Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szafiarskie blogi

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beatka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 26-09-2008, 20:44    Temat postu: Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a ciąża Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwsze moje dziecko(córeczkę)urodziłam w tamtym roku w styczniu.Po jej narodzinach zaczęłam brac tabletki antykoncepcyjne.Teraz z mężem chcemy się postarac o drugiego dzidziusia,tabletki odstawiłam tydzień temu....ale co dalej??ile czekac z zajściem w ciążę po odstawieniu anty??czy jak zajde za szybko w ciążę, bo jak wiadomo szanse są spore po tabletkach ,to nie zagrozi dziecku??co o tym sądzicie??czekam na odpowiedzi i pozdrawiam Bardzo szczęśliwa Przewraca oczami

Podpis 15.07.2006-żona
1.01.2007-mama Olivki
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Tulipanek

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 26-09-2008, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zaszkodzi.
Lekarze mają różne teorie.
Jedni każą czekać inni od razu zacząć starania.
Nie wiadomo czy od razu uda się zaciążyć.

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 26-09-2008, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znam pare przypadkow gdzie za 1 razem po odstawieniu udalo sie, wiec powodzenia!!!

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

beatka

PostWysłany: Pią 26-09-2008, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po poprzednich tabletkach też udało mi się odrazu zaciążyc,ale nie brałam tego pod uwage,bo brałam je tylko 2 miesiące a teraz już jest kwestia ponad roku;) Uśmiechnięta

Podpis 15.07.2006-żona
1.01.2007-mama Olivki
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 27-09-2008, 5:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym odczekała zalecane 3 miesiace. Po odstawieniu tabletek zaszłam bardzo szybko w ciążę i ją straciłam. Nie mówię że jest tak w każdym przypadku ale trzeba mieć to na uwadze.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 27-09-2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie udowodniono,aby tabletki zaszkodziły dziecku.Ja własnie zaszlam w ciąze tuż po odstawieniu tabletek,a wcześniej mialam problemy.Pierwsze trzy miesiące po odstawieniu sa "najbardziej płodne". Jednakże dla własnej przezorności lekarze zalecaja odczekanie 3 miesięcy.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 27-09-2008, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaraz po odstawieniu tabletek jajniki najbardziej pracują, bo są jeszcze "napędzane" przez hormony które łykałaś. Także wtedy jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 01-10-2008, 7:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Znam pare przypadkow gdzie za 1 razem po odstawieniu udalo sie, wiec powodzenia!!!

Dokładnie, ja jestem dowodem.
Powodzenia Bardzo uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

nanna2222
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 01-10-2008, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Ja bym odczekała zalecane 3 miesiace. Po odstawieniu tabletek zaszłam bardzo szybko w ciążę i ją straciłam. Nie mówię że jest tak w każdym przypadku ale trzeba mieć to na uwadze.

Ja tak miałam. Zaszła szybko i szybko też tą ciążę straciłam

Podpis Całe moje życie to Ty - Wszystkie moje noce i dni...

18.08.2007- Nasz ślub
25.03.2009 - Narodziny naszego Synka
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 01-10-2008, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem jak to jest dokłądnie- teorie są różne. Ja słyszałam, że zaraz po odstawieniu tabletek jest duża szansa na zajście w ciążę mnogą (bo produkuje się więcej jajeczek w ciągu jednego cyklu)...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

madzia22 (:-

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Sro 01-10-2008, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może lepiej odczekać te trzy mięsiące. Przecież to nie tak długo a najważniejsze żeby z maleństwem było wszystko dobrze.

Podpis mężatka od 23.03.2008
mama Oliwki od 08.02.2009
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę ,że warto poczekać.Trzy miesiące to nie tak długo.
Ja czekałam chyba pięć miesięcy od odstawienia tabletek.
Odwlekałam głównie ze strachu....
Myśle ,że nie trzeba aż tak długo.
Powodzenia w staraniach Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 09-10-2008, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teori jest wiele i zależy na jakiego gina trafisz. Myślę, że każdy organizm kobiety inaczej reaguje na tabletki i później na ich odstawienie. U mnie trwało to kilka miesięcy z pierwszym dzieckiem, może dlatego że byłam już po jednym poronieniu. Znam jednak kobiety, które od razu po odstawieniu tabletek zaszły w ciążę i było wszystko ok.
Powodzenia

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

NASTKA1

PostWysłany: Pią 10-04-2009, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja odstawiłam tabletki na 2 miesiące prfzed planowanym zajściem w ciąże- udało się za pierwszym podejściem:) Teraz jestem w 15tyg5dn ciąży Uśmiechnięta

Podpis Nasze maleństwo przyjdzie na świat 26.09.2009!!!!UśmiechniętaUśmiechniętaUśmiechnięta
Powrót do góry

beatka

PostWysłany: Pią 10-04-2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi na moje pytanie.Aktualnie już jestem w 28 tyg.ciąży z kolejną córeczką,która będzie miała na imię Maja:)Pozdrawiam Was wszystkie i życzę powodzenia Bardzo uśmiechnięta

Podpis 15.07.2006-żona
1.01.2007-mama Olivki
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: