Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okolice bikini-Depilacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 21-03-2008, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hard Candy, wosk jest dużo lepszy - ale dużo bardziej bolesny;-(.

Niedługo wybieram się na depilację laserową! :hura:
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety też mam problem z krostkami po depilacji bikini. Próbowałam już wszystkiego ale wciąż to samo.
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czego próbowałaś Oczko?

Ja się przerzuciłam na laserową depilacjęPuszcza oko, jestem właśnie w trakcie kilku miesięcznej terapii.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja szwagierka zamowila sobie taki sprzecik,laser do usowania wloskow. Jak bedzie dobry to tez sobie kupie.
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sama??!! Jakoś nie wierzę, że ten sprzęt zadziała.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio wypróbowałam nowych golarek i żelu do okolic intymnych, kupiłam je tu  w UK ale niestety nic. Czerwone krosteczki są widoczne, a to bardzo brzydko wygląda.
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii co sama??? A czemu by mial nie zadzialac??
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi, wydaje mi się, że to musi być profesjonalny laser tak, aby po pierwsze dawał efekt, po drugie nie zaszkodził, i po trzecie nie bolał. A laser naprawdę boli!

Sprzęt u kosmetyczki (laser) jest wielki na pół pokoju. Napewno można zrobić coś podręcznego bardziej - ale nie wierze w skuteczność. Może dlatego, że w wielu gabinetach kosmetycznych, nawet jak jest duży laser to nie działa tak jak trzeba i nie pozbywasz się wcale owłosienia na lata.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii mówiłaś, że depilowałaś woskiem. Jakiej firmy wosk polecasz?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Ostatnio wypróbowałam nowych golarek i żelu do okolic intymnych, kupiłam je tu  w UK ale niestety nic. Czerwone krosteczki są widoczne, a to bardzo brzydko wygląda.

Oczko kup sobie sudocrem, po depilacji posmaruj okolice bikini, ja tak zawsze robie bo mialam ten sam problem co Ty, pomaga Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastosuje, mam nawet w domciu;) dzieki za rade.
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co pamietam to kosztowal cos kolo 300 euro,to wcale nie tano.
Wszystkiego trzeba sprobowac,jak nie bedzie dzialal to mozna odeslac spowrotem. A w opisie pisalo ze usowa bezbolesnie.
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi, każdy laser jest bolesny - a jesli usuwa bezboleśnie to znaczy, że chca go po prostu sprzedać dobrze...

Oczko, depilowałam u kosmetyczki, nie wiem jakim woskiem. Ale włoski i wrastały...
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widze ze nie jestem sama z tym problemem Uśmiechnięta

U mnie pojawil sie kolejny niestety... Siwieja mi wloski lonowe Zszokowana. Pewnie powinnam isc do lekarza lecz tutaj w UK im nie ufam a do Polski nie planuje narazie wyjazdu. Moze macie z tym jakies doswiadczenie forumki?? Bardzo smutna

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe, a czym się depilujesz?

Bo jeśli kremem, to może nie siwienie ale po prostu wybielanie;-))). Czasem włos się tak oslabia, że traci kolor, ale jeszcze nie jest tak słaby aby wypaść.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: