Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzam się...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Może błonnik?

Jem produkty bogate w błonnik. Mam otręby pszenne i owoce (z reguły jabłka i śliwki).

W ogóle wydaje mi się, że sporo weszło mi w brzuch i piersi bo jak mierzyłam biodra to prawie bez zmian.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam len mielony. U mnie wyregulował wypróżnienia przez co nie mam wypchanego brzucha. Uśmiechnięta Jeszcze jabłka są dobre gdy chce się jeść i woda mineralna niegazowana do picia. Uśmiechnięta
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Ja polecam len mielony. U mnie wyregulował wypróżnienia przez co nie mam wypchanego brzucha. Uśmiechnięta Jeszcze jabłka są dobre gdy chce się jeść i woda mineralna niegazowana do picia. Uśmiechnięta

Jak ten len spożywasz? Parzysz?
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jabłka jem, codziennie rano do kawy Złośliwa. A len mi nie pomaga. Masz len w saszetkach czy taki typowo zmielony z ziaren?

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Len mielony kupiłam w aptece-podwójne opakowanie za 6,20zł. Zalewam łyżeczkę lnu wodą- tak 3/4szklanki. Mieszam i po paru minutach jak zgęstnieje i lekko przestygnie wypijam. Na początku mieszałam to z jogurtem a teraz sam piję. Uśmiechnięta

Dołączone po 2 minutach 18 sekundach:

Dodam, że piję tylko raz dziennie i mi wystarcza a miałam silne bóle jelit i zaparcia.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Len mielony kupiłam w aptece-podwójne opakowanie za 6,20zł. Zalewam łyżeczkę lnu wodą- tak 3/4szklanki. Mieszam i po paru minutach jak zgęstnieje i lekko przestygnie wypijam. Na początku mieszałam to z jogurtem a teraz sam piję. Uśmiechnięta

Dołączone po 2 minutach 18 sekundach:

Dodam, że piję tylko raz dziennie i mi wystarcza a miałam silne bóle jelit i zaparcia.

Musze kupić i spróbować.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Musze kupić i spróbować.
Ja jestem naprawdę zadowolona z efektu, także warto spróbować. Uśmiechnięta
Piję go na czczo, potem dopiero jem śniadanie.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Ja jestem naprawdę zadowolona z efektu, także warto spróbować. Uśmiechnięta
Piję go na czczo, potem dopiero jem śniadanie.

Aaaaa, no to może tu błąd zrobiłam. Bo ja o 6h jem śniadanie i dopiero jak w pracy byłam czyli ok. 8h go sobie robiłam Puszcza oko.

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensitive1988 nie wiem czy to ma znaczenie. Na opakowaniu jest napisane, że można go 2-3razy dziennie spożywać, czyli już jest się po jakichś posiłkach. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to nie mam pojęcia Puszcza oko. Zostanę na razie przy pokrzywie i mięcie Puszcza oko.

Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 08-08-2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Odchudzam się to może zbyt dużo powiedziane, ale zaczęłam się zdrowiej odżywiać no i ćwiczyć. Mam nadzieję że wytrwam Śmiejąca się .

Ja też ze swojego menu wyeliminowałam wszystko to co niezdrowe i zaczęłam coś tam ćwiczyć, nawet nie po to żeby schudnąć, ale dla zdrowia, choć jak mi zejdą trzy kg to będę zadowolona Puszcza oko.

Życzę powodzenia i wytrwałości wszystkim dietetyczką.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Minus 3 cm. w brzuchu, słabo Przewraca oczami. Zobaczę jak w tym tygodniu bo obiad będę jadła w ciągu dnia, a nie na kolację.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Minus 3 cm. w brzuchu, słabo Przewraca oczami. Zobaczę jak w tym tygodniu bo obiad będę jadła w ciągu dnia, a nie na kolację.

A jakim czasie te 3cm? No i obiad to raczej nie powinin byc na kolacje. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
A jakim czasie te 3cm? No i obiad to raczej nie powinin byc na kolacje. Złośliwa

Od 2 sierpnia. No inaczej nie da rady bo wracam z pracy w porywach po 18h. Jak zmuszę się do zimnych obiadów to zmienię to Puszcza oko.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Od 2 sierpnia. No inaczej nie da rady bo wracam z pracy w porywach po 18h. Jak zmuszę się do zimnych obiadów to zmienię to Puszcza oko.

No to jak to bylo nawet nie 3 tygodnie to nie jest zle!! A w pracy nie mozesz sobie czegos odgrzac?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 24 z 27

Skocz do: