Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oczyszczanie organizmu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co powiecie o specyfiku Fisio Diur?
Stosowała któraś z was?

Poleciła mi go koleżanka, podobno jej bardzo pomógł oczyścić organizm z toksyn, wyczuwalnie Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess mogłabyś napisać coś więcej o tym specyfiku?
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fisio diur jest naturalnym preparatem oczyszczającym, skomponowanym z ekstraktów 12 roślin (śliwka, jabłko, brzoza, miłorząb, tamaryndowiec, herbata jawajska, jastrzębiec kosmaczek, perz, skrzyp polny,mniszek lekaski,nawłoć pospolita, nostrzyk) bez dodatku konserwantów, barwników, alkoholu i cukru.

W wyniku miesięcznej kuracji preparatem FISIO DIUR dochodzi do usunięcia z organizmu nagromadzonych toksyn, czego efektem jest :

-złagodzenie dolegliwości spowodowanych zatruciem toksynami (bóle głowy, trudności z koncentracją, szybkie męczenie się)

-zmniejszenie opuchlizn szczególnie nóg i rąk

-regulacja ciśnienia krwi

-zmniejszenie masy ciała

-zwalczenie cellulitu i poprawa wyglądu skóry

-ułatwienie eliminacji kamieni nerkowych.

Preparat FISIO DIUR dzieki oryginalnemu, niepowtarzalnemu składowi posiada wielostronne działanie oczyszczajace polecane zwłaszcza dla osób odchudzających się, pragnacych pozbyc się nagromadzonych w organizmie toksyn np. po rzuceniu palenia, walczących z cellulitem.

I tak poprawiając ukrwienie nerek działa moczopędnie i przyśpiesza usuwanie rozpuszczalnych w moczu substancji toksycznych pochodzących ze wszystkich części ciała.

Dzięki stymulacji wątroby, dochodzi do intensyfikacji filtracji krwi z trujących substancji uwalnianych z tkanek i przekształcenia ich tak, aby mogły być wydalone przez nerki i skórę.

Poprzez pobudzenie wydzilelania żółci i enzymów jelita cienkiego, poprawia sie trawieniea dzięki pobudzeniu ruchów perystaltycznych jelita i wiekszemu uwodnieniu kału, możliwa jest szybka eliminacja z organizmu niestrawionych resztek.

Podczas oczyszczania organizmu może dojść do zachwiania równowagi elektrolitowej.Aby temu zapobiec produkt wzbogacony jest w sód, magnez i chlorki.

SPOSÓB STOSOWANIA:

Kuracja intensywna 4-10 dni-rozpuścić 20ml preparatu FISIO DIUR w 1 litrze przegotowanej wody lub wody mineralnej niegazowanej i pić niewielkimi porcjami w ciagu całego dnia.

Kuracja podstawowa-Zmniejszyć dawkę dzienną FISIO DIUR do 10ml preparatu rozpuszczonego w 1 litrze wody i przyjmować jak wyzej.

PRZECIWWSKAZANIA:

-dzieci

-kobiety ciężarne

-kuracja lekami przeciwzakrzepowymi

Źródło:www.apteka-internetowa.herbalek.pl

Dołączone po 2 minutach 42 sekundach:

I tak się zastanawiam czy warto w to zainwestować jako wspomaganie do działania warzywek i owoców które pochłaniam co roku latem Uśmiechnięta.

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z opisu brzmi ciekawie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vaneska dużo ludzi wypowiada się na forach internetowych o tym specyfiku, więc poczytaj opinie, są bardzo skrajne, dlatego może więcej się dowiesz Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 05-06-2009, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie - dużo ludzi sie wypowiada Puszcza oko
Opinie są tak sprzeczne, że dlatego nie moge sie zdecydować. Poza tym wiele osób pisze takie komentarze tylko po to żeby coś napisać, bez próbowania produktu. Dlatego podchodzę do tego ostrożnie, ale ponieważ koleżanka była zadowolona to się w końcu skuszę Puszcza oko

Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 08-07-2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakupiłam specyfik, zapłaciłam 75 zł w aptece i powiem jedno: nikomu nie polecam Złośliwa .
Żadnych zauważalnych efektów. Może jakieś zdrowotne są, ale nie widzę ich - a już kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym produktem Uśmiechnięta.

Powrót do góry

panidomu

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 24-11-2009, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dieta oczyszczająca

Tę krótkotrwałą dietę możesz zastosować np. po świątecznym przejedzeniu, po urlopie, kiedy często jada się nieregularnie i byle co, kiedy czujesz się ociężały, zmęczony, ospały. Stosuj ją przez trzy dni (najlepiej wolne od nauki i pracy). W tym czasie niewskazane jest palenie papierosów, picie kawy i herbaty, a także używanie soli i cukru.

Pierwszy dzień
9.00: szklanka niezbyt gorącej herbaty ziołowej, najlepiej zaparzonej ze zmieszanych liści mięty, melisy i pokrzywy, osłodzona łyżeczką miodu.
1.00: szklanka soku z owoców lub warzyw (marchew + jabłko lub seler + pomidory) lub każda inna kombinacja, byle nie z cytrusów.
13.00: szklanka gorącego wywaru z włoszczyzny.
16.00: szklanka herbaty ziołowej.
19.00: szklanka soku z owoców lub warzyw.
21.00: szklanka gorącego wywaru z włoszczyzny

Drugi dzień
9.00: szklanka herbaty ziołowej osłodzonej miodem i pół jabłka (bardzo starannie przeżuć). Dalej tak samo jak w pierwszym dniu.

Trzeci dzień
9.00: 10 suszonych śliwek wymoczonych przez noc oraz szklanka przegotowanej wody, w której moczyły się śliwki.
11.00: szklanka soku z owoców i warzyw.
13.00: surówka ze świeżych warzyw z odrobiną jogurtu.
16.00: jabłko.
19.00: szklanka soku z warzyw lub owoców.
21.00: szklanka gorącego wywaru z włoszczyzny.

Efekty tej diety są przyjemne i natychmiastowe. Możesz zgubić około 2 kg wagi, choć nie jest to dieta odchudzająca, lecz oczyszczająca organizm. Wyraźnie poprawia się samopoczucie. Taki trzydniowy post jest wskazany dla każdego, kto nie jest cukrzykiem, lub nie cierpi na chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy, czy na dolegliwości nerek. W tym czasie można pić do woli wodę mineralną lub źródlaną.

W czasie stosowania diety co najmniej dwa razy dziennie weź prysznic i częściej niż zazwyczaj myj zęby, ponieważ na skórze i języku osadzają się odłożone w organizmie trujące substancje (obłożony język i zmieniony, nieprzyjemny zapach potu).

Podpis poradypanidomu.pl
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Czw 26-11-2009, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest wiele specyfików oczyszczających organizm z toksyn.
Są nawet specjalne wyjazdy detoksowe oczyszczające organizm.

Myślę, że skuteczność jest różna, jednak trzeba brać pod uwagę fakt, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować.

Podpis Regulamin
Powrót do góry

Pewna

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 16-12-2009, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio czytałam o nowej metodzie oczyszczania organizmu, która zaczyna być coraz bardziej powszechna. Mianowicie metoda ta polega na podnoszeniu poziomu glutationu w naszym organizmie.
Glutation jako detoksykant łączy się z toksycznymi związkami w komórkach i wspomaga ich przemianę do rozpuszczalnych, neutralnych form.
Teraz tylko kwestia znalezienia suplementu diety, który pomaga organizmowi wytwarzać zbawienny glutation Uśmiechnięta Ktoś pomoże?
Powrót do góry

Jola35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 17-12-2009, 18:24    Temat postu: Suplement diety... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zażywam suplementu diety którego Ty szukasz. Suplement nazywa się Immunocal. Jest produkowany naturalnie z serwatki krowiego mleka. Zastosowanie ma dokładnie tak jak piszesz, czyli oczyszczające, wzmacniające, regenerujące. Stosuje go regularnie i jestem zadowolona w 100%. Polecam.
Powrót do góry

mari0lka37

PostWysłany: Sob 29-05-2010, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Są też takie oczyszczające organizm herbatki Fitea. Zawierają inulinę i przeciwutleniacze, które pomagają w usuwaniu toksyn z organizmu, a dodatkowo wspomagają redukcję tłuszczyku:)
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dieta warzywno owocowa - dr Ewy Dąbrowskiej

Próbowałam i polecam. Miała działać oczyszczająco i poskutkowało efektem ubocznym było parę kilo mniej Uśmiechnięta . Stosowałam 3 tygodnie. Właśnie jestem na etapie zastanawiania się nad jej tygodniowym zastosowaniem warzyw i owoców huk.

Dieta bardzo prosta je się same warzywa (wszystkie oprócz strączkowych; fasola, groch, soja odpadają) i owoce grapefruity i jabłka do woli (nie cytrusy, banany, rośliny sezonowe z umiarem) , ziołowe przyprawy i zioła, troszkę soli do smaku jak ktoś musi.
Nie stosuje cukru, kawy, alkoholu, nikotyny.
Jemy ile chcemy i kiedy chcemy.
Powrót do góry

Bakalia

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak myślałam o przeprowadzeniu takiej kuracji.. ale mam tzw. słabą silną wolę Bardzo szczęśliwa Podoba mi się propozycja Panidomu bo jest konkretnie wypisane co i kiedy, ale z doświadczenia wiem, że może mi to do końca nie wyjść - co nie oznacza, że nie będę się starać. Dlatego myślę jeszcze o jakimś dodatkowym suplemencie Uśmiechnięta pamiętam jak chyba w radiu eska reklamowali plusssza detoks - tego z magnezem to popijam ale tego nie próbowałam - może Wy wypróbowałyście?
Powrót do góry

gasetka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 21-12-2010, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ostatnio bardzo zainteresował proszek zasadowy Langsteiner. Dodawała go, któraś z was do codziennych posiłków, bo z tego co o nim czytałam to oczyszcza organizm i jest bezpieczny w stosowaniu (nawet dla kobiet w ciąży). Wydaje mi się, że jest to dość nowy suplement diety, dostępny na rynku od stosunkowo niedługiego czasu i dlatego pytam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: