Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odszkodowanie po wypadku drogowym?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hero

PostWysłany: Wto 07-08-2018, 9:41    Temat postu: Odszkodowanie po wypadku drogowym? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej Uśmiechnięta Ostatnio miałam wypadek samochodowy, dość poważny, dochodzę już do siebie, ale ostatnio odwiedziła mnie znajoma i wspomniała o firmie, która pomaga uzyskać odszkodowanie. Mówiła, że załatwiają papiery, mówią do jakiego lekarza i z czym iść, żeby mnie nie zamęczać. Miałyście doświadczenie z takimi firmami?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

hero

PostWysłany: Pią 17-08-2018, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skorzystałam z pomocy Automobilisu i polecam! Strasznie fachowe podejście!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: