Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Oczekiwane premiery książkowe.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 29-03-2017, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pragnienie - Jo Nesbo - i przebieram nogami Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

petyhorca66

Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 29-03-2017, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czekam na "Łowcę cieni" Donato Carrisi, premiera już 11.04 Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Czw 13-04-2017, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zakladka napisała:
Serio? Nie śledzę w ogóle portali plotkowych i pierwsze słyszę... To jest faktycznie potencjał na bestseller i na niezły skandal. Przewraca oczami

Moja mama ma tę książkę, i ja jestem następna w kolejce do czytania, bo podobno napisana takim fajnym językiem, jakby się z przyjaciółką rozmawiało. No zobaczymy Uśmiechnięta
Ja teraz czytam jakąś Chmielewską, na półce znalazłam, okazało się, ze tej nie czytałam Puszcza oko

Podpis Duma jest zawsze idiotycznym gestem, jeśli przyjąć punkt widzenia człowieka praktycznego.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: