Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Odchudzam się...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Może błonnik?

Jem produkty bogate w błonnik. Mam otręby pszenne i owoce (z reguły jabłka i śliwki).

W ogóle wydaje mi się, że sporo weszło mi w brzuch i piersi bo jak mierzyłam biodra to prawie bez zmian.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam len mielony. U mnie wyregulował wypróżnienia przez co nie mam wypchanego brzucha. Uśmiechnięta Jeszcze jabłka są dobre gdy chce się jeść i woda mineralna niegazowana do picia. Uśmiechnięta
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Ja polecam len mielony. U mnie wyregulował wypróżnienia przez co nie mam wypchanego brzucha. Uśmiechnięta Jeszcze jabłka są dobre gdy chce się jeść i woda mineralna niegazowana do picia. Uśmiechnięta

Jak ten len spożywasz? Parzysz?
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jabłka jem, codziennie rano do kawy Złośliwa. A len mi nie pomaga. Masz len w saszetkach czy taki typowo zmielony z ziaren?

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Len mielony kupiłam w aptece-podwójne opakowanie za 6,20zł. Zalewam łyżeczkę lnu wodą- tak 3/4szklanki. Mieszam i po paru minutach jak zgęstnieje i lekko przestygnie wypijam. Na początku mieszałam to z jogurtem a teraz sam piję. Uśmiechnięta

Dołączone po 2 minutach 18 sekundach:

Dodam, że piję tylko raz dziennie i mi wystarcza a miałam silne bóle jelit i zaparcia.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Len mielony kupiłam w aptece-podwójne opakowanie za 6,20zł. Zalewam łyżeczkę lnu wodą- tak 3/4szklanki. Mieszam i po paru minutach jak zgęstnieje i lekko przestygnie wypijam. Na początku mieszałam to z jogurtem a teraz sam piję. Uśmiechnięta

Dołączone po 2 minutach 18 sekundach:

Dodam, że piję tylko raz dziennie i mi wystarcza a miałam silne bóle jelit i zaparcia.

Musze kupić i spróbować.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Musze kupić i spróbować.
Ja jestem naprawdę zadowolona z efektu, także warto spróbować. Uśmiechnięta
Piję go na czczo, potem dopiero jem śniadanie.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynka napisała:
Ja jestem naprawdę zadowolona z efektu, także warto spróbować. Uśmiechnięta
Piję go na czczo, potem dopiero jem śniadanie.

Aaaaa, no to może tu błąd zrobiłam. Bo ja o 6h jem śniadanie i dopiero jak w pracy byłam czyli ok. 8h go sobie robiłam Puszcza oko.

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensitive1988 nie wiem czy to ma znaczenie. Na opakowaniu jest napisane, że można go 2-3razy dziennie spożywać, czyli już jest się po jakichś posiłkach. Uśmiechnięta
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 02-08-2012, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to nie mam pojęcia Puszcza oko. Zostanę na razie przy pokrzywie i mięcie Puszcza oko.

Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 08-08-2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Odchudzam się to może zbyt dużo powiedziane, ale zaczęłam się zdrowiej odżywiać no i ćwiczyć. Mam nadzieję że wytrwam Śmiejąca się .

Ja też ze swojego menu wyeliminowałam wszystko to co niezdrowe i zaczęłam coś tam ćwiczyć, nawet nie po to żeby schudnąć, ale dla zdrowia, choć jak mi zejdą trzy kg to będę zadowolona Puszcza oko.

Życzę powodzenia i wytrwałości wszystkim dietetyczką.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Minus 3 cm. w brzuchu, słabo Przewraca oczami. Zobaczę jak w tym tygodniu bo obiad będę jadła w ciągu dnia, a nie na kolację.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Minus 3 cm. w brzuchu, słabo Przewraca oczami. Zobaczę jak w tym tygodniu bo obiad będę jadła w ciągu dnia, a nie na kolację.

A jakim czasie te 3cm? No i obiad to raczej nie powinin byc na kolacje. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
A jakim czasie te 3cm? No i obiad to raczej nie powinin byc na kolacje. Złośliwa

Od 2 sierpnia. No inaczej nie da rady bo wracam z pracy w porywach po 18h. Jak zmuszę się do zimnych obiadów to zmienię to Puszcza oko.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Od 2 sierpnia. No inaczej nie da rady bo wracam z pracy w porywach po 18h. Jak zmuszę się do zimnych obiadów to zmienię to Puszcza oko.

No to jak to bylo nawet nie 3 tygodnie to nie jest zle!! A w pracy nie mozesz sobie czegos odgrzac?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 24 z 27

Skocz do: