Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkładanie na jutro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 16-06-2010, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja te złe, gorsze, mniej przyjemne rzeczy wolę odkładać na jutro, za to te przyjemniejsze chcę zrobic od razu! Bardzo szczęśliwa

Nie zawsze taki podział wychodzi na zdrowie, bo często albo coś mi się za długo zbiera, a czasem się za bardzo pospieszę Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Perfacja

PostWysłany: Sro 16-06-2010, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehh temat dla mnie. Niestety muszę się przyznać, że też odkładam WSZYSTKO na później....
Zarówno te miłe rzeczy, jak i nieprzyjemne.

Najbardziej denerwuje mnie to, iż zaniedbałam aerobik, który trenowałam przez ostatnie 3 lata Bardzo smutna
Codziennie obiecuję sobie, że wrócę do ulubionego sportu, ale..... po pracy jestem tak wykończona, że najchętniej padam w łóżko Niezdecydowana
Ile razy było już tak, że rano zapisywałam się na zajęcia, a wieczorem, po pracy dzwoniłam do fitness-clubu, żeby jednak odwołać..... Ehhhh....
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam tendencje do odkładania wszystkiego na później. Odkładam coś na jutro, potem na kolejne i kolejne. Najbardziej wkurza mnie to, że tyle czasu "tracę" siedząc przy komputerze, a mogłabym go wykorzystać inaczej.
Czasami jak się już zawezmę to pomaga mi zapisanie w kalendarzu rzeczy do zrobienia i załatwienia. I jak sobie skreślam kolejne sprawy, to jestem z siebie taka dumna. A jak zapiszę, a nie zrobię, to mnie to jakoś uwiera psychicznie i na drugi dzień już zrobię Puszcza oko.
Powrót do góry

kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Ja też mam tendencje do odkładania wszystkiego na później. Odkładam coś na jutro, potem na kolejne i kolejne. Najbardziej wkurza mnie to, że tyle czasu "tracę" siedząc przy komputerze, a mogłabym go wykorzystać inaczej.
Czasami jak się już zawezmę to pomaga mi zapisanie w kalendarzu rzeczy do zrobienia i załatwienia. I jak sobie skreślam kolejne sprawy, to jestem z siebie taka dumna. A jak zapiszę, a nie zrobię, to mnie to jakoś uwiera psychicznie i na drugi dzień już zrobię Puszcza oko.

Mam bardzo bardzo podobnie;D Też sprawdza się kalendarz

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

Ona25

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze staram się robić wszystko systematycznie, nigdy nie odkładam niczego na później. Uśmiechnięta
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ona25 napisała:
Ja zawsze staram się robić wszystko systematycznie, nigdy nie odkładam niczego na później. Uśmiechnięta

Klaszcze

Ja jestem mistrzem w odkładaniu na jutro. Więc może się nie wypowiem o moich wyczynach, bo byście o mnie zdanie zmieniły. Bardzo szczęśliwa

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sądzę, że każdej forumce zdarzyło się coś odłożyć.. Puszcza oko
Sama też tak mam.. Puszcza oko
Powrót do góry

paula1456

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze wszystko odkładam na później.
Mówię sobie: "zrobię to jutro, jeszcze mam czas".
A jak przychodzi to jutro to znów nic nie robię, bo jeszcze dużo czasu.
I tak w nieskończoność.
A potem wszystko robię na ostatnią chwilę i się denerwuję, że nie zdążę... Smutna
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do jakiegos czasy wiele rzeczy odkladalam na pozniej ale nauczylam sie prowadzic codzienny "kalendarzyk". Codziennie rano pisze sobie co chce zrobic i nie ma ze boli-musi byc zrobione i juz Bardzo szczęśliwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 25-06-2010, 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kinia@ napisała:
Codziennie rano pisze sobie co chce zrobic i nie ma ze boli-musi byc zrobione i juz Bardzo szczęśliwa

Też taki sposób zaczęłam stosować, ale moje lenistwo wycwaniło się na tyle, że jak czegoś nie chce mi się zrobić, to przekreślam dany punkt i wpisuję go na kolejny dzień... Przewraca oczami Śmiejąca się

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja codziennie obiecuję sobie, że zrobię to czy tamto. Często nic z tego nie wychodzi....niestety Bardzo smutna
Powrót do góry

lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

brunecia napisała:
Ja codziennie obiecuję sobie, że zrobię to czy tamto. Często nic z tego nie wychodzi....niestety Bardzo smutna

Mam tak samo. Nic, musimy popracować nad naszą słabą "silną wolą"...
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkładam na później wiele rzeczy. Bywam o to na siebie zła i nie umiem z tym skutecznie walczyć. Czasami nawet mówiłam na głos o jakimś swoim zamiarze z naiwną wiarą, że jak powiem, to trudniej będzie się z tego wykręcić, ale to nie zawsze działa.
W pewnych sprawach jestem po prostu leniwa i wygodna. A w innych brakuje wiary w to, że naprawdę mogę to zrobić i wytrwałości.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na później odkładam tylko dwie sprawy: naukę (np. na koło) i pisanie mgr. A później oczywiście się denerwuje, ze jestem daleko w lesie. Złośliwa

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Ja na później odkładam tylko dwie sprawy: naukę (np. na koło) i pisanie mgr. A później oczywiście się denerwuje, ze jestem daleko w lesie. Złośliwa

Jeszcze wizytę u dentysty odkładałaś Złośliwa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Skocz do: