Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odziez damska , sprzedawca dziewczyna czy chlopak?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
portoroko

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 12:28    Temat postu: Odziez damska , sprzedawca dziewczyna czy chlopak? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam drogie Panie

Mam pytanie do was
Co sądzicie na temat sprzedawcy w sklepie z odzieza damska. Czy powinna to byc dziewczyna czy chlopak ?
Prosze o wasze opinie i uwagi na ten temat bedzie to bardzo pomocne dla mnie

Dziekuje i pozdrawiam

Uwagi  Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.
Agata.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię być obsługiwana przez mężczyznę, nie lubię jak sprzedawca prosi mnie żebym mu się pokazała jak przymierzę jakieś ubranie Diablica lub Bardzo wściekła . Jak potrzebuję opinii mężczyzny to proszę o to męża, zdanie innego chłopa jakoś mnie nie interesuje.

Ale gdyby mężczyzna-ekspedient nie był nachalny to jak najbardziej może sprzedawać damską odzież.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też wolę, jeśli w sklepie z odzieżą pracuje kobieta. Najlepiej taka, która potrafi szczerze doradzić, i powie mi np., że te spodnie leżą na pupie ładniej niż tamte, albo że bluzka nie układa się zbyt dobrze na biuście. Ze sprzedawcą mężczyzną, wolałabym się nie wdawać w takie rozmowy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi jest to wszystko jedno, komu płace;) Rady nie potrzebuje od nikogo, byleby liczyć ktoś umiał. Sama dla siebie jestem stylstika i wiem wszystko gdzie jak i w jakim sklepie, także jak dla mnie w ogole sprzedawca nie jest potrzebny, jedynie po to zeby mi ciuszki skasowaćPuszcza oko.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
A mi jest to wszystko jedno, komu płace;) Rady nie potrzebuje od nikogo, byleby liczyć ktoś umiał.

Ja mam podobnie. I tak żadnej ekspedientki czy też ekspedienta nie pytam o zdanie, a jakiej płci zapłacę to bez różnicy Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście nie lubię jak sprzedawca/czyni usiłuje wpłynąć na moją decyzję o zakupie, chyba że zakup dotyczy specjalistycznych rzeczy, ale ubrania - oczy i rozum mam sama mogę zdecydować Puszcza oko Jest jednak wiele kobiet dla których zakupy są niekiedy "terapią" i rozmowa ze sprzedawczynią odgrywa dużą rolę, bo kto zrozumie kobietę, która kupuje kolejną sukienkę jak nie druga kobieta. Dlatego lepsza byłaby kobieta jako sprzedawca.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi jest chyba obojętne. Ważne żeby sprzedawca się nie narzucał i nie chodził za mną jak cień. Lubię bardzo obsługę w Peek'u! Jak potrzeba to doradzą, przyniosą większy rozmiar i nie są nachalni. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie obojętne. Jeżeli sprzedawca jest w porządku to nie ma różnicy czy to dziewczyna czy chłopak
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ogólnie we wszelkich miejscach, gdzie coś kupuję, lub załatwiam, wolę być obsługiwana przez mężczyzn. Wyjątkiem jest właśnie sklepz odzieżą, tu wolałabym chyba jednak sprzedawcę - kobietę. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie w takim sklepie to zdecydowanie kobieta powinn stać za ladą. Jakoś czuję się skrępowana gdy kupuję ciuchy a sprzedawcą jest mężczyzna, poza tym kobieta sprzedawca potrafi chyba bardziej doradzić.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam. Może dlatego, że kupuję odzież w dużych sklepach odzieżowych, gdzie sprzedawca tylko kasuje ode mnie.
Jedyną osobą z której opinią się liczę to mój mąż. Więc obojętne mi kto to jest czy mężczyzna czy kobieta. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

portoroko

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziekuje za Wasze opinie .

Dodam tylko jeszcze ze chodzi mi o mały sklep odziezowy, butik, gdzie jest tylko jeden sprzedawca
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam. Może dlatego, że kupuję odzież w dużych sklepach odzieżowych, gdzie sprzedawca tylko kasuje ode mnie.

Oczko ja podobnie, więc w tej sytuacji akurat nie mam żadnych uprzedzeń. Ale jeśli chodzi o jakiś mały sklep, gdzie czasem bywa się jedynym klientem w danym momencie, to facet sprzedawca może krępować, zwłaszcza jeśli będzie to typek stojący i obserwujący co robisz. Przewraca oczami

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Ale jeśli chodzi o jakiś mały sklep, gdzie czasem bywa się jedynym klientem w danym momencie, to facet sprzedawca może krępować, zwłaszcza jeśli będzie to typek stojący i obserwujący co robisz. Przewraca oczami

Albo jeśli to będzie typek, któremu wydaje się, że jego "fachowe" komentarze są miłe i dowcipne. Puszcza oko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 24-10-2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak Jowita, szczególnei jeśli jego fachowe rady dotyczą mini spódniczek (najlepiej skórzanych), wysokich obsasów i bluzek z dekoltem. Złośliwa
Choć z drugiej strony kobieta u mężczyzny sprzedawcy czasem może liczyć na jakiś rabat cenowy. Puszcza oko

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: