Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkładanie na jutro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakladka

PostWysłany: Pon 05-01-2015, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się zdarza, choć staram się z tym walczyć.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Sandra21

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo często tak mam że odkładam na jutro choć mogła bym zrobić dziś, ostatnio podjęłam walkę, i powtarzam sobie to co masz zrobić jutro zrób dziś.Od jakiegoś czasu udaje się mi to coś robić na bieżąco. Nie chodzi mi o sprzątanie bo to od razu robię, w szafie też mam poukładane rzeczy bo nie lubię rozgardiaszu, nie chce się mi zadzwonić do koleżanki mówię sobie jutro zadzwonię, i tak mi schodzi tydzień.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

xoxo

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 07-04-2015, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może ktoś z Was poradzi jak skutecznie zmotywować się do działania? Jakaś sprawdzona technika? Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Czw 09-04-2015, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

oj, jak dobrze to znam Uśmiechnięta a na drugi dzień przeklnam się, że nie zrobiłam i by było z głowy Złośliwa najgorsze jest odkłądanie na weekend, bo człowiek przez cały tydzoen mysli o jakiejs sprawie i zamiast ja zrobic to odkłąda,a potem w weekend zamiast odpoczywac musi sie zajac tym, na myślenie o czym spedził cały tydzieńZłośliwa
Powrót do góry

xoxo

PostWysłany: Pią 10-04-2015, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Albo w weekend też to zostawia i powtórka z rozrywki Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

komunikatywna

PostWysłany: Pią 12-06-2015, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkładanie na jutro to moje ulubione zajęcie w życiu Uśmiechnięta
Powrót do góry

kostro-kostro

PostWysłany: Sro 24-06-2015, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od każdego poniedziałku się odchudzam i ćwiczę Puszcza oko
Powrót do góry

redlipstick001

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 01-07-2015, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest moja zmora... ile razy sobie odkladalam nauke, cwiczenia, albo jakakolwiek biurokracje Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 08-07-2015, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najgorzej było z naukąUśmiechnięta Ile razy byłam nieprzygotowana i chodziłam na egzaminy nie przygotowana, bo nie chciało mi się. Zawsze sobie mówiłam "jakoś to będzie"Uśmiechnięta
Powrót do góry

draconem

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-07-2015, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zbyt wiele tych "na jutro" czeka aż coś z nimi zrobię ;]
Powrót do góry

GolesLaWa

Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 31-08-2015, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najczęściej odkładam na weekend - niestety
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Często zdarza mi się obiecywać "wieczorne domowe spa" a potem zamiast działać coś, to nie chce mi się i siedze bezproduktywnie.
Powrót do góry

komcia

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 13:22    Temat postu: Okładanie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez okładam, a jak nóż na gardle to dopiero problem
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz staram się niczego nie odkładać, bo przy dziecku inaczej trudno się zorganizować. Co zrobione to z głowy. Puszcza oko
Powrót do góry

Złodzik

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj z tym odchudzniem to zawsze tak wychodzi u mnie też w gre wchodzi sprzatanie ktorego nienawidzę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: