Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oczyszczanie organizmu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 21-12-2010, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez mam slaba silna wole dlatego mimo ze bardzo bym chciala nie dam rady utrzymac sie na diecie i oczyszczaniu organizmu..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 22-12-2010, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z oczyszczaniem organizmu nie trzeba stosować żadnej diety.
No chyba ze całodniowa głodówka to dieta. Już dawno nie stosowałam jednodniowej głodówki. pamiętam jak wtedy się fajnie pustką w żołądku odbijało....

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 22-12-2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dietetyczka ustaliła mi kiedyś dietę 10 dniową oczyszczającą. Warzywną. Reakcja organizmu po takiej diecie była piorunująca. Skończyły się wzdęcia, problemy z odbijaniem, a efekt był taki, że schudłam 5 kg.
Powrót do góry

pingu

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 01-02-2011, 21:21    Temat postu: Herbata Gonseen Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na oczyszczanie piję herbatę gonseen. Smaczna jak na takie "ziołowe" specyfiki. Tylko cięzko ją dostać. Są takie specjalne pkt, gdzie ona jest-tzw studia zdrowia i tam jest dostępna podobnie jak inne specyfiki i program żywieniowy też. Bo ja generalnie jestem przeciw głodówkom. Szczególnie jak ktoś ma skłoności ku efektom jojo.
Powrót do góry

Majka2007

PostWysłany: Pon 21-02-2011, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja myślę, czy sobie nie zrobić tak z 3-4 dni głodówki oczyszczającej. Tyle, że teraz jest zimno i może być w tym problem.
Powrót do góry

blablabla

PostWysłany: Sob 25-06-2011, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny tylko nie głodówki! Wiecie jak to obciąża organizm. To nie jest zdrowe. Ja też długo zastanawiałm się nad odtruciem mojego ciała. Czułam się taka napompowana, pełna, miałam brzydką cerę i cellulit. To wszystko sprawiało, że nie lubiłam swojego ciała. Ale znalazłam lepszy sposób niż zagładzanie się. Wystarczy jeść rozsądnie i zrezygnować z produktów, które w okropny sposób obchodza się z naszym ciałem, takich jak produkty zawierające skrobię, cukier i sól, produkty przetworzone oraz nabiał, bo to też przetworzony wynalazek. Polecam książkę Dieta Paleo na ten temat, poczytajcie i zobaczycie, że istnieją zdrowe rozwiązania.
Powrót do góry

stokrotka1980

PostWysłany: Nie 26-06-2011, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żadne takie radykalne kroki w stylu środków przeczyszczających nie są dobre bo nasze3 jelita po pewnym czasie nie beda potrafily sobie poradzic bez tych specyfikow. A glodowki stanowczo odradzam. To ewidentne wycienczanie organizmu.
Powrót do góry

jaLenka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 08-07-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na vlogu klubu miłośników dobrej herbaty czytałam, że w oczyszczaniu organizmu może świetnie pomóc zielona herbata. Oczyszcza nasz organizm z toksyn, wspomaga usuwanie wolnych rodników....warto ja popijac, tym bardziej, że smakuje świetnie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Mandarynka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 12-07-2011, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hmmmm a to bardzo ciekawa nowina jest jak dla mnie Uśmiechnięta A próbowałaś może pić zieloną herbatę ale cejlońską? Bo z tego co wiem to najwięcej jest chińskiej, wiem na pewno że Dilmah ma w swojej ofercie taką własnie zieloną cejlońska Uśmiechnięta
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 12-07-2011, 8:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zielona herbatka jest fantastyczna:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 12-07-2011, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie też słyszałam, że najlepsza zielona herbata. Dobrze też jest pić dużo wody i właściwie cały czas toksyny się usuwają z organizmu.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry

Al0ne

PostWysłany: Wto 19-07-2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej oczyścić się pijąc wodę i jeść zdrowe rzeczy i mało jeść ogólnie. Uśmiechnięta

Podpis Regulamin!
Powrót do góry

Alania

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 05-08-2011, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylla napisała:
Z oczyszczaniem organizmu nie trzeba stosować żadnej diety.
No chyba ze całodniowa głodówka to dieta. Już dawno nie stosowałam jednodniowej głodówki. pamiętam jak wtedy się fajnie pustką w żołądku odbijało....

Zgadzam się, choć czasem podobno dobrze jest zrobić sobie głodówkę, o chlebie i wodzie bo organizm się nieco przeczyści :] Duża ilość wody na pewno pomoże. Osobiście jestem miłośniczką Yerba Mate i herbata też bardzo fajnie działa, jednak (o dziwo) najlepsze efekty miałam jak brałam przez jakiś czas Untoxin, to normalnie z dnia na dzień czułam różnice. Jedno jest pewne jeśli chcemy oczyścić organizm to na każdego będzie dobrze działać coś innego, a często się zdarza, że trzeba zastosować kilka metod jednocześnie :]
Powrót do góry

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 19-03-2012, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Dziewczyny tylko nie głodówki! Wiecie jak to obciąża organizm. To nie jest zdrowe

Głodówki czyli posty były stosowane od zawsze, chodzi o niejedzenie przez jakiś czas (np. 1 dzień) lub unikanie konkretnych produktów przez dłuższy okres (mięsa, tłuszczy, słodyczy). Nie słyszałam żeby taki post miał tak strasznie obciążać organizm. Myślę, ze jednak przejadanie się przynosi dużo gorsze efekty i dużo bardziej obciąża organizm. Oczywiście najlepiej zachować umiar we wszystkim i jedzeniu i ograniczaniu jedzenia, uważać na to co się je, ograniczyć substancje szkodliwe, jeść tylko to co czyste ekologicznie, mało przetworzone, no ale nie zawsze się da.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 14-09-2017, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś probowałam przeprowadzić u siebie taka właśnie głódówkę ale widocznie się do tego nie nadaję Nie byłam w stanie wytrzymać dłużej niż 3 dni. Było mi tak niedobrze, że masakra....
Zastanawialam się nad kupnem sobie jakies suplementu z ostropestem. Czy ktoś próbował? Jak działanie?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: