Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Od kiedy krem przeciwzmarszczkowy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena87 napisała:
Lubię to pytanie, od momentu kiedy zobaczymy u siebie pierwsze zmarszczki, lub kiedy stwierdzimy że to jest potrzebne nam

No włąśnie najgorsze jest to,ze u niektórych pojawiają się wcześniej u niektorych póżniej. Ogólnie dziewczyny z tłustą cerą narzekają na nią ale powiem Wam,ze sama chciałabym mieć włąsnie taką skóre ponieważ laski z taką włąsnie cerą nie mają zmarszczek albo te pojawiają sie u nich bardzo późno. Na pierwsze zmarszczki również polecam Richevon.
Krem doskonale nawilża skórę, szybko się wchłania, nie uczula - a moja skóra jest naprawdę wrażliwa na kosmetyki i to jeden z niewielu kremów, który mnie nie podrażnił. Poza tym doskonale nadaję się pod makijaż, nie pozostawia tłustej warstwy.

piszę krem ponieawż serum ma zelową konsystencję ale tak dobrze nawiliża, że spokojie moża stosować jako krem
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Ranna Ptaszyna

PostWysłany: Czw 06-04-2017, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krem przeciwzmarszczkowy powinnyśmy stosować od momentu, kiedy tylko widać u nas pierwsze oznaki zmarszczek
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 13-04-2017, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ranna Ptaszyna napisała:
Krem przeciwzmarszczkowy powinnyśmy stosować od momentu, kiedy tylko widać u nas pierwsze oznaki zmarszczek

Ale też chyba od momentu, kiedy same czujemy taką potrzebę Puszcza oko
Powrót do góry

anno15

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 23-04-2017, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaczęłam mieć pierwsze zmarszczki już w wieku 30 lat... Miałam z tego powodu straszne kompleksy no bo w tak młodym wieku już zmarszczki?

Wiem, że niestety wiele z was ma takie same problemy. Mi pomógł ten artykuł -/link usunęłam/. Naprawdę polecam to przeczytać bo mi to pomogło i wreszcie się wyleczyłam z kompleksów Uśmiechnięta
Powrót do góry

Buatic

PostWysłany: Pon 07-01-2019, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ranna Ptaszyna napisała:

A nawet wcześniej Uśmiechnięta Im szybciej się zdecydujemy, tym większa będzie skuteczność. Tak naprawdę produkcja kolagenu w organizmie zmniejsza się już po 25 roku życia. Dbałość o odpowiedni poziom nawilżenia nie zaszkodzi nam w żadnym wieku. Z czasem dobrze też sięgnąć po składniki ujędrniające i wspomagające mikrokrążenie (tu świetnie sprawdza się ekstrakt z topoli czarnej, guarana).

Podpis https://buatic.pl/
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: