Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkładanie na jutro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 11-09-2009, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem mistrzem w odkładaniu na jutro. Bardzo smutna
Zawsze mam ogromne plany i chęci, ale później mało z tego wychodzi. Niestety, ale chyba brak mi samozaparcia, konsekwencji.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kath

PostWysłany: Pią 11-09-2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo często odkładam coś na później. Samo tak jakoś wychodzi. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 11-09-2009, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

He he ... u mnie to naogół jest tak że mam wielkie chęci, a później wejdę na Forum. I też samo jakoś tak wychodzi. Śmiech do łez
Teraz mam ogromne chęci zapisać się na basen, ale też to odwlekam w czasie. Może po urlopie mi wyjdzie. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dość często sobie coś obiecuje, ale zawsze ciężko mi zacząć. Później mam wyrzuty sumienia, że znowu "zacznę jutro". Czasami mam wrażenie, że czas przelatuje mi przez palce i nie robię tylu rzeczy, które bym chciała.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie raczej nie zdarza się odkładać na jutro. Jak już sobie coś uplanuję to muszę to natychmiastowo wykonać. Mam już taki zapał i lubię szybko realizować swoje plany.
Zdarza mi się np. zapomnieć o całym świecie gdy zasiądę do forum Bardzo szczęśliwa .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

martunia_12

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja staram się nic nie odkładać choć czasem mi nie wychodzi mimo szczerych chęci, hehe
Właśnie dziś postanowiłam odłożyć na poniedziałek skoszenie trawnika ale w poniedziałek już nie będzie odkładania bo niedługo się zgubię jak wejdę w tą trawę Bardzo szczęśliwa

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry

Agata

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Ja mam podobnie jak wy: wolę coś zrobić jutro i mieć wolne popołudnie Uśmiechnięta
Ile razy zabierałam się już do nauki angielskiego, odchudzania, ćwiczenia w domu, spotkania się z koleżanką... Szkoda gadać Cool

Pisałam to prawie 2 lata temu i proszę ile się zmieniło: odkąd urodził się Szymek staram się wszystko robić na bieżąco bo wiem, że gdybym zaczęła odkładać wszystko na dzień następny to wcześniej czy później zagrzebałabym się w zaległych sprawach.
Jak mam to zrobić dzisiaj to dzisiaj to robię. Nie ma innej opcji Bardzo uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj nie pozwalam sobie na to, bo mi się nazbiera później spora gorka spraw, także jeśli odkładam od jakiegoś czasu to tylko z lenistwa i jeśli mogę sobie na to akurat pozwolić Puszcza oko.

Ale ogólnie to odkładać lubię Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojjj, ja mam niezły talent do odkładania na jutro.
Bo tak jakoś zawsze mi się wydaje, że to "jutro" to odpowiedniejszy moment. Złośliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie nie jestem z tych co odkładają, wolę coś zrobić dzis żeby jutro mieć więcej wolnego czasu.
Czasem nawet przed dniem wolnym wolę posprzątać już sobie, żeby w ten dzień wolny nie mieć za dużo obowiązków.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem z tych, które odkładają wszystko na jutro. Jest to moja okropna wada. Od zawsze tak robiłam, w szkole uczyłam się na ostatnią chwilę, jakieś projekty, prace do napisania też. Sprzątanie, wizytę u lekarza, czy oddanie książki do biblioteki, wszystko odkładam. Jestem już taka Zakłopotana . Dziwne, bo są osoby, które na egzamin uczyły się tydzień, a ja jeden wieczór i mi wiele razy lepiej szło. Dla mnie ostatni dzwonek jest mobilizujący, fakt, że się zawsze denerwuje, ale jeśli mi wszystko wychodzi to po co mam tracić czas wcześniej Śmiejąca się . Zastanawiam się czy gdy będę mężatką,( a to już za 3 tygodnie) stanę się bardziej odpowiedzialna i obowiązkowa. Mam nadzieję, że wezmę się w garść, choć mój T. wie, że taka jestem i póki co akceptuje to i śmieje się ze mnie, że tak robię Uśmiechnięta .

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Eneasz

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 12-09-2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sylla napisała:
Mnie raczej nie zdarza się odkładać na jutro. Jak już sobie coś uplanuję to muszę to natychmiastowo wykonać. Mam już taki zapał i lubię szybko realizować swoje plany.
Zdarza mi się np. zapomnieć o całym świecie gdy zasiądę do forum Bardzo szczęśliwa .

Co do joty mogę się podpisać pod tym tekstem, Rówieśniczko. Obecnie dotyczy to zarówno tych dużych jak i małych Twoich liter. Z zastrzeżeniem jedynie, że mam mało okazji zasiąść do forum, żeby mi nie przeszkodzono. Przewraca oczami

Zrobię małą zatoczkę myślową. Otóż tendencja do ‘odkładania na jutro’ tkwi chyba w każdym z nas. Dobrze ją okiełznać. Zdroworozsądkowo. Tak myślę na podstawie tego, co kiedyś odczuwałem. Dziś już nie mam z tym problemu. Oczywiście jestem daleki od rygorystycznych zasad bez serca, ale jakaś dyscyplina potrzebna jest każdemu. Zwłaszcza facet nie może być rozmamłany. Powinien umieć wyczuwać wagę spraw, co jest na dziś, na jutro, a co na wczoraj. A w ogóle szalenie uroczo znajduję owo kobiece ‘odkładanie na jutro’. Jednak gdy trzeba potrafią się poświęcić bez reszty – dziecku, mężowi, rodzicom… Uśmiechnięta

Hehe, oddzwoniła mi moja Dziewczyna, bo ją wcześniej zapytałem, co o tym sądzi… Powiedziała:
Jelonku, wiesz, w miłości, to, co masz zrobić jutro, zrób TU i TERAZ. Rozbroiła mnie… Puszcza oko

Chyba się zastosuję… Co o tym sądzicie? Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooooj temat dla mnie. Na początku nowego roku stwierdziłam, że to będzie mój rok. Jak na razie z całej listy planów realizuję tylko chodzenie na fitness. A gdzie dodatkowy język, skoki ze spadochronem, weekend w górach raz w miesiącu? Nooo ale mam jeszcze troszkę czasu Uśmiechnięta A z takich dodatkowych codziennych spraw to zawsze wieczorkiem obiecuję sobie, że się nabalsamuję albo naoliwkuję i w końcu idę spać ze suchą skórą Bardzo smutna
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiejszego dnia ten temat nabiera całkiem nowego wymiaru... I wydaje się, że nie warto nic odkładać "na jutro", "na kiedyś"...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Dzisiejszego dnia ten temat nabiera całkiem nowego wymiaru... I wydaje się, że nie warto nic odkładać "na jutro", "na kiedyś"...

Dokładnie to samo chciałam napisać wchodząc w ten wątek.
Zawsze w takich chwilach mamy takie myślenie, szkoda tylko że później zapominamy.
Muszę nad tym popracować, bo naprawdę nie wiemy co będzie jutro, więc lepiej nic nie odkladać.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: