Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Operacja plastyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lila44

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdyby coś w moim wyglądzie bardzo mi doskwierało, to może przezwyciężyłabym strach przed bólem i ewentualnymi powikłaniami .. ale już jestem pogodzona ze wszystkimi swoimi niedoskonałościami Puszcza oko
Widziałam ostatnio twarz Priscilli Presley po tym, gdy jakiś argentyński "magik" wstrzyknął jej silikon .. przemysłowy! Przerażony
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

arjuna

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiększyłabym sobie biust. Z 2 rozmiary. Niestety odstrasza mnie wizja tego, że co kilka lat trzeba wymieniać implanty. To kwestia i bólu i narkozy, którą potwornie znoszę.

Jeśli będzie dostępna kiedyś wersja "raz a porządnie" to się nie zawaham..

Na razie jestem jeszcze w takim wieku, że nie musze poprawiać niczego w twarzy, jednak za kilka lat nie wykluczam tego. Znajoma podnosiła sobie w tamtym roku powieki-powiedziała, że okres rekowalescencji był strasznie bolesny, jednak wygląda naprawdę świetnie.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

arjuna napisała:
Powiększyłabym sobie biust. Z 2 rozmiary. Niestety odstrasza mnie wizja tego, że co kilka lat trzeba wymieniać implanty. To kwestia i bólu i narkozy, którą potwornie znoszę.

To jeszcze pewnie zalezy jakie implanty. Szczerze to nigdy nie slyszalam, ze trzeba je wymieniac. Mam tu znajoma co miala robiony biust 7 lat temu i jakos nie miala jeszcze wymienianych implantow i nawet o tym nie wspominala. Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wymieniać trzeba, ale teraz są coraz nowocześniejsze implanty Puszcza oko.
A poza tym są już nowe metody powiększania biustu, np. kwasem, lub własną tkanką tłuszczową Uśmiechnięta.
JA się kiedyś zdecyduję na biust, ale dopiero po porodach Uśmiechnięta.
A co do operacji, im więcej mam starszych koleżanek, im więcej widzę niezbyt zadbanych kobiet, to sama sobie myślę, że nie ma co żałować na siebie. Oby nie wyglądać jak Robocop.
Chętnie w przyszłości, może za 10-15 lat skorzystam z kwasu hialuronowego w usta czy na twarzy Uśmiechnięta. Dlaczego nie? Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
Wymieniać trzeba, ale teraz są coraz nowocześniejsze implanty Puszcza oko.

Teraz? Ona miala robiony 7 lat temu, wiec to nie takie teraz. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:

A co do operacji, im więcej mam starszych koleżanek, im więcej widzę niezbyt zadbanych kobiet, to sama sobie myślę, że nie ma co żałować na siebie. Oby nie wyglądać jak Robocop.
Chętnie w przyszłości, może za 10-15 lat skorzystam z kwasu hialuronowego w usta czy na twarzy Uśmiechnięta. Dlaczego nie? Puszcza oko.

Nie wiem, co masz na myśli mówiąc niezbyt zadbane. Ja patrząc na moje koleżanki, nie widzę żadnego związku pomiędzy dbaniem o siebie (w sensie zabiegi, dobre kremy, wizyty u kosmetyczki) a ładnym i młodym wyglądem. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Implantów nie wymienia się co kilka lat. Operacja jest robiona jednorazowo i jeśli wszystko poszło tak jak powinno bez żadnych komplikacji, nie ma potrzeby wymiany.
Jest metoda powierzenia piersi, polegająca na pobraniu tluszczu z np uda i wstrzykiwany do piersi. Zabieg trwa godzinę, jest bezpieczny, bez całościowego znieczulenia, natomiast można powierzyć piersi tylko o rozmiar i zabieg powtarza się co dwa lata.

Myślałam o powiekszeniu sobie piersi, po urodzeniu dziecku na pewno się zdecyduje na powiększenie o jeden rozmiar czyli do D.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 09-09-2011, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi właśnie chodziło o te wymieniane, nie wiedziałam, że są też takie na stałe, bo akurat powiększenie biustu poprzez implanty, to nie dla mnie, nie interesowałam się tym.

Jowita, bardziej chodziło mi w tym kierunku, że jeśli kobieta chce o siebie dbać, to takie zabiegi nie są czymś złym w granicach rozsądku. A co do nie zadbania? Uważam, że niestety wiele kobiet, nie dba o siebie na codzień, co skutkuje później szybszym starzeniem się twarzy i nie tylko, bo jednak "konserwować" się trzeba, zwłaszcza w czasach, kiedy na wygląd wpływa również stres, czynniki zewnętrzne i inne. Uważam, że każdy powinien o siebie dbać, dlatego napisałam, że za kilkanaście lat zdecydowawałabym się na jakiś zabieg w granicach rozsądku, żeby nie czuć się jak te kobiety, które widzę w wieku 40 lat, wyglądające na 60. Nie palące, nie pijące, ale nie dbające o siebie równiez.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 10-09-2011, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
Uważam, że każdy powinien o siebie dbać, dlatego napisałam, że za kilkanaście lat zdecydowawałabym się na jakiś zabieg w granicach rozsądku, żeby nie czuć się jak te kobiety, które widzę w wieku 40 lat, wyglądające na 60. Nie palące, nie pijące, ale nie dbające o siebie równiez.

Właśnie dlatego pytałam, co masz na myśli mówiąc "dbające". Puszcza oko
Znam takie, które nic nie robią, poza dbaniem o higienę i wklepywaniem taniego kremu nawilżającego, a wyglądają na mniej niż mają (pomimo stresów). Są również kobiety, które biegają po kosmetyczkach, nie piją, nie palą, stają na głowie, a i tak mają zmarszczki i mało młodzieńczą cerę jeszcze przed czterdziestką.
W tej chwili, już siwe włosy (z wyjątkiem staruszek), nawet jeśli są wypielęgnowane, uchodzą za coś mało eleganckiego i dziwnego. Czy według Ciebie, kobieta, która wygląda na swoje lata, albo na trochę więcej (złe geny) jest zaniedbana, pomimo zrobienia się (ciuchy, fryzura, makijaż)?
Pytam serio, bo podobno już niedługo, głębsze zmarszczki czy niezbyt jędrna cera, zaczną być postrzegane jak owłosione nogi czy siwe włosy. Pewnie za parę lat, wstrzykiwanie botoksu czy innej substancji, będzie niepisanym obowiązkiem kobiet w wielu środowiskach zawodowych i towarzyskich.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 10-09-2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita, jest różnica między wyglądem na swoje lata i dbaniem o siebie w granicach rozsądku, a jest różnica między zadniedbaniem się. Też uważam, że idzie taki okres, że wstrzyknięcie sobie botoksu, będzie pewnie codziennością dla osób, które na to stać (co juz wcale drogie nie jest). Niestety kanon urody się zmienia, a jak widać nie wszyscy chcą się pogodzić z upływającym czasem. Ja też znam osoby, które wyglądają super zachowując minimum kosmetyczne, a znam też takie, dla których kosmetyczka i takie zabiegi to chleb powszedni, a wcale nie wyglądają znów na 18 lat.
Może się nie zrozumiałyśmy, ale ja raczej pisałam o kobietach, które nie dbają o swoją kobiecość, które nie podobają się sobie, przez co nie podobają się mężom, bo nie mają żadnej pewności siebie, ubierają się mało kobieco, zwłaszcza po porodzie. Nie starają się nawet kupić dobrego kremu, czy pomalować paznokci, a jak już to od Święta. I nie to, że od zawsze takie były, tylko w pewnym wieku, po prostu chyba wg nich już "nie trzeba", bo ma się męża, dzieci, po co coś ze sobą robić, skoro obowiązki domowe zajmują czas. Napisałam, że nie chciałabym kiedyś dopuścić do tego, żeby wyglądać na zaniedbaną jak one, pomimo tego, że jest odwrotnie i dlatego zdecydowałabym się na jakieś lekkie poprawki, będąc w ich wieku.

Zresztą uważam, że każdy ma swoj własny kanon piękna i mój niekoniecznie zgadza się z tym posiadanym przez innych. Ja mam dopiero 24 lata, jestem raczej wychowana w tych czasach, kiedy już takie zabiegi się robi, kiedy pielęgnacja nie ogranicza się do kremu i wydepilowania nóg. Dlatego dla mnie wiele kobiet po 30-40-50 roku życia, które widzę idąc po mieście, wydaje się nie zadbanych, smutnych i szarych, a przecież to ich dobry czas na zadbanie o siebie i o swoje samopoczucie i wygląd.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 10-09-2011, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
Ja mam dopiero 24 lata, jestem raczej wychowana w tych czasach, kiedy już takie zabiegi się robi, kiedy pielęgnacja nie ogranicza się do kremu i wydepilowania nóg.

Czyli co, jesli ja mam tylko krem i wydepilowane nogi, ale nie mam makijazu, fryzury prosto z salonu no i jestem po 30 to znaczy, ze nie dbam o siebie? Podejrzliwa

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 10-09-2011, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka bez przesady, nie czepiaj się słówek Puszcza oko.
Pisałam ogólnie, a chyba nie przekazuję odpowiednimi słowami idei, bo dalej nie rozumiecie, więc nie będę już się wciągała w dyskusję Puszcza oko. Mi wystarczy, bo znów będę musiała pisać to samo, jeszcze innymi słowami, co jest bez sensu.
Napisałam swoje zdanie, że nie jestem przeciwna i tyle w temacie Puszcza oko.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie nie czepiam, a ze Takie wnioski sie nasunely? Takie wyciagnelam z Twojej wypowiedzi. Puszcza oko

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak i jeszcze zaraz wyjdzie, że dla mnie każda kobieta po 30tce, to już stara baba i trzeba robić operację plastyczną Złośliwa.
Widocznie mój przekaz był dobrany w złe słowa, ale już zmieniać nie będę, co miałam napisać to napisałam, a gdyby mi była potrzebna dyskusja na ten temat, to bym dyskutowała dłużej Puszcza oko.
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam mieszane uczucia co do operacji plastycznych. Jesli ktoś chce to ja nie mam nic przeciwko, ale ja najbardziej bałabym się bólu.. Oglądałyście kiedyś taki program "Łabędziem być" ? Kobiety tam cierpiały niemiłosiernie, a potem wyglądały jak sztuczne lalki barbie z napompowanymi ustami i biustem i doklejonymi blond włosami...

Kiedyś myślałam o zmniejszeniu nosa, ale jakoś na razie mi się odmieniło ( ból, łamanie kości nosa, piłowanie, opuchlizna..brrrr).

Botoksu też bym sobie nie wstrzyknęła, bo tak naprawdę to paraliżowanie mięśni twarzy.., ale na razie jestem młoda, może jeszcze mi się odmieni.

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: