Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkładanie na jutro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lala874

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 30-11-2011, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Ja na później odkładam tylko dwie sprawy: naukę (np. na koło) i pisanie mgr. A później oczywiście się denerwuje, ze jestem daleko w lesie. Złośliwa

Skąd ja to znam... Zawsze jak mam usiąść do pisania, znajdzie się 1500 spraw pilniejszych w tym momencie. Podejrzliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Linka

PostWysłany: Czw 15-12-2011, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak mam!
Zakładam sobie, że dziś zrobię to i to i to a nic nie zrobię okazuję się. Przewraca oczami

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 15-12-2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety też tak mam... Szczególnie z nauką... Niezdecydowana

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

komnata

PostWysłany: Pon 26-12-2011, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na jutro odkładam odchdzanie po świętach....a może po nowym roku...Tragedia.
Powrót do góry

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 01-01-2012, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj staram się dotrzymać słowa ale wiadomo jak każdy mam coś za co nie mogę się złapać jak np. ranne bieganie czy uczenie się języka włoskiego.
Powrót do góry

just-in-time

PostWysłany: Nie 01-01-2012, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem mistrzynią w odkładaniu rzeczy na ostatnią chwilę, o tak. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o pisanie prac na uczelnię. Złośliwa Wiem, paskudna cecha, ale nic na to nie poradzę... Rzadko kiedy potrafię się zmobilizować, by zacząć coś wcześniej.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 24-01-2012, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio odkładam na później, ale tylko sprzątanie. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 24-01-2012, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na szczęście mam takie myślenie, że jak coś zrobię dzisiaj to będę mieć mniej na jutro.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 24-01-2012, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie Maju, staram się tak myśleć, ale w praktyce nie zawsze to wychodzi. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkładanie na później to moja specjalność Uśmiechnięta
Powrót do góry

AnnaKarenina

PostWysłany: Czw 11-04-2013, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się ostatnio wzięłam w garść... Mój sposób - to wieczorne notatki w telefonie z hasłami - co na jutro. Polecam tez jakiś ładny kalendarz, który zmobilizuje do pisania.. i do zaglądania do niego.
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 16-05-2013, 7:25    Temat postu: Odkładanie na jutro Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze można sobie powiedzieć... co masz zrobić dziś, zrób jutro... ale czasami dobrze jest niczego nie odkładać na potem. Bo czasami tego potem może nie być. Dzisiejsze czasy bywają niepewne i dlatego co mamy zrobić jutro, lepiej to zrobić od ręki,zaraz,natychmiast. Z tym, że ja np tak podchodzę do mycia okien,.. nie, dzisiaj nie,może jutro... i tak czasami zleci tydzień. Nie cierpię tego robić. Natomiast niczego nie planuję z wyprzedzeniem, bo wolę żyć dniem dzisiejszym, tak jest bezpieczniej.
Powrót do góry

Luna02

PostWysłany: Sro 05-06-2013, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, ja też wszystko odkładam na później! Bo jak to mówią: co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 05-06-2013, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lala874 napisała:
Skąd ja to znam... Zawsze jak mam usiąść do pisania, znajdzie się 1500 spraw pilniejszych w tym momencie. Podejrzliwa

Również tak mam. Piszę tylko w pracy, bo w domu zawsze znajdzie się coś ważniejszego do zrobienia. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

AnnaKarenina

PostWysłany: Pon 08-07-2013, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja juz od kilku tygodni odkładam na jutro to nieszczęsne bieganie... Smutna
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: