Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Olej arganowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lea82

PostWysłany: Sro 12-02-2014, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arganowego używałam ale kokosowy na moje kręcone, suche lepiej się sprawdził. Jest jeszcze jeden - nazwy nie pamiętam, indyjski z dwa "s" w nazwie - no skleroza nie boli. Puszcza oko Sprawdzę bo był najlepszy, chwilowo ze względu na brak kasy odpuściłam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

katarzyna_kilar

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olejek arganowy jest przecudowny. Uśmiechnięta Można go stosować jako olejek do ciała, na twarz i rewelacyjnie się sprawdza do olejowania włosów. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam, używam ale żadnej różnicy nie widzę. Kupiłam pół roku w Rossmannie malutką buteleczkę i używając co dwa, trzy dni, nadal jeszcze mi się nie skończył. Jest naprawdę bardzo wydajny. Nie wiedziałam, że można go stosować na ciało, nie tylko na włosy. Muszę wypróbować Bardzo szczęśliwa.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

kisia

PostWysłany: Czw 08-05-2014, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurczaczek, a moja koleżanka robiła zamówienie w marokańskim sklepie na oryginalne olejki Smutna.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Bo ten z Rossmanna nie jest prawdziwym olejkiem arganowym. Prawdziwy kosztuje około 20zł za 30ml i ma specyficzny, mocny zapach, którego ten z Rossmanna nie posiada.
Czekam aż skończę ten oszukany i chcę kupić prawdziwy. Uśmiechnięta

No bo ten z Rossmana to pewnie jest kosmetyczny, one właśnie są inne.
Mnie ostatnio mój dyrektor przywiózł z Maroka (nie wiem czym sobie zasłużyłem jezyk2) kosmetyczny.
Jest ok, ale akurat brakuje mi jadalnego.

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.

Ostatnio zmieniony przez Więc dnia Sro 28-05-2014, 20:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 28-05-2014, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Więc napisała:
Mnie ostatnio mój dyrektor przywiózł z Maroka (nie wiem czym sobie zasłużyłem jezyk2) kosmetyczny.

Może chce Cię odmłodzić? Śmiech do łez

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

kisia

PostWysłany: Nie 13-07-2014, 1:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i mam oryginalny z Maroka i jest tragedia, włosy mam po nim jakbym dwa dni nie myła Smutna.

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 14-07-2014, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może za dużo dajesz na włosy?
Ja dałam dwa razy ten z Bielendy i podziękowałam. Kiedyś próbowałam z oryginalnym i na same końcówki i faktycznie wygląda lepiej, ale i tak nie jestem przekonana żeby go stosować na włosach. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Pią 08-08-2014, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez zamawiam a marokańskim sklepie online Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

również go stosuje i szczerze polecam. Włosy są po nim przepiękne
Powrót do góry

GolesLaWa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 25-01-2016, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi akurat ten olej jakoś nie pasuje - kocham kokosowy, marula, a argan jakoś nie Uśmiechnięta
Powrót do góry

Masza

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 28-10-2018, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam olejki naturalne, a arganowy szczególnie przypadł mi do gustu. Ja nim olejuję włosy, które mają tendencję do przesuszania i puszenia się. Ale jest tak wszechstronny, że wielu osobom będzie odpowiadał. Kupuję jednak tylko oryginalny produkt, z Maroka. sekretyurodymarokanek.getleads.pl/ebook-6-sekretow
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: