Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzam się...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 26-10-2012, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to pochwalę się Złośliwa. Efekty są i to spore, ale przeraża mnie moja waga. W brzuchu mam dużo mniej i nie wiem gdzie mogła się upchać Przewraca oczami . Cóż walczę dalej Puszcza oko. Teraz dużo ćwiczę, 5 razy w tygodniu brzuszki i czasami do tego ćwiczę z Jillian Złośliwa. No i totalnie inaczej odżywiam się Puszcza oko.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-10-2012, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Efekty są i to spore, ale przeraża mnie moja waga.

Waga nie jest żadnym wyznacznikiem! Mogłaś zamienić tkankę tłuszczową na mięśniową i dlatego ważysz tyle samo. Lepiej się mierzyć, bo bardziej miarodajne i wiarygodne są zgubione centymetry.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 26-10-2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sens poza tym co Gieniusia napisala samymi brzuszkami nie zrzucisz wagi. Nie powinno sie tez cwiczyc miesni brzucha codziennie. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pią 26-10-2012, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie nie wiem czy to mięśnie. Wg centymetra jest mniej.

Zuzka, dlatego 5 razy w tygodniu, wiem, że to nie jest za dobre, ale tylko do nich jestem w stanie zmobilizować się.

Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 29-10-2012, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
No właśnie nie wiem czy to mięśnie. Wg centymetra jest mniej.

Zuzka, dlatego 5 razy w tygodniu, wiem, że to nie jest za dobre, ale tylko do nich jestem w stanie zmobilizować się.

Ważne, ze się ruszasz. Może z czasem zmobilizujesz się do czegoś więcej. Puszcza oko Życzę wytrwałości! Puszcza oko
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 29-10-2012, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dudi napisała:
Ważne, ze się ruszasz. Może z czasem zmobilizujesz się do czegoś więcej. Puszcza oko Życzę wytrwałości! Puszcza oko

Od dzisiaj dodatkowo ćwiczę z Ewą Chodakowską. Zobaczymy jak długo Złośliwa.

Powrót do góry

dudi

PostWysłany: Pon 29-10-2012, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:

Nastaw się, że długo, a pójdzie. Złośliwa Powodzenia!
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 29-10-2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dudi napisała:
Nastaw się, że długo, a pójdzie. Złośliwa Powodzenia!

Zaznaczyłam sobie w kalendarzu dni ćwiczeń, więc pójdzie Śmiejąca się. Dziękuję Uśmiechnięta.

Powrót do góry

dudi

PostWysłany: Pon 29-10-2012, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Zaznaczyłam sobie w kalendarzu dni ćwiczeń, więc pójdzie Śmiejąca się. Dziękuję Uśmiechnięta.

Ja też zaznaczałam sobie w kalendarzu co i przez ile mam ćwiczyć- u mnie się sprawdzało. Miałam również nad biurkiem wywieszoną rozpiskę i ilość serii.
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Wto 30-10-2012, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dudi napisała:
Ja też zaznaczałam sobie w kalendarzu co i przez ile mam ćwiczyć- u mnie się sprawdzało. Miałam również nad biurkiem wywieszoną rozpiskę i ilość serii.

Tą rozpiskę też sobie zrobię, ale w przyszłym tygodniu bo na razie przyzwyczajam organizm, że będzie więcej ćwiczył.

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 30-10-2012, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Mnie się szybko znudziło. Złośliwa Wytrwałości życzę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sro 31-10-2012, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja odchudzałam się przez 1.5 roku. Dieta Dukana. Straciłam 30 kg. Życzę wytrwałości wszystkim na diecie.
Powrót do góry

Aneta20xx

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 19-12-2012, 21:17    Temat postu: Odchudzanie, ale jak ? pomoc ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam.
Jak można pozbyć się kilka kilo?
Czy używanie tabletek pomaga?
Używam sklim forever, czy pomagają ? Kto bierze?
Powrót do góry

SzklanaDama

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 10-02-2013, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć, pozwolę sobie odświeżyć temat. Chcę przejść na dietę, jestem już zdecydowana, tylko że chciałabym mieć kogoś kto będzie się 'odchudzał ze mną' Uśmiechnięta. To znaczy po prostu kogoś, kto też chciałby zacząć dietę- myślę, że byłoby mi łatwiej gdybym miała kogoś z kim mogłabym się dzielić tym jak się czuję, czy widzę efekty, kiedy mam słabsze momenty. Z własnego doświadczenia już wiem, że rodzina bardziej przeszkadza niż pomaga stąd pomysł na takie wirtualne wsparcie w dążeniu do wymarzonego ciała Uśmiechnięta. Co o tym myślicie? Czy któraś z was chciałaby co nieco zrzucić?
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 23-09-2013, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo to tak jest miruna jak sie lubi zjesc. Puszcza oko
Ja tez mam zachcianki, na poczatku wiecej niz teraz. Na szczescie juz w srode wchodze w 5 tydzien, wiec jakos te zachcianki sie zmniejszyly.
U nas w sobote byla impreza, jedzenia od groma, niedziele spedzilismy na dojadaniu i nawet nie wiem ile zjadlam, ale o dziwo od dzis znow dietka i jest ok. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27

Skocz do: