczyc.

Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 0:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Film wesoły. Polecam, jeśli ktoś lubi lekkie komedie romantyczne (ostatnio trochę się tego w Polsce namnożyło Uśmiechnięta). Jedynie nie podobała mi się Foremniakowa, strasznie nieapetyczna i niepasująca do reszty dziewcząt Karola Bardzo szczęśliwa

Co do fabuły, to nie wiem dlaczego ale wyobrażałam sobie raczej kontynuację przygód Karola. A tu mamy po prostu nową jakość i obsadę. Ale to nic. Uśmiechnięta
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie również Foremniak była do kitu. Trochę za stara do tej roli. Jednak Socha i Żmuda to jak najbardziej na tak:). Film bardziej kobiecy , jednak Warto poczekać i oglądnąć go w domu Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: