Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

On chce przerwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mieszkamy razem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
95love

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 28-10-2016, 17:06    Temat postu: On chce przerwy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czesć. Pisze tutaj bo nie wiem co o tym myslec. Od pewnego czasu ciagle sie klocimy z chłopakiem, on mnie obwinia o wszystko, w niczym nie widzi swojej winy. Mam dosc tych klotni, ciaglego czepiania sie. Chce byc z nim, bo mi zalezy na nim cholernie. Jest za granica, nie wiem co sie stalo odkad wyjechal. Nie poznaje wlasnego chlopaka, cos sie zmienilo. Ciagle mi mowi ze sie nie staram, ze mi nie zalezy, ale co on moze wiedziec? Robie wszystko co moge, ale dla niego to ciagle malo. Co ja moge zrobic na odleglosc? Wczoraj znow sie poklocilismy, dzis postanowilismy ze damy sobie kilka dni przerwy. On tego chciał. Ja nie szczegolnie ale uszanowalam jego decyzje. Powiedział ze odezwie sie pierwszy, za kilkanascie dni. Nie wiem co mam o tym wszystkim myslec. mam dosc ale zalezy mi na nim. Zrobilabym dla niego wszystko ale on mowi ze ja NIC nie robie. Raz mowi ze mu zalezy a pozniej ze ma wszystko w dupie. Wczoraj zapytalam co tak na prawde czuje, nie odpowiedzial, to mu powiedzialam zeby sie zastanowil i dal mi znac. Od tego sie zaczelo. I trwa. Dzis w zlosci mowil zebym mu dala spokoj, ze ma mnie dosc, ze juz mnie nie kocha ale po pewnym czasie sam dzwonil i chcial rozmawiac. Boli mnie to co jest miedzy nami. Czuje ze to juz się bardzo psuje. Nie wiem co się z nim stalo odkad wyjechal, nie wiem co sie z nami stalo Smutna juz nie wiem co mam o tym myślec Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 29-10-2016, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie facet sam nie wie, co do ciebie czuje i kombinuje. Z jednej strony boi się definitywnie zakończyć związek, boi się ostatecznych decyzji a z drugiej widać, że coś go w was ewidentnie uwiera. Z boku to wygląda trochę tak jakby chciał wolności ale jednocześnie nie chce zamykać sobie furtki do ciebie. Chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko, ale tak się nie da. Myślę, że danie sobie czasu na przemyślenia jest tutaj jak najbardziej na miejscu-nie tylko dla niego, ale przede wszystkim dla ciebie. Zastanów się czy odpowiada ci bycie z facetem,który nie potrafi określić czym jest to, co do ciebje czuje? Pomyśl też o tym, czy ty w tym związku czujesz się szczęśliwa. Ta rozłąka to swojego rodzaju test dla waszego związku, tylko od was zależy, czy go zdacie jako para. Na pewno nie będzie wam łatwiej jeśli jedno drugie będzie obwiniało.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

95love

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 29-10-2016, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisała:
Jak dla mnie facet sam nie wie, co do ciebie czuje i kombinuje. Z jednej strony boi się definitywnie zakończyć związek, boi się ostatecznych decyzji a z drugiej widać, że coś go w was ewidentnie uwiera. Z boku to wygląda trochę tak jakby chciał wolności ale jednocześnie nie chce zamykać sobie furtki do ciebie. Chciałby zjeść ciastko i mieć ciastko, ale tak się nie da. Myślę, że danie sobie czasu na przemyślenia jest tutaj jak najbardziej na miejscu-nie tylko dla niego, ale przede wszystkim dla ciebie. Zastanów się czy odpowiada ci bycie z facetem,który nie potrafi określić czym jest to, co do ciebje czuje? Pomyśl też o tym, czy ty w tym związku czujesz się szczęśliwa. Ta rozłąka to swojego rodzaju test dla waszego związku, tylko od was zależy, czy go zdacie jako para. Na pewno nie będzie wam łatwiej jeśli jedno drugie będzie obwiniało.

Jestem z nim szczesliwa ale boli mnie ze o wszystkie problemy jakie sa obwinia mnie Smutna że nie potrafi zobaczyc w tym wszystkim swojej winy. Masz racje, ta przerwa w tym wypadku bedzie najlepsza. Moze wtedy powie co do mnie na prawde czuje.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Pon 07-11-2016, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

" ale boli mnie ze o wszystkie problemy jakie sa obwinia mnie "

Chcesz tak do końca życia?
Powrót do góry

Justi1512

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 12-09-2017, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olej go, bo widać, że mu nie zależy. Co nawet nie wiesz gdzie wyjechał? Trochę to słabe. Myslę, że kogoś poznał, ale nie ma odwagi, by Ci powiedzieć. Gdyby mój facet gdzieś pojechał i takie rzeczy mówił to bym się z nim rozstala bez zastanowienia. Miłość miłością, ale szczeście też ważne.
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 21-02-2018, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie rozumiem takich przerw. Co one niby maja dać i komu? Będzie cie zdradzał, a potem powie, że to nie zdrada, bo mieliście wtedy przerwę?
Powrót do góry

kar-lina

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 19-07-2018, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też własnie miałam napisać, że nie wiem jakie znaczenie mają mieć te przerwy. jak się z kimś jest to chyba trzeba wszystko załatwiać między sobą, a nie silić się na jakieś odpoczynki... Za 2-3 lata jak mu się coś nie spodoba to też będzie chciał odpoczywać od Ciebie. Ja bym się zastanowiła czy faktycznie chcę mieć u swojego boku faceta, który będzie musiał ode mnie odpoczywać. Bo teraz to Ty się zamartwiasz i szukasz na siłę problemów w sobie, choć to może zupełnie niewłaściwy kierunek...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Mieszkamy razem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: