Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Olej kokosowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Skoro jest dobry na alergie na skorze to moze i ja sprobuje. Cool

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smerfetka007 napisała:
Skoro jest dobry na alergie na skorze to moze i ja sprobuje. Cool

Ja od kilku tygodni non stop mam jakies wysypki i zadne kremy z apteki mi tak nie pomogly jak ten olej.

Agata, Sisi nikt Was nie namawia. Ja przetestowalam, u mnie sie sprawdza i dlatego polecam.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale właśnie napisałam, że próbowałam na włosy i jako kosmetyk, ale kusi mnie spróbować znów. No i te lecznice właściwości, ale to musiałabym poczytać jak dokładnie stosować i na co.Uśmiechnięta Do kuchni nie byłam przekonana, bo właśnie kojarzył mi się jako kosmetyk bardziej.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi a jak dlugo probowalas na wlosy? U mnie takie bardzo widoczne efekty byly po moze tygodniu?

Moja kolezanka dodaje lyzeczke do kawy, nie probowalam, dla mnie dodawanie czegokolwiek do kawy powinno byc karalne. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj chyba z miesiąc czasu próbowałam, przy każdym myciu. Ale tak jak mówię- mam bardzo trudne włosy i praktycznie nic im nie pomaga. Trochę lepiej wyglądają po szamponach z Avonu i odżywce, więc na razie trzymam się tego i nie szukam nic innego.

No właśnie zdziwiło mnie, że jako dodatek do kawy czy herbaty.Uśmiechnięta Ale ten olej ma smak i zapach kokosa? Bo ten co miałam od siostry to był zapachu pozbawiony...

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Ale ten olej ma smak i zapach kokosa? Bo ten co miałam od siostry to był zapachu pozbawiony...

Ten co ja kupuje ani nie pachnie ani nie smakuje jak kokos. Moze te "zdrowsze", organiczne tak, ja kupuje najtanszy. Puszcza oko

Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie ten siostry też był z tych tańszych, takie duże opakowanie miała. A poza włosami jakieś inne fajne efekty widzisz? Zdrowszy jest niż inne tłuszcze?

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Zdrowszy jest niż inne tłuszcze?

Duzo zdrowszy. Podobno pomaga jak ludzie chca zrzucic kilogramy, on nalezy do tych zdrowych tluszczow.

No i tak jak pisalam, mi pomaga na wysypke alergiczna, smarowalam lapy jak mnie piekarnik poparzyl i tez szybciej sie goilo no i zeby. Ja mam duza nadkwasote, wiec kamien mi sie szybko odklada i ostatnio dentysta byl w szoku, ze tak malo mi sie nabudowalo. A chodze czyscic co pol roku.

Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwsze słyszę o takim oleju.
Pomaga na migreny i bóle menstruacyjne? To mnie zainteresowało. Muszę o nim poczytać.
Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olej rafinowany jest bezzapachowy.
Ja używałam kiedyś do włosów i był świetny.
Teraz w przypływie gotówki planuję kupic, tylko, że pachnący.Uśmiechnięta

Sisi z tego co mi wiadomo, Ty masz raczej włosy zbliżone do kręconych, więc nie będzie Twoim włosom taki olej pasował.

W gotowaniu nie używałam, bo praktycznie nie gotuję. Puszcza oko

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

EgzystencjalnyPaw moje tez krecone, puszace sie i ciezkie do opanowania a mi pomoglo. Pewnie zalezy tez od struktury wlosa. Puszcza oko

Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pawiu, a Ty się znasz na tym? Bo ja nie bardzo.Uśmiechnięta A jaki mógłby do kręconych pasować?

Już się dowiedziałam, gdzie u nas w mieście można kupić i jak tam będę to kupię i będę próbować w kuchni. Ale w kuchni to chyba tylko na ciepło, nie? Bo on jak zimny to twardy.
I mojej chrześnicy łapki posmaruję, bo ma jakieś suche strasznie i żaden dermatolog nic nie doradził...;/ A wszystkie kremy ją pieką, więc może naturalny olej nie będzie?

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
A wszystkie kremy ją pieką, więc może naturalny olej nie będzie?

Mnie nie piecze, posmaruj jej tylko malutki kawalek skory i zobacz jak bedzie reagowala.
A kuchni to ja zawsze rozpuszczam go w mikrofali.

Do wlosow araganowy, czy jakos tak sie nazywa podobno tez dobry.

Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno na początku jej lekko rączkę posmaruję, żeby sprawdzić.
Ale do sałatek się nie nadaje, nie? Bo ciepły nie będzie i się na sałacie zastygnie?

Arganowego czystego nie próbowałam, ale właśnie szampon i odżywkę niby z arganowym mam i działają nieźle.

Powrót do góry

EgzystencjalnyPaw

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 01-05-2014, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi kręcone włosy są z reguły wysokoporowate, czyli łuski nie przylegają ściśle do siebie, więc trzeba olei z większymi cząsteczkami.
Możesz spróbowac: olej ze słodkich migdałów, oliwa z oliwek, arganowy, z pestek śliwki.

Do sałatek to tylko oliwa, albo zwykły rzepakowy. Kokos według mnie odpada, bo zastyga. Bardziej bym go dała do smażenia na przykład.

Jeśli chodzi o włosy i oleje, to pytaj - ja mam zboczenie na punkcie pielęgnacji włosów.Uśmiechnięta

Podpis ,,Każdy ma swojego anioła.''
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: