Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Operacja plastyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojjj nie dała bym się pokroić dla urody. Przewraca oczami

Tak ciężko dochodzi się do siebie po operacji, nie wspominając już o bólu, że na serio trzeba być zdesperowanym żeby ciąć się na własne życzenie.

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Milk

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj coś tam bym w sobie zmieniła, ale nie wiem, czy poddałabym się operacji. Chyba niekoniecznie. Jaka jestem taka jestem i chyba taka już moja uroda...

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z operacji jak na razie nie sądzę żebym zdecydowała się na cokolwiek. Ale z zabiegów z chęcią laserowe usuwanie włosków z prawie całego ciała. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym miala pieniadze, ale takie, ze juz bym wszystko miala i bym nie wiedziala co z nimi zrobic to tak, ale zeby zbierac na operacje to nie, nie jestem az tak zdesperowana, poza tym, wydaje mi sie, ze gdybym zmienila sobie nos (bo nie lubie mojego nosa) to juz bym nie byla ta sama osoba, on mi chyba dodaje charakteru Bardzo szczęśliwa

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

magdakow

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 0:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio oglądałam w COSMOPOLITAN efekty nieudanych operacji piersi i brzucha. Dziewczyny, masakra! Fajnie jak wszystko wyjdzie, ale jak widać nie zawsze wychodzi.

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowanie na NIE Niezdecydowana
Moje ciało może nie idealne i doskonałe, ale dobrze się w nim czuję. Mojemu mężowi się podobam i to jest najważniejsze.

Cytat:
Fajnie jak wszystko wyjdzie, ale jak widać nie zawsze wychodzi.

Magda dziś mimo, że operacja się uda to nigdy nie wiemy jak ciało bedzie się zachowywać za 20-30 lat. Wystarczy popatrzeć na te gwiazdy telewizyjne, jak oni wyglądają na starość. O zgrozo!!!

Jedyne co mnie zastanawia w przypadku operacji uszu i nosa, bo ponoć nos i uszy rosną człowiekowi całe życie Podejrzliwa nie wiem czy to prawda tak słyszałam to co jeśli poddamy je operacji?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aczek

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

karola1988 napisała:
A ja zoperuje sobie uszy i to juz postanowione. teraz tylko musze uciułać kasę.

Ja jestem po operacji uszu... miałam ja w wieku 14lat... miałam wadę w budowie chrząstki usznej i dlatego strasznie odstawały a ja się z tym źle czułam, no i taki wiek ze wszyscy dokuczają Smutna

ale dziś operacji nie żałuje!! jestem zadowolona że rodzice mi na nią pozwolili, załatwili i w ogóle Bardzo szczęśliwa
nie mam już żadnych kompleksów... fakt-nacierpiałam się niesamowicie...operacja uszu jest najbardziej bolesną-tzn. sam zabieg (bo tylko znieczulenie miejscowe) nie jest bolesny ale gdy juz środki przeciwbólowe przestaną działać to jest horror... Przez kilka dni byłam cały czas na środkach przeciwbólowych (które i tak nic nie dawały), do tego nie umiałam jeść i się śmiać Smutna bo bolała mnie cała twarz... jednak tak jak wspomniałam nie żałuje... jakiś czas pocierpiałam ale teraz moja własna ocena siebie zyskała maksymalnie..

Ja jestem zdecydowanie za poprawianiem wygladu jeśli ma się jakies kompleksy, wystarczy operacja a człowiek się ich pozbywa na całe życie... Choć z drugiej strony nie wiem czy zrobiłabym sobie jeszcze jakąś operacje... ;/ Pewien strach przed tym bólem został-choć ponoc nic innego tak nie boli jak uszy...a to przeżyłam Bardzo szczęśliwa

A poprawianie wyglądu dla zachcianek-to jest głupi pomysł... każda ingerencja lekarza, ma swoje konsekwencje na całe życie...

Podpis "Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich!"
Powrót do góry

magdakow

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Magda dziś mimo, że operacja się uda to nigdy nie wiemy jak ciało bedzie się zachowywać za 20-30 lat. Wystarczy popatrzeć na te gwiazdy telewizyjne, jak oni wyglądają na starość. O zgrozo!!!

Masz rację oczko, babki mają wszystko pomarszczone, a sterczące piersi ,które jak wyciągnie ze stanika to skóra spływa a implant zostaje na środku. Uśmiechnięta hehe Śmiech do łez

Jeżeli chodzi o uczy czy nos to jest korekcja chrząstki, jak rosną to na pewno w niewielkim stopniu.

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010

Uwagi  Poprawiłam cytat.

gieniusia.
Powrót do góry

aczek

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

magdakow napisała:
Masz rację oczko, babki mają wszystko pomarszczone, a sterczące piersi ,które jak wyciągnie ze stanika to skóra spływa a implant zostaje na środku Uśmiechnięta hehe Śmiech do łez

Jeżeli chodzi o uczy czy nos to jest korekcja chrząstki, jak rosną to na pewno w niewielkim stopniu.

Nie wydaje mi się, że całe życie. Uśmiechnięta Zapewne rosną ,ale razem z całym ciałem, czyli od niemowlaka do osoby dorosłej.
Poza tym, tak jak Magdakow napisała, operacja uszu czy nosa to korekcja chrząstki, nie ma żadnych implantów: nacinają, wycinają i tyle. Już nie odpadną. Bardzo szczęśliwa No chyba, że się robi tyle operacji co Michael Jackson. Bardzo szczęśliwa Cool

Podpis "Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich!"
Powrót do góry

czorna81

Zodiak: Lew
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja akceptuje siebie w całości, jedynie co bym zmieniła to moje zęby.
Na ich punkcie mam kompleks Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie widzę nic złego w poprawianiu urody...
Zafundowałam sobie operację kilkanaście lat temu - plastykę powiek.
Mam górne powieki "dachówkowate",opadające...Wiedziałam ,że jeszcze parę lat i wylądują mi one na rzęsach...
Zaryzykowałam ,wybrałam klinikę ,sprawdziłam lekarza i poszłam pod nóż Puszcza oko
I nie żałuję tej decyzji do dziś.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja absolutnie jestem na NIE. Nawet sobie tego nie wyobrażam. Mam mnóstwo rzeczy które można by było poprawić, ale bez przesady. Ja mam się na siłę dostosowywać do innych? Jak im przeszkadza to niech nie patrzą.
Oczywiście mam również kompleksy, ale nie takie, żeby się nie dało z tym żyć Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Ja absolutnie jestem na NIE. Nawet sobie tego nie wyobrażam. Mam mnóstwo rzeczy które można by było poprawić, ale bez przesady. Ja mam się na siłę dostosowywać do innych? Jak im przeszkadza to niech nie patrzą.
Oczywiście mam również kompleksy, ale nie takie, żeby się nie dało z tym żyć Puszcza oko

Nie chodzi o dostosowanie się do innych ,ale o własne samopoczucie...
"Zwykłe" kobiety robią operacje plastyczne dla siebie ,a nie jak "gwiazdy" dla reszty świata Bardzo szczęśliwa

Jeśli masz kompleksy ,z którymi da się żyć,to OK...Też mam takie oczko3
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ammut napisała:
Nie chodzi o dostosowanie się do innych ,ale o własne samopoczucie...
"Zwykłe" kobiety robią operacje plastyczne dla siebie ,a nie jak "gwiazdy" dla reszty świata Bardzo szczęśliwa

Jeśli masz kompleksy ,z którymi da się żyć,to OK...Też mam takie oczko3

Gdyby nie inni to nawet byś nie pomyślała o tym, że jesteś jakaś "gorsza".
I w to, że operacje robi się dla siebie, ciężko mi uwierzyć.
Gdyby mi nikt nie powiedział że jestem gruba, to też nie zaczęłabym się odchudzać. Ale odchudzanie dietą a operacja to dwie różne rzeczy.
Cięcie nie wchodzi w grę Puszcza oko

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Ammut

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Gdyby nie inni to nawet byś nie pomyślała o tym, że jesteś jakaś "gorsza".
I w to, że operacje robi się dla siebie, ciężko mi uwierzyć.
Gdyby mi nikt nie powiedział że jestem gruba, to też nie zaczęłabym się odchudzać. Ale odchudzanie dietą a operacja to dwie różne rzeczy.
Cięcie nie wchodzi w grę Puszcza oko

Ale ja nie czułam się gorsza ,hehe...Uwierz ,jeżeli coś Ci baaardzo przeszkadza ,to dasz się pokroić...
I naprawdę zrobiłam ,to dla siebie oczko3

Oczywiście nie polecam nikomu operacji ,bo rzeczywiście trzeba być głęboko przekonanym o jej słuszności...

Zrobiłam sobie powieki ,ale na przykład nie zdecydowałabym się na powiększenie biustu - choć mam rozmiar A Uśmiechnięty
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: