Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Odżywki do paznokci
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agateczkaa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 09-03-2011, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używam odżywki mg do paznokci z wapniem Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zelka89

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 05-09-2015, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używałam już chyba wszystkich dostępnych odżywek na rynku i za każdym razem na początku było super, a później paznokcie mi się przyzwyczajały i nie było widać efektów ;/ Obecnie używam /linki zabronione!/ i mam nadzieję, że będzie inaczej bo producent na stronie obiecuje wiele Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 14-10-2015, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wróciłam do złotej odżywki z sally hansen.
No i jak tylko ja zmywam to olejek na paznokcie daję.
Dobrze też na włosy i paznokcie robi tran
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Czw 17-12-2015, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakupiłam kilka dni temu olejek Scholla Velvet Smooth do nawilżania skórek paznokci oraz nadawania połysku paznokciom. W składzie ma m.in olejek migdałowy, słonecznikowy, araganowy, oraz z siemienia lnianego. Krótko go używam, ale muszę powiedzieć, że rzeczywiście ładnie nabłyszcza paznokcie, a skórki wydają się być w lepszym stanie
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Pon 11-04-2016, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z Yoko używałam.
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Nie 30-04-2017, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mi się strasznie łamały i rozdwajały paznokcie ale zaczęłam REGULARNIE (co w moim przypadku proste nie jest;-)) stosować odżywkę z Sally Hansen Maximum Strength. Wcześniej miałam jakąś też z tej firmy ale nie pamiętałam jaką, to kupiłam tą. Radzi sobie świetnie, tylko najważniejsza jest systematyczność. Nakłada się ją co drugi dzień na niepomalowane paznokcie ale jakby co, można też pod lakier Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 30-04-2017, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odżywka z Golden Rose, ta czarna jest super. No i złota z sally hansen
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Wto 23-05-2017, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze mi się przypomniało, że fajna jest do skórek, też z Sally Hansen, odżywka Cuticle Rehab. Ślicznie pachnie ogórkiem i melonem, no i skórki są mięciutkie i się nie strzępią Puszcza oko
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 21-06-2017, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja akurat cały czas stosuję olej rycynowy. Działa lepiej niż większość odżywek.
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mam problem zpaznokciami zawsze stosuje odzywke eveline 8 w 1, pomaga.
Powrót do góry

Justi1512

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 22-03-2018, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za wszelkie podpowiedzi i sugestie. Muszę przed wiosną doprowadzić swoje paznokcie do porządku, bo mąż obiecał, że sprezentuje mi na święta /linki zabronione/. A robienie hybryd na łamliwe paznokcie chyba nie ma sensu.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Patka67

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 23-03-2018, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Justi1512 napisała:
Dzięki za wszelkie podpowiedzi i sugestie. Muszę przed wiosną doprowadzić swoje paznokcie do porządku, bo mąż obiecał, że sprezentuje mi na święta /link/ A robienie hybryd na łamliwe paznokcie chyba nie ma sensu.

Zawsze możesz zrobić sobie nie obciążający paznokci manicure japoński. Równie ładny.
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Pon 24-09-2018, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem nie znam sie zarobiona jestem
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 26-09-2018, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama teraz podreperowała sobie paznokcie stosując ciepłą parafinę Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: