Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkładanie na jutro
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justynaaaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 18-04-2016, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Również tak mam jak TY. Zaczęłam nawet robić listy zadań, trochę pomogło ale nie do końca.

Podpis bądź piękna!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kalmar

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam wielki problem z odkładaniem na jutro i to moja zmora. Odkładam wszystko - zabiegi pielęgnacyjne, pracę, przyjemności, obowiązki - tak długo aż w końcu nadejdzie moment, w którym muszę to wszystko zrobić i to na raz. Wtedy klnę na czym świat stoi, obiecuję sobie, że to ostatni raz, że jakoś sobie wszystko zaplanuję i tego planu będę się trzymać, ale nigdy mi ostatecznie nic z tego nie wychodzi... Smutna
Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja jestem z tych co odkładają wiele rzeczy na jutro. Oczywiście to co zrobić muszę, ale tak już naprawdę muszę, to to robię - np wstawiam pranie co tydzień, chodzę do pracy na czas, wywalam śmieci itd, ale już to co mogę odłożyć w czasie, jak np posprzątanie w szafie, czy gotowanie, czy dokończenie czytania ulubionej książki, to odkładam na zaś. Ja z natury chyba jestem leniem, bo nawet ostatnio miałam w planach sport uprawiać, ale zamiast tego to wolę poleżeć w łóżku i się wyspać lub się zdrzemnąć w południe. Len ze mnie Uśmiechnięta

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

Anka2211

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 27-09-2016, 11:37    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem też tak mam, że odkładam wszystko na jutro, aż wkońcu nadchodzi to jutro i nie wiem za co się brać.
Dlatego w ostatnim czasie zaczęłam wszystko sobie rozplanowywać żeby nic nie zostawiać na potem tylko zrobić to co muszę tego samego dnia.
Powrót do góry

Psikusy2

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ech... Mnie wszystko leci przez palce... Neutralna
Powrót do góry

wiola_bacz

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 28-11-2016, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety, póki nie znajdzie się w sobie motywacji, to nawet najlepsza lista nie pomoże Niezdecydowana Dla mnie wybawieniem okazała się zmiana myślenia - chcę być bardziej efektywna, bo na to zasługuję Uśmiechnięta Jak tak o tym myślę, to jakoś szybciej udaje mi się ze wszystkim ogarnąć. Wcześniej moja motywacja miała źródło raczej w złych myślach na swój temat, przez co bardzo się obwiniałam, jeśli coś poszło mi nie tak. Dziś już tak nie robię, przez co mam więcej poweru do działania.
Powrót do góry

Adam87

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 30-11-2016, 20:39    Temat postu: Re Odkładanie na jutro Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Czy zdarza się Wam obiecywać samej sobie, że zrobicie coś dla przyjemności, własnej korzyści lub po prostu z obowiązku, a potem po raz kolejny nic z tego nie wychodzi.

Dziewczyną co prawda nie jestem, ale też chętnie się udzielę w temacie!

To chyba klasyczny problem, właściwie wszystkich ludzi. Ile to razy się coś planuje, chwilowo "podpala" tematem, po czym wszystko gaśnie. Nie bez powodu się mówi, że ten pierwszy krok jest najtrudniejszy.

Najbardziej oczywiste tematy? Chudnięcie, siłownia.
Powrót do góry

moreover

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 01-12-2016, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie przeważnie na później odkładane jest mycie podłóg.
Powrót do góry

audrey80

PostWysłany: Sro 22-02-2017, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety jestem w tym mistrzem. Obiecuję sobie że coś zrobię a potem to odkładam. Ech.
Powrót do góry

joanna-szwarc

PostWysłany: Sob 29-04-2017, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj tak, zdarza się.... Odkładam zrobienie prawa jazdy. Cały czas. Ale w sumie to myślę też sobie, ze gdyby to było dla mnie takie konieczne i niezbędne to po prostu bym to zrobiła i tyle Puszcza oko Więc może nie warto sobie wyrzucać takich rzeczy. To co naprawdę musi być zrobione, jest zrobione. Przyjdzie czas, że się nauczysz hiszpańskiego Puszcza oko
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-05-2017, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś bardzo wiele rzeczy odkładałam na potem ale na koniec wszystko się na siebie nawarstwiało i z niczym nie mogłam się wyrobić. Dlatego teraz już niczego nie odkładam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: