Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzam się...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 14-10-2008, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kanapeczki to jeszcze nie tak źle. Myślałam, że słodycze wróciły do łask. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kati

PostWysłany: Sob 18-10-2008, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzymam się dzielnie z moją dietką,minęły 2 tygodnie ( wiem, że dopiero) ale dla mnie każdy dzień jest wyzwaniem. Trzymajcie kciuki dalej, pozdrawiam
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 21-10-2008, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak posiedzę jeszcze tak w tym domu, to całe moje odchudzanie w łeb weźmie. Cholera aaaaa

Słodycze

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Wto 21-10-2008, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dlaczego? Masz za duzo czasu wolnego? Ja jestem strasznie zabiegana, czasami chciałabym posiedzień w domu...
Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Wto 21-10-2008, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kati napisała:
Dlaczego? Masz za duzo czasu wolnego? Ja jestem strasznie zabiegana, czasami chciałabym posiedzień w domu...

Oj tak czasu to ja mam baaaardzo dużo, aż za dużo. Cały czas w domu, non stop od półtora tygodnia z chorym dzieckiem Niezdecydowana

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 21-10-2008, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira pomyśl sobie, że jak teraz ulegniesz pokusie i będziesz jeść słodycze to cały wysiłek pójdzie na marne i będziesz musiała zaczynać od nowa.
A jak czujesz potrzebę zjedzenia czegoś słodkiego, to może kup sobie suszone owoce? Podejrzliwa Nie są tak kaloryczne, są słodkie i dobre. Uśmiechnięta

Powrót do góry

kati

PostWysłany: Sro 22-10-2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj Elwira trzymaj się dzielnie, nie po to odchudzalas sie tyle czasu, żeby teraz zacząć jeść słodycze. Napiszcie proszę czy jak stosujecei dietę to bierzecie też jakieś tabletki na wzmocnienie organizmu?
Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Sob 25-10-2008, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Elwira pomyśl sobie, że jak teraz ulegniesz pokusie i będziesz jeść słodycze to cały wysiłek pójdzie na marne i będziesz musiała zaczynać od nowa.
A jak czujesz potrzebę zjedzenia czegoś słodkiego, to może kup sobie suszone owoce? Podejrzliwa Nie są tak kaloryczne, są słodkie i dobre. Uśmiechnięta

Właśnie próbuje w ten sposób oszukiwać mój organizm. Bardzo uśmiechnięta
Stale kontoluję wagę i nadal jest - 3 kg, a nawet 3.3 kg.
Ale w poniedziałek idę już do pracy, więc powinno być już tylko lepiej. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 25-10-2008, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powoli, powoli spadają Ci te kilogramy. To zdrowo Uśmiechnięta. A jak pójdziesz do pracy to będzie już tylko lepiej! Trzymam kciuki Ok

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 25-10-2008, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira do poniedziałku coraz bliżej. Puszcza oko A waga idzie cały czas w dół, więc nie masz powodów do złości. W końcu czasem można się skusić na coś słodkiego nawet na diecie, ale w rozsądnej ilości. Puszcza oko

Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Pon 27-10-2008, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nadszedł poniedziałek, czyli ciąg dalszy mojego odchudzania. Mam nadzieję, że waga znów zacznie spadać Przewraca oczami.

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przyłaczam sie do was!
Robi mi sie zapas tłuszczu na brzuchu na zime chyba Złośliwa trzeba cos z tym zrobić.
Ide szybko zjesc kolacje lekką, bo od dzis o 19 - ostatni posiłek Złośliwa

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak tam Elwira idzie odchudzanie? do pracy wróciłam i pewnie masz więcej rzeczy na głowie i nie ciągnie już tak do słodkości..?ja mialam ostatnio ochotę na coś słodkiego ale zjadłam sobie pyszne ziolone jabłko i mi jakoś przeszlo:)
Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Czw 30-10-2008, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kati napisała:
Jak tam Elwira idzie odchudzanie? do pracy wróciłam i pewnie masz więcej rzeczy na głowie i nie ciągnie już tak do słodkości..?

Dokładnie Bardzo szczęśliwa z czego bardzo się cieszę Bardzo uśmiechnięta Idzie dobrze, jestem tak zabiegana w tym tygodniu, że nie mam czasu na jedzenie Złośliwa

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 6:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja tez musze dolaczyc do was. Od 4 miesiecy chodze na silownie i daje rade jak narazie .Uśmiechnięta Dietke trzymam i rezultaty tez mam , czyli nie jest zle . Uśmiechnięta

Podpis ''
Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów.''
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 4 z 27

Skocz do: