Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okolice bikini-Depilacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie uzywam zadnego kremu przed depilacja. zawsze nakladam tylko mydlo bo po tym mam najmniejsze krostki. Bardzo rzadko ale uczrywam clotrimazolum w masci...
Mam w tym miejscu plame od urodzenia i wlosy siwieja mi tylko tam.

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 22-07-2008, 6:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii skoro piszesz,ze kazdy laser boli to co to za roznica czy bedzie miala swoj czy bedzie chodzila do kosmetyczki??? Ja widze tylko jedna,taniej ja to wyjdzie,jak bedzie miala sprzet w domu niz chodzenie do kosmetyczki.
Powrót do góry

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-07-2008, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi, to że laser boli to jeden ze skutków ubocznych i akurat najmniej istotny.

Przede wszystkim, laser musi być dobrej jakości, z odpowiednim wiązkami promieniowania, i o odpowiedniej mocy. Laser u kosmetyczki może na przykład dostosować moc strzału (bo skórę naświetla się małymi strzałami) do grubości włosa, jego koloru oraz kolorytu skóry. Ale i to nie wszystko, bo tak naprawdę chodzi o to, żeby to było skuteczne. A oczywiste jest, że będzie skuteczne tylko jeśli sprzęt jest najwyższej klasy.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 22-07-2008, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zanim takie cos jest sprzedawane to musi byc przetestowane. Wiec musi byc dobry skoro go mozna kupic. Wszystko okaze sie jak go dostanie i przetestuje.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 22-07-2008, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się, że to jest jak z tipsami - lepiej jak zrobi profesionalista. Sama chyba bałabym się użyć lasera;)
Powrót do góry

Pulek

PostWysłany: Czw 13-11-2008, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hard_Candy napisała:
Jeśli chodzi tylko o okolice, to może spróbujesz pensety.. Wcale tak bardzo nie boli, nie jest aż tak czasochłonne jakby się mogło wydawać, włoski odrastają wolniej,nie ma przydkich krostek ropnych (skóra niedługo po takiej depilacji dochodzi do normy, warto użyć balsamu)

Wlasnie... a jak to zrobic zeby "oszukac" baaardzo wrazliwa skore w okolicach bikini? Ja zawsze gole sie maszynka i potem przez tydzien cierpie katusze Smutna
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 26-11-2008, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja próbowałam już chyba wszystkiego, włącznie z depilatorem. Tylko ja depiluję całość a nie okolice. Jeśli chodzi o woskowanie to nigdy więcej. Moje kłaczki mają cebulki dość głęboko i miałam rany po wosku Smutna Ojj bolało... jak sobie przypomnę to kłaczki na całym ciele dęba mi stają.
Powrót do góry

linusia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny mialam ten sam problem i kupiłam w aptece Propolis smarowałam i pomogło... A odnođnie lasera to moja mama ma teray po nim popkane naczyńka a to wygląda okropnie więc nie bardzo polecam...
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi niestety pozostaje tylko maszynka. Niezdecydowana
Wosk za bardzo mnie bolal, a po depilatorze wrastaly mi sie wloski, tworzac takie bolace "gorki". Wytrzymam nie moglam. Niezdecydowana

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

Anielica

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 06-01-2009, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja pozostałam przy maszynce. Mam depilator do nóg, ale tyle co na nogach mnie już nie boli, to w okolicach intymnych czy pod pachami umarła bym z bólu.
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 08-01-2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tylko powiem, że po 3 zabiegach laserowych, jestem barrrdzo bardzo zadowolona z efektu. Myślę, że jeszcze jeden zabieg i koniec eksperymentu;-).

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

Anielica

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii ale po laserze też odrosną, prawda?
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Nie 01-02-2009, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No cóż, cieżko powiedzieć czy odrosną. Generalnie odrastają, ale po długim okresie czasu i trzeba robić np. 1 zabieg na 5 lat. Zalezy od predyspozycji kobiety.

Ból jak to ból - każdy ma inny prób bólu. Ból przy laserze jest, ale moim zdaniem, przyjemniszy niż wosk. To jak przypiekanie, inaczej się nie da określić - czasem naprawdę mocne przypiekanie! Boli, ale w porównaniu z woskiem... to wolę laser. Wosk jest barbarzyński i boli długo potem.

Ale zapewne zalezy to też od rodzaju włosa, generalnie: im ciemniejszy tym lepszy do lasera, im grubszy tym bardziej boli przy wosku. Więc u każdej z nas jest inaczej;-).

Adres gabinetu, jesli chcesz, to podam na PW.

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

Martinez

PostWysłany: Pon 02-02-2009, 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

oo też cały czas sie zastanawiam nad tym laserem...ale to musi być sympatycznie nie paćkać sie z tym co 3 tyg u kosmetyczki, mieć to z głowy , w nosie i w ogóle gdzieś . Pełen spokój Uśmiechnięta co do bólu to dla efektu jestem w stanie sie poświęcić Cool Na wrastające włoski polecam Fosilan
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 02-02-2009, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jeśli ktoś ma predyspozycje do powstawania naczynek to chyba można się pożegnać z tym cudnym wynalazkiem i machać jednorazówką Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: