Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Opaska żołądkowa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_maczynska

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 08-08-2016, 14:13    Temat postu: Opaska żołądkowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć

Niestety tak się nieszczęśliwie składa, że od zawsze była troszkę pulchna. Niestety teraz w wieku 30 lat znów przybrała na wadze i grozi mi cukrzyca. Chyba nie muszę mówić, że nie widzi mi się ta choroba i wolę jej uniknąć. Tylko, że mam z tym problem. Niestety diety dają zerowy efekt, bo co schudnę to zaraz przybieram na wadze. Oczywiście ćwiczę ile mogę, ale nie mam czasu spędzać pół dnia na siłowni. Mam pracę i obowiązki domowe.

Sporo czytałam o operacjach żołądka. Niestety jego cięcie to bardzo inwazyjny zabieg. Na szczęście znalazłam coś takiego jak opaska żołądkowa. To rodzaj ogranicznika (?), który ogranicza ilość spożywanego pokarmu. Jest we Wrocławiu klinika, która to robi. Niestety trochę się martwię. Mój lekarz mówił, że słyszał o tym, ale nie ma większej wiedzy, bo to technika dość nowa.

Czy, któraś z was coś może wie na tan temat? Może macie podobne doświadczenia i macie rady? Mam taką cichą nadzieje, że wśród was może jest jakaś pani doktor... Bardzo szczęśliwa Jestem otwarta na wszelkie podpowiedzi i rady. Pozdrawiam! Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: