Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okolice bikini-Depilacja
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 23-01-2008, 10:21    Temat postu: Okolice bikini-Depilacja Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy znacie moze jakis sprawdzony sposob na pozbycie sie krostek po depilacji okolic bikini?
Probowala z tym walczyc ale nie moge...
To wyglada troszke nie apetycznie Złośliwa
Pomocy!!!! Cool

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieję, że ktoś odpisze;-).

Od póroku depiluję woskiem bikini u kosmetyczki. Jest to dośc bolesne... Niezdecydowana ale skuteczne na około 2 tygu mnie. Niestety od jakiegoś czasu włoski osłabiły sie do tego stopnia, że zaczęły wrastać w skórę. Zaczyna to wyglądac nieładnie i co najgorsze... swędzi i denerwuje mnie. Macie jakieś sposoby na to aby sobie z tym radzić? Peelingi? Kosmetyczka radzi mi podważać włoski igłą - ale to dla mnie jakies barbarzyństwo!!!

Bedę wdzięczna za komentarze osób w podobnej sytuacji... A może znacie inną skuteczną metodę depilacji - krem starcza mi na 3 dni, a po goleniu mam krostki.
Powrót do góry

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamietam jak kupilam sobie depilator, i w zestawie byla taka myjka drapiaca i polecano mycie sie nia wlasnie po to, zeby wloski nie wrastaly. Uzywalam ja i bylo ok, tylko ze to tylko na nogi, skora bikini jest delikatniejsza, ale moze sprobujesz?

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja może nie w okolicach bikini ale na łydkach mialam powrastane włoski i rada + sprawdzony sposób. Przed woskowaniem koniecznie zrób peeling. Po woskowaniu (oczywiscie trzeba odczekac 12 h po depilacji) co najmniej 2-3 razy w tygodniu powtarzać peeling tak aby warstwa wierzchnia naskórka była cały czas ścierana. Na juz wrośnięte włoski może pomóc peeling, ale jesli nie zadziała niestety trzeba wyciągnąć wrośnięte włoski igłą bądź pensetką. Wszystko jest uwarunkowane tym, jak głęboko jest wrośnięty włosek.

Kinia@ może trzeba bardziej natłuszczać skórę?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myjka drapiąca? Hmmm, pomysł nie jest zły. A jak często powinnam stosowac taki peeling? Od razu po, przed, regularnie iles razy w tygodniu?

O, Efrell, dzięki;-).

No to trzeba kupić jakiś MOCNY peeling;-) i wziąć się do roboty, bo nie mam już siły z tymi włoskami... Niezdecydowana
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
Niestety od jakiegoś czasu włoski osłabiły sie do tego stopnia, że zaczęły wrastać w skórę. Zaczyna to wyglądac nieładnie i co najgorsze... swędzi i denerwuje mnie. Macie jakieś sposoby na to aby sobie z tym radzić?

Wcale się nie osłabiły, tylko tak dzieje się w większości przypadków, że w okolicach bikini Zakłopotana po pewnym czasie cebulka wrasta w skórę. Potem robią się stany zapalne. Dlatego dziewczyny uważajcie z tą depilacją. Nie zawsze co modne, jest zdrowe....Pamiętajcie, że włoski w tych miejscach stanowią naturalną barierę ochronną dla delikatnej skóry.
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to cebulka wrasta w skórę? Cebulka jest w skórze...? Przewraca oczami

Z tego co wiem, bo wielokrotnej depilacji np. woskiem włosy się osłabiły i nie mają siły przebić się przez skórę.
Powrót do góry

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Martii dokladnie tak jest, a zeby te slabe wloski przebily sie przez skore, musisz uzywac czegos co ja zmiekczy, mi chodzilo o myjke zluszczajaca Bardzo szczęśliwa co nie zmnienia faktu, ze jest ona drapiaca Uśmiechnięta Usuwa martwy naskorek dzieki czemu skora jest delikatniejsza.

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
Jak to cebulka wrasta w skórę? Cebulka jest w skórze...? Przewraca oczami

Z tego co wiem, bo wielokrotnej depilacji np. woskiem włosy się osłabiły i nie mają siły przebić się przez skórę.

Nieprecyzyjnie się wyraziłem.Cebulka jest zawsze pod skórą, to chyba jasne. Depilowany włos rośnie pod skórą, nie może przebić się na zewnątrz i jest to częstą przyczyną stanów zapalnych okolic bikini, szczególnie latem. Każdy lekarz ci to potwierdzi. Żeby było wszystko jasne- jestem facetem i się nie depiluję. Tak gwoli ścisłości. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Delikatna skóra bikini;-))))))))))). Jeeeha;-).
Postanowienie dnia dzisiejszego - peeling bikini 2x tyg.

Dziękuję za porady.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

martii napisała:
Od razu po,

Martii wszystko tylko nie peeling od razu po depilacji. Z takimi zabiegami trzeba poczekać co najmniej 12 h od zrobienia depilacji, żeby nie narobić sobie kłopotu. Przed depilacją ale też nie tuż przed najlepiej wieczorem w dzień przed zaplanowanym woskowaniem.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

martii

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję za rady Efrell. Generalnie z moim bikini jest tak, że ja się tam dotkąć nie mogę po depilacji a co dopiero zrobić peeling - więc utrzymanie 12h przerwy nie powinno sprawiać mi trudności.

Męcząca jest ta depilacja bikini, ale nie wiem co mogłoby ją zastąpić. Za 10 min bólu, mam 2-2,5 tyg spokoju - co się wydaje nieocenione.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 28-02-2008, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I co my kobiety musimy znosić. Przewraca oczami
A tak poważnie z delikatnymi okolicami to o tyle trzeba uważać przy pilingu żeby robić to na tyle delikatnie aby schodził sam wierzchni naskórek, bo jak zrobi się zbyt mocny/głęboki peeling też efekty będą nieciekawe.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 19-03-2008, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

musze sie wam przyznac ze czasami mam juz dosyc tej depilacji okolic bikini Bardzo smutna
No ale ktos kiedys powiedzial ze dla pieknosci trzeba cierpiec co nie Śmiejąca się
POzdrawiam wszystkie ciepiace Puszcza oko

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Hard_Candy

PostWysłany: Pią 21-03-2008, 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi tylko o okolice, to może spróbujesz pensety.. Wcale tak bardzo nie boli, nie jest aż tak czasochłonne jakby się mogło wydawać, włoski odrastają wolniej,nie ma przydkich krostek ropnych (skóra niedługo po takiej depilacji dochodzi do normy, warto użyć balsamu)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: