Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzam się...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
No to jak to bylo nawet nie 3 tygodnie to nie jest zle!! A w pracy nie mozesz sobie czegos odgrzac?

Tylko mi się wydaje, że to woda cały czas ze mnie schodzi bo bardzo dużo piję zielonej i miętowej herbaty. Potem mnie to gubi i na obiad za dużo jem.
Próbuję wyłudzić mikrofalówkę bo w głównym biurze nie używają Złośliwa. Na zimę może się zlitują bo wtedy mam tu okropnie zimno i coś ciepłego przydałoby się zjeść.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Potem mnie to gubi i na obiad za dużo jem.

Ale co Cie gubi? A wagowo ile Ci polecialo?

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Ale co Cie gubi? A wagowo ile Ci polecialo?

To, że w trakcie dnia dużo piję żeby oszukać żołądek bo nawet jak coś zjem to i tak jestem głodna i po powrocie do domu jestem tak wygłodzona, że jem normalnie obiad, a nie mniej Puszcza oko.
Nie mam pojęcia ile bo waga pokazuje 386 kg Złośliwa. Zamówiłam na all nową, ale coś nie mogę się doczekać Przewraca oczami.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
To, że w trakcie dnia dużo piję żeby oszukać żołądek bo nawet jak coś zjem to i tak jestem głodna i po powrocie do domu jestem tak wygłodzona, że jem normalnie obiad, a nie mniej Puszcza oko.
Nie mam pojęcia ile bo waga pokazuje 386 kg Złośliwa. Zamówiłam na all nową, ale coś nie mogę się doczekać Przewraca oczami.

386? Śmiejąca się Ty spaslaku. Złośliwa
A no to bardzo zle robisz glodzac sie caly dzien. Tak nigdy nie schudniesz. Skonsternowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensi podstawą są niewielkie, regularne posiłki. Niech ich będzie z sześć dziennie. Zaczynając od śniadanie, które powinno być najbardziej pożywne, kończąc na lekkiej kolacji.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
386? Śmiejąca się Ty spaslaku. Złośliwa
A no to bardzo zle robisz glodzac sie caly dzien. Tak nigdy nie schudniesz. Skonsternowana

Dlatego waga nie działa Śmiech do łez.
Znaczy nie głodzę się, jem 2 kanapki, jogurt, jabłko i potem różnie surówkę, serek wiejski. Śniadanie zawsze jem w domu - ostatnio otręby z mlekiem albo kanapka z twarożkiem miodem lub dżemem.

Aurinko, ja to wiem, jem o stałych godzinach posiłki, tylko ja muszę coś wymyślić bo nie uśmiecha mi się jeść 5 dni w tygodniu zimnego obiadu Puszcza oko.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Dlatego waga nie działa Śmiech do łez.
Znaczy nie głodzę się, jem 2 kanapki, jogurt, jabłko i potem różnie surówkę, serek wiejski. Śniadanie zawsze jem w domu - ostatnio otręby z mlekiem albo kanapka z twarożkiem miodem lub dżemem.

Aurinko, ja to wiem, jem o stałych godzinach posiłki, tylko ja muszę coś wymyślić bo nie uśmiecha mi się jeść 5 dni w tygodniu zimnego obiadu Puszcza oko.

Ja też jem po powrocie z pracy + czas na przygotowanie tego posiłku. To jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia i też jest to obiado-kolacja, bo od czasu jak mieszkam tu ani razu po obiedzie nie zrobiłam kolacji. Jedyne co jem to owoce.
Nie próbuj oszukiwać żołądka wodą, może jedz mniejsze porcje, owoce albo marchewke, to nie będziesz pochłaniała takiej ilości obiadu/kolacji. Ja też w pracy ciągle czuję głód jak siedzę, ale myślę że to po prostu brak ciepłego posiłku.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sensi uwazaj z owocami, zdrowe i w ogole, ale niektore maja duzo cukru i w wiekszych ilosciach moga tez dowalic kalorii.
To co jesz caly dzien to nie jest wystarczajca. Szczegolnie jak siedzisz caly dzien w pracy.

Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Sensi uwazaj z owocami, zdrowe i w ogole, ale niektore maja duzo cukru i w wiekszych ilosciach moga tez dowalic kalorii.
To co jesz caly dzien to nie jest wystarczajca. Szczegolnie jak siedzisz caly dzien w pracy.

Popieram. Sensi pamietasz co Tobie pisałam?

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Sro 22-08-2012, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Popieram. Sensi pamietasz co Tobie pisałam?

Pamiętam i sprawdzam wszystkie produkty Uśmiechnięta.

Aurinko, ja oszukuję żołądek bo wiecznie głodna jestem Puszcza oko. Gdybym jadła tyle ile mogę to byłoby kiepsko z moja wagą.

Zuzka, pamiętam i uważam na owoce, zresztą i tak jem max 2 dziennie. Możliwe, że mało, wcześniej brałam 4 kanapki do pracy + jogurt i jabłko. Też byłam cały czas głodna i wydawało mi się, że i tak za dużo jem.
Dzisiaj zrobiłam sobie większą porcję obiadu, zobaczymy Puszcza oko.

Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 27-08-2012, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja oszaleje Złośliwa. Brzuch prawie bez zmian, ale za to mam 1 cm mniej w biodrach i pośladkach Puszcza oko.
Generalnie byłam mniej głodna jak brałam obiad do pracy. Muszę chyba zacząć intensywnie ćwiczyć bo chyba żadna dieta nie będzie dla mnie skuteczna. No chociaż, jest taka jedna, porzucenie przez faceta, ale już mam skutek uboczny Przewraca oczami.

Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pon 27-08-2012, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988, ćwiczenia są niezbędne Puszcza oko. Na samej diecie owszem, schudniesz, ale ciało nie będzie ani ładne, ani jędrne, a skóra nie będzie napięta. Ćwiczenia i dieta to efekt murowany Uśmiechnięta.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 27-08-2012, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia, ćwiczę 3 razy w tygodniu, ale jak widać to chyba za mało Puszcza oko.

Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pon 27-08-2012, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive, jeśli zależy Ci na spaleniu tłuszczu musisz wykonywać aerobowe ćwiczenia, gdzie absolutne minimum to 20 minut - dopiero wtedy tłuszcz zaczyna powoli znikać Uśmiechnięta. Przy takich ćwiczeniach z obecną częstotliwością 3 razy w tygodniu i dodatkowo przy diecie naprawdę już niedługo powinnaś zobaczyć świetne efekty Uśmiechnięta.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Sro 05-09-2012, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia Uśmiechnięta napisała:
sensitive, jeśli zależy Ci na spaleniu tłuszczu musisz wykonywać aerobowe ćwiczenia, gdzie absolutne minimum to 20 minut - dopiero wtedy tłuszcz zaczyna powoli znikać Uśmiechnięta. Przy takich ćwiczeniach z obecną częstotliwością 3 razy w tygodniu i dodatkowo przy diecie naprawdę już niedługo powinnaś zobaczyć świetne efekty Uśmiechnięta.

Zaczęłam na rowerku stacjonarnym jeździć i jak dobrze pójdzie to od przyszłego tygodnia w poniedziałki i środy będę chodziła na aerobik (ale to najpierw zajęcia muszą się zacząć).
Co do diety to stwierdziłam, że będę unikać tylko słodyczy. Soków i gazowanego i tak nie piję Puszcza oko. Tak to będę jeść bez zmian bo generalnie jemy zdrowo. Mnie jedynie gubią słodycze i ilość obiadu jaką pochłaniam jak mi smakuje Puszcza oko.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Następny
Strona 25 z 27

Skocz do: