Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oczyszczanie organizmu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mysle, ze troche tak. W sumie caly dzien nie jesz tych wszystkich toksyn no i pewnie cos tez wydalasz tak czy inaczej Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mako.mako

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka znasz kogoś kto stosował taką głodówkę?

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znam kogos kto przez tydzien jechal na herbatkach ziolowych i wodzie. Efekt niesamowity, ale jak tylko zakonczyla kuracje szybko wszystko wrocilo do normy Przewraca oczami
Powrót do góry

janka
Gość

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Znam kogos kto przez tydzien jechal na herbatkach ziolowych i wodzie. Efekt niesamowity, ale jak tylko zakonczyla kuracje szybko wszystko wrocilo do normy Przewraca oczami

Jaki ,to był efekt ,czy ta osoba schudła , potem znowu przytyła? Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Janka a jak myslisz? Puszcza oko
Skonczyla mozna powiedziec glodowke to geba jej sie nie zamykala, caly czas cos zula Zszokowana
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 09-09-2007, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:

Nie to już jest zupełnie bez sensu Bardzo smutna Robione to było dla zdrowia? czy żeby schudnąć?

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

jotemka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 25-09-2007, 5:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

...wiec cała ta męczarnia poszła na marnE Przewraca oczami
Powrót do góry

malina

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 09-04-2008, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczyszczanie dietka oczyszcajaca lub dniem o wodzie i warzywach :)skutecznie poprawia samopoczucie;)

Podpis <CZYTAJ REGULAMIN!>
Powrót do góry

Milka28

PostWysłany: Pią 12-09-2008, 13:17    Temat postu: Denoxinal Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziewczyny! Ja ostatnio kupiłam sobie jakis preparat, ktory pomaga oczyścić organizm o nazwie denoxinal. Na razie nic nie mogę jeszcze o nim powiedzieć, bo biore go dopiero 3 dni, ale koleżanka w pracy mi mowiła, że jest naprawde skuteczny. Zobaczymy... Puszcza oko
Powrót do góry

kasia44

PostWysłany: Pon 15-09-2008, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

witam ,mnie też przydało by się oczyścić organizm ale nie dla mnie jakieś diety,typu nic nie jedzenie ,albo warzywa i woda ,na mnie to nie działa i nie jestem wytrwała więc niby rano nie jem a popołudniu najadam się za cały dzień wiec , Mika koniecznie napisz jak już będzie jakieś efekty widać bo ja bym sie skusiła na taki preparacik
Powrót do góry

Milka28

PostWysłany: Wto 16-09-2008, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Napisze, napisze. na razie jeszcze nie zauważyłam jakiejś różnicy w samopoczuciu, bo to za mało czasu,a by cos takiego stwierdzić, ale jak cos zacznie sie dziac to dam znać Uśmiechnięta
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 21-10-2008, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy byłam jeszcze w szkole to regularnie w każdy piątek robiłam sobie głodówkę oczyszcząjacą.
O dziwo nie umarłam z głodu i czułam się świetnie Zszokowana .
Czy oczyściłam organizm z toksyn to nie wiem.
Wiem natomiast ,że oczyściłam kiszki.
Od zawsze miałam problemy z regularnym opróżnianiem się.
Wiecie ,że taka głodówka pomogła mi bardzo.
Muszę chyba od nowa o tym pomyśleć Myśli
Powrót do góry

bloondynka

PostWysłany: Wto 21-10-2008, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię te głodówki,bo naprawdę oczyszczają,ale nie planuję,że np.w piątki czy soboty będzie moja głodówka,bo wtedy zamiast głodować jem.Zwykle robię głodówki w taki dzień,kiedy wiem,że nie będę mieć czasu.Bardzo polecam.

Podpis Kochaj i szalej i nie pytaj co dalej:)
Powrót do góry

Milka28

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

przyznam, że naprawdę duzo lepiej sie czuje po tej kuracji. ja bym tak nie potrafiła robic sobie głodówek jak Wy dziewczyny. Oczywiście przez ten okres kiedy brałam denoxinal troche mniej jadlam, ale nie robiłam głodówek. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 18-11-2008, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety nie moge sobie uzadzic glodowki bo ma cukrzyce wiec kupilam msobie ziolowa herbatke na trawienie i oczywiscie pije rowniez zielona. Mam nadzieje ze to pomoze bo ostatnio czuje sie bardzo ciezka Bardzo smutna

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: