Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odkładanie na jutro
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 25-10-2007, 20:47    Temat postu: Odkładanie na jutro Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy zdarza się Wam obiecywać samej sobie, że zrobicie coś dla przyjemności, własnej korzyści lub po prostu z obowiązku, a potem po raz kolejny nic z tego nie wychodzi.
Ja od dawna obiecuję sobie, że zacznę się uczyć hiszpańskiego i zapiszę się na Jogę. Jak na razie, mam tylko dobre chęci. Poza tym, tak ogólnie czuje, że mogłabym lepiej wykorzystywać czas.
A jak jest u was dziewczyny?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 25-10-2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokladnie.
Podobnie jak Ty odkladam z dnia na dzien nauke jezyka, ale angielskiego.Zupelnie nie moj jezyk. Niby sie go uczylam,ale w glowie mi nie siedzi.
Nie wspomne juz o odchudzaniu i diecie, zawsze jest od jutra.
A z rysunkami tez tak mam.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 25-10-2007, 21:35    Temat postu: Re Odkładanie na jutro Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Poza tym, tak ogólnie czuje, że mogłabym lepiej wykorzystywać czas.

Ja bardzo często tak czuję Niezdecydowana
Już któryś raz podchodzę do nauki gotowania i nic mi z tego nie wychodzi Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 25-10-2007, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tym gotowaniem to jest tak, że wystarczy spróbować, a efekty przychodzą jakby same. Przynajmniej tak było w moim przypadku, no ale ja gotowanie uważam za coś w rodzaju hobby i czynność odstresowującą.

Poczucie uciekającego bezpowrotnie czasu, to już poważniejsza sprawa... Smutna
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 26-10-2007, 1:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem na takim etapie mojego zycia, ze to co mam zrobic jutro czy po jutrze robie dzis....
Musze byc ciagle zajeta, zeby za duzo nie myslec, zeby przypadkiem nie zwariowac Przewraca oczami
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 26-10-2007, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mistrzyni odkładania wszystkiego na "potem" zgłasza się. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 26-10-2007, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkładanie na potem, skąd ja to znam Myśli

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 26-10-2007, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja staram się nie odkładać niczego na później, to co mam zrobic to robię, no chyba że chodzi o rzeczy nieprzyjemne jak np dentysta... Bardzo szczęśliwa Natomiast jeśli chodzi o przyjemności i robienie czegoś dla siebie to robię to natychmiast jak tylko o tym pomyslę. Bardzo szczęśliwa

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-10-2007, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, odkładanie to moja specjalność (no oczywiście nie w pracy) Bardzo uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

janina21

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 26-10-2007, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Wszystko zależy u mnie w jakim jestem nastroju i jakie mam warunki, jedne rzeczy robię tzw, Już. Przykład załawienie spraw w urzędach. Nie lubię zostawiać na tzw. potem, bo tak i tak trzeba je załatwić.

Dentysta potem , lekarz potem , paznokcie czasami potem , prasowanie na mega potem , sprzątanie (nie mój dom ) potem , skończenie listu do znajomej potem, skanowanie zaległych zdjęć do kompa potem. Zaczynam mieć zaległości.
Ale robię postępy. Dentysta na termin ,bo zęby mam już teraz jedne, Lekarz ,no ,cóż nie jest już takim młodym ,a tyle planów w życiu ,to też termin. Paznokcie ,to trzeba ,bo jak chodzi do ludzi ,to muszą być dosyć ładne -czyli raz na 7 dni. A reszta ,to potem Bardzo szczęśliwa

Podpis "Ważne są tylko te dni ,których jeszcze nie znamy"'
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 26-10-2007, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, niestety dużo jest tych spraw na później Zakłopotana . A najlepsze jest to, że zawsze obiecuję sobie to zmienić i... to też odkładam na potem Złośliwa Przewraca oczami .

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sob 27-10-2007, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej nie odkładam nic na to przysłowiowe jutro. Staram się działać tak jak zaplanowałam. No chyba, że coś mi przeszkodzi i nie mogę czegoś zrobić. Sama z siebie rzadko zmieniam plany.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 27-10-2007, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mogłabym spisac kilometrowa liste,czego miałam zrobic a jeszcze nie zrobiłam Bardzo smutna brak czasu,robie tylko to co musze, a i z tym nie jestem dobra, bo zeby zrobic same obowiazki robie to szybko co wiaze sie z niedokładnoscia.Chyba nigdy nie nadaze za planami.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 27-10-2007, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam podobnie jak wy: wolę coś zrobić jutro i mieć wolne popołudnie Uśmiechnięta
Ile razy zabierałam się już do nauki angielskiego, odchudzania, ćwiczenia w domu, spotkania się z koleżanką... Szkoda gadać Cool

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 28-10-2007, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
, odchudzania, ćwiczenia w domu

No, to sie samo przez się rozumie, że każda z nas to odkłada na później. Bardzo szczęśliwa

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: