Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Once

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 26-03-2008, 10:28    Temat postu: Once Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Inspirująca opowieść o dwóch pokrewnych duszach, które odnalazły siebie na pełnych wrzawy ulicach Dublina.
On jest ulicznym muzykantem, który stracił wiarę w to, że jeszcze jest w stanie coś stworzyć. Ona to młoda matka próbująca znaleźć sobie miejsce w nieznanym mieście. Kiedy ich losy splatają się ze sobą odkryją nawzajem swoje ukryte talenty oraz doprowadzają do realizacji swoich ukrytych marzeń.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

santana

PostWysłany: Wto 13-05-2008, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecacie? Bo mam ochote sie wybrac i nie wiem czy warto.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś obejrzałam z przyjemnym uściskiem w sercu. Polecam z całego serca. Film inny od wszystkich. Odkryłam w nim kawałek swojego życia.
Naprawdę bardzo pozytywny.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-12-2008, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooooo zapowiada się fajnie. Bardzo uśmiechnięta

Chyba się skuszę. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

GosiaK

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 27-12-2008, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzyjcie! Uśmiechnięta Film piękny, ciepły, i do tego śliczna muzyka - naprawdę warto.

Podpis count to ten, fall apart and start again.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Genialna muzyka! Taka prosta, a taka dobra!
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 03-03-2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem film świetny i muzyka też. Polecił mi go mój P., kiedy jeszcze nie byliśmy parą. Urzekło mnie to, że taki twardziel z niego, a taki romantyczny, piękny film mu się spodobał.
Cudowna historia o tym, że miłość pojawia się niewiadomo skąd i niewiadomo gdzie i jak potrafi inspirować...
Powrót do góry

szametu

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 25-10-2011, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prosty film. Bo jak inaczej powiedzieć o sytuacji, kiedy jegomość, naprawiający odkurzacze, dorabia sobie śpiewając. I do tego imigrantka, ociekająca przed dokonanymi czynami, z bagażem doświadczeń, po paru min rozmawiania, wchodzą do sklepu aby razem zaśpiewać ?

Cóż, dzisiaj moja kolejny dzień, od kiedy ren kroczach do tylu, czerwonawy jegomość Ją zabrał. Zupełny przypadek, jak ktoś się do Ciebie dosiada w kawiarni, z muzyka w uszach bez zaproszenia, zupełnie nie pytając czy może się dosiąść, zamawia kawę, i zaczyna rozmawiać, zupełnie jak byście się znali od dawna, a spotkaliście się zupełnym przypadkiem i chcecie nadrobić stracony czas.

Na słowa, aby przynajmniej się przedstawiła, parska śmiechem, oczy Jej się śmieją (śmiały Jej się, kiedy pod rękę wychodziła z tym czerwonym jegomościem) wstaje i wychodzi. Zostawiając zupełną pustkę w głowie. Później jest już tylko ciekawiej.

Chyba tak właśnie było. Poznali się, i to co się liczyło, to tylko fakt, aby tej drugiej osobie było tak dobrze jak tobie, kiedy przy niej byleś. Zwykła mawiać 'smucę się, że tak trudno znaleźć idealne życie z kimś, ale ciesze się jednocześnie wiedząc, że taki ktoś jest i czeka na mnie'

Podpis nie obnnosze sie z obchodzeniem swiat
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: