Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzam się...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NataszaRomanoff

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 26-02-2014, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Idzie wiosna, więc postanowiłam wziąć się za siebie i wrócić do formy/zrzucić kilka kilogramów. Jeszcze rok temu na wiosnę uprawiałam z powodzeniem jogging wieczorny, a dzisiaj....cóż...wstyd się przyznać, ale formy..brak.
Od dwóch dni ćwiczę na stepie (pierwszego dnia niestety tylko 15 minut, wczoraj ponad 30) i chciałabym zmienić nawyki żywieniowe.

Jestem osobą, która lubi słodkie - często jakiś wafelek/batonik/cukierek/ciastko. Ciężko będzie mi się z nimi rozstać, ale wiem, że owoce to dobre rozwiązanie. I tu zacznę swoje pytania, na które, mam nadzieję, mi odpowiecie.

1. Jakie owoce jeść najlepiej?
2. Jakie napoje pić a jakich W ŻADNYM WYPADKU?
3. Wiem, że dieta nie musi być głodówką i męczarnią, są przepisy smaczne, łatwe i niedrogie, które pozwolą mi zapomnieć o głodzie. Znacie jakieś sprawdzone przepisy?
4. Czy to prawda, że banany i ziemniaki tuczą i powinnam o nich zapomnieć?
5. Jakich warzyw unikać? Czy może powinnam jeść niemal wszystkie?
6. ...Jak coś mi się przypomni, to dopiszę.

I kilka szczegółów -
Mam 165 cm., ważę 88 kg. (mimo, że nie wyglądam na tyle, ale niestety, to smutna prawda..)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 26-02-2014, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NataszaRomanoff napisała:
2. Jakie napoje pić a jakich W ŻADNYM WYPADKU?

To chyba jest oczywiste, że wszelkie słodkie i kolorowe napoje idą w odstawkę. Podobnie z sokami. Woda, najlepiej niegazowana lub średnio gazowana, a soki tylko wyciskane w domu - masz gwarancję, że nie ma w nich dodatkowego cukru.

4. Czy to prawda, że banany i ziemniaki tuczą i powinnam o nich zapomnieć?

Jak zjesz kilogram bananów na jedno posiedzenie to pewnie, że będą szkodliwe. Puszcza oko We wszystkim trzeba zachować umiar.
Wiadomo, że ziemniaki z wody są zdrowsze niż podsmażane na patelni. A, że tuczą to mit, który można włożyć między bajki.

5. Jakich warzyw unikać? Czy może powinnam jeść niemal wszystkie?

Warzyw się nie unika, warzywa powinny być obowiązkowym dodatkiem do każdego obiadu i występować w innych posiłkach, jak sałaty czy przekąski między posiłkami.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 14-03-2014, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię stosować żadnych diet, jak biorę się za odchudzanie tak jak w tym przypadku to odstawiam zupełnie cukier, białe pieczywo, nie smażę mięsa tylko piekę, do tego warzywa gotowane. Piję dużo wody mineralnej, tak jak zeszłej wiosny i teraz łykam sprawdzony TL Forte, chudnę mniej więcej 3 kg w ciągu miesiąca, bez większego wysiłku fizycznego.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się odchudzam trochę przy okazji, bo jem razem z mężem, który jest na diecie. W sumie to jego dieta, ale doszłam do wniosku, że trochę mu pomogę i też będę jadła to, co on. K. dostał dietę od dietetyka, stosujemy ją od 3 miesięcy (jakieś 4 razy zrobiliśmy odstępstwa) i efekty są, jak dla mnie bardzo fajne. K. schudł 12 kg, ja schudłam 7 kg. Ważyłam 58, ważę 51 kg. Jestem mega szczęśliwa, bo znowu wchodzę w swoje ubrania, które od kliku miesięcy leżały w szafie. Chcę schudnąć jeszcze kilogram, a później już trochę odpuścić.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zmieniłam nawyki żywieniowe, i więcej się ruszam, waga leci w dół Puszcza oko
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 20-03-2015, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również zmieniłam nawyki żywieniowe. Staram się więcej ruszać, uprawiać więcej sportu. Muszę przyznać,że od czasu kiedy jem inaczej czuję się znacznie lepiej. Oraz lepiej wyglądam . Od stycznia zrzuciłam prawie 5 kg. Dodam jeszcze,że codziennie staram się pić sok z aloesu. Aloe Live Bio czyli w prawie 100% sok , jest on dodatkowo słodzony stewia, która jak wiecie jest zdrowszym zamiennikiem cukru. Aloes dobrze działa na trawienie oraz wspomaga odchudzanie. Poczytajcie sobie trochę o jego właściwosciach.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27
Strona 27 z 27

Skocz do: