Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Odziez damska , sprzedawca dziewczyna czy chlopak?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 26-10-2009, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma to dla mnie znaczenia.
Nie pytam nikogo o poradę jak kupuję ciuchy, więc co za różnica, czy płacę facetowi czy kobiecie Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 26-10-2009, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Nie ma to dla mnie znaczenia.
Nie pytam nikogo o poradę jak kupuję ciuchy, więc co za różnica, czy płacę facetowi czy kobiecie Puszcza oko.

Zgadzam się. Dla mnie też nie ma to znaczenia. Jeśli wiem, że będę potrzebowała rady w sprawie ciuchów, zabieram ze sobą kogoś bliskiego. Sprzedawca i tak rzadko będzie szczery.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Santi

PostWysłany: Wto 29-12-2009, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie to raczej bez różnicy, bo jak robisz zakupy w hmm.. sklepach typu h&m to z reguły i tak to są kobiety:) i tak zresztą ich tam za specjalnie nie obchodzi jak w czym się wygląda, tylko kasowanie, kasowanie i przekładanie ciuchów Uśmiechnięta więc jakby był to facet to tak samo.
Ost. jak robiłam zakupy w new yorkerze - przyczepił się do mnie ochroniarz który ciągle "doradzał" mi co powinnam przymierzyć i że sam to najlepiej oceni. Później wręczył mi a la lateks legginsy i powiedział:
- w tym będzie ci świetnie, jak założysz - pokaż mi się, no i tamta sukienka też będzie na tobie leżeć bosko.

Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Sylwia100

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie widzę różnicy. Najważniejsze jest to, aby dany sprzedawca znał się na swojej pracy i umiał doradzić w razie kłopotów. I żeby znał się na rozmiarach i fasonach ubrań.
Powrót do góry

ABCbielizny

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie tak. Najważniejsze jest chyba to, aby dany sprzedawca znał sie na swojej pracy. Obojętnie czy będzie to mężczyzna czy kobieta. Mało tego, niektóre kobiety przychodzą do sklepu tylko dlatego, że sprzedaje tam przystojny facet. Uśmiechnięta
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogólnie wolę byc obsługiwana przez mężczyzn, z wyjątkiem sklepu z bielizną.. Zszokowana wtedy wolę kobiety.

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asia91 napisała:
Ogólnie wolę byc obsługiwana przez mężczyzn, z wyjątkiem sklepu z bielizną.. Zszokowana wtedy wolę kobiety.

Mam takie samo zdanie. Bieliznę jednak powinny sprzedawać kobiety, chodź czasami i one nie mają pojęcia o rozmiarach.
Powrót do góry

Jaga

PostWysłany: Pon 07-03-2011, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dlaczego uważacie, że bieliznę damską powinne sprzedawać tylko kobiety? Kobiety sprzedają męską i jakoś nikt na ten temat nie dyskutuje Puszcza oko .
A Ty Santi zamiast się cieszyć, że ochroniarz tak się w sklepie zachowywał Puszcza oko , to powinnaś to jego zachowanie zgłosić do jego szefa, moim zdaniem to on chyba daleko poza zakres swoich obowiązków wykroczył.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 09-03-2011, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest mi to obojętne. Ważne, aby nie wchodzili ze mną do przymierzalni. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ABCbielizny

PostWysłany: Czw 17-03-2011, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To też racja, chociaz przystojny Pan sprzedwaca w przymierzalni nie brzmi tak źle:))) I faktycznie w sklepach z beilizną lepiej aby sprzedawały kobiety, bo facet może mieć bardzo ograniczone podejscie do tego tematu.
Powrót do góry

magdzia444

PostWysłany: Czw 30-06-2011, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie wolę jak kobieta jest sprzedawcą. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: