Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzam się...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

koral ale Ty nie masz z czego.
A ja mam nadwage wiec przychodzi taki czas iz czlowiek musi.

To dieta - wlasnie co to za dieta. Francuska jakos tak.
Napisal ja lekarz, bylo o niej glosno na tvn style. Ma 3 fazy.
Je sie przez 5 dni( ale mozna inaczej) proteiny- bialka, a prze kolejen 5 dni warzywa do tego. Troszke jest tego do pisania i moze zaloze oddzielny watek.
Pierwszy dzien mam za soba, co najwazniejsze nie czuje glodu, czuje sie dobrze i nie ciagnie mnie do slodkiego. Jak na razie wszystko dobrze. Trzymam sie dietki.

Podpis ...Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem
Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów ....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia koniecznie załóż watek o tej diecie, bo jestem bardzo ciekawa.
Ja mam za soba juz 4 dni dietkowania i jest póki co dobrze Bardzo uśmiechnięta .

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira to super, że dobrze Ci idzie, oby tak dalej! Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko dziewczyny uważajcie z tą dietą, zimą, niskie temperatury, słaby organizm nie przesadźcie. Ja na razie odłożyłam diety, skupiłam się na ćwiczeniach. Oczywiście ograniczam jedzenie słodyczy i fast foodów
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bylam na konsultacji u dietetyka i rozmawialam. Mam troszke wiedzy na ten temat i lacze to ze sportem - plywanie.

Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Sro 07-01-2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majekbe napisała:
Elwira to super, że dobrze Ci idzie, oby tak dalej! Uśmiechnięta

Dzięki Bardzo uśmiechnięta I mam nadzieję, że tym razem się nie poddam Bardzo uśmiechnięta .
Musze przyznać, że w tym roku szykuje się sporo imprez (typu wesela, chrzciny) i nie chę wyglądać jak słonica Przewraca oczami .)

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 07-01-2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira powodzenia, to zawsze jakas motywacja, pamietaj takze ze to dla siebie.
Ja sobie to powtarzam i jest dobrze.

Powrót do góry

Pinezzka

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 08-01-2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też chciałabym trochę schudnąć i nie wiem jaką dietę wybrać, a może tylko powinnam niektóre produkty ograniczyć. Może wy znacie jakieś diety, niekoniecznie drastyczne, które same przeszłyście i które polecacie?
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Diety są różne, pełno wyskoczy Tobie ich jak wpiszesz w internet. Jesli nie ma byc drastyczna to nie jedz słodyczy, tłustegoi rzeczy ciezkich do trawienia. Musisz wybrać jakąś odpowiednią dla siebie z rzeczami które jadasz.
Powrót do góry

sylwii-79

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 12-01-2009, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też sie odchudzam -tydzień czasu dopiero. W sumie bardziej można to nazwać ograniczaniem jedzenia niż dietą. Jem chlebek razowy zamiast białego. Wędlinkę z kurczaka lub indyka ogórek zielony lub pomidor albo twarożek lub jakąś lekko pastę. Wcinam mandarynki i jogurty (za którymi nie przepadam). Obiad jem normalnie lecz na deserowym talerzyku -oszukuję mózg.Przestraszyłam się tego, iż zaczęłam zjadać porcję obiadowe takiej wielkości jak mój mąż (olbrzymie). Po 17tej jem już tylko jogurt i mandarynki. Ważne aby jeść częściej ale mniej. Boję się diet przez efekt jo-jo. Dlatego się ograniczam i mam nadzieję że ta zmiana to już na całe życie. Najgorzej jest mi zrezygnować wieczorem z małego piwka,które uwielbiam. Więc wiem co czujecie dziewczyny uwielbiające słodkości.Pozdrawiam.

Podpis Jak masz miękkie serce to miej twarda d...
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie najlepiej stosować "dietę" w której odmawiacie sobie czegoś, można przy tym liczyć sobie dziennie kalorie.
Powrót do góry

Pinezzka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 22-02-2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zapisałm się do konkursu Postanawiam w Nowym Roku żeby zwiększyc swoją motywacje do walki z wagą , mam nadzieję że mi to pomoże, liczę na wsparcie!
Powrót do góry

nastusia

PostWysłany: Pon 23-02-2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pinezzka znam ten konkurs, wzięłam w nim udział, bo skusiło mnie, że nagrody sa gwarantowane Bardzo szczęśliwa Jeszcze do 28 lutego mozna sie zapisać. Ale oczywiście nie jestem tylko materialistką, ruszam troche kuperkiem i jem mniej.
Zaczęłam pić więcej wody, tylko, że ja lubię gazowana, hm może byc taka? Niezdecydowana
Powrót do góry

Pinezzka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 24-02-2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja akurat nie przepadam za gazowaną więc mam problem z głowy.
Gra jest naprawdę warta świeczki. wystarczy zaprosić 5 koleżanek do konkursu i można wygrać nagrody, dla mnie to jest warunek jak najbardziej do przyjęcia, a wsparcie przeciez i tak pozostanie, postanowienie można realizować jak długo się chce, ja swoję mam zamiar zrealizowac do wakacji.
Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Pią 27-02-2009, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kimi napisała:
Dzięki Bardzo uśmiechnięta I mam nadzieję, że tym razem się nie poddam Bardzo uśmiechnięta .
Musze przyznać, że w tym roku szykuje się sporo imprez (typu wesela, chrzciny) i nie chę wyglądać jak słonica Przewraca oczami .)

No i kolejny raz poległam. Aż wstyd się przyznać. Im jestem starsza tym mniej jestem zawzięta.
Ale od jutra startuję z dietą polecaną przez Jasylwię

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 6 z 27

Skocz do: