Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Operacja plastyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo napisała:
Kiedyś myślałam o zmniejszeniu nosa, ale jakoś na razie mi się odmieniło ( ból, łamanie kości nosa, piłowanie, opuchlizna..brrrr).

Kiedys ogladalam program o kobiecie, ktorej cos tam wstrzykiwali zeby zmienic jej ksztalt nosa, nie pamietam co to bylo no i efekt tylko na kilka miesiecy. Ale nosek po miala super. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Małgo botoks rzeczywiście moim zdaniem też nie jest najlepszym wyjściem, ale teraz jego lepszym substytutem jest kwas hialuronowy, a efekty takie same. Po jakimś czasie kwas sie po prostu wchłania, bo znajduje się również w naszym organiźmie Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

arjuna

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale mi poprawiłyście humor wiadomością, że sztucznych piersi już się tak często nie wymienia. Znalazłam nawet jakąś stronęm, gdzie dają dozywotnią gwarancję hehe.

Już powiedziałam mężowi, na razie mamy onne duże plany, więc z mojego nowego super biustu na razie nici, ale jak tylko zrealizujemy marzenia, to już jest postanowione, że zrobię TO.

Już nie mogę sie doczekać kupowania staników w sklepach z nadrozmiarami:P
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Arjuna razem pójdziemy Bardzo szczęśliwa.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma problemu hehe;)
Powrót do góry

Silwa

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
już nowe metody powiększania biustu, np. kwasem, lub własną tkanką tłuszczową

Mnie się marzą takie metody; że siedzę w domu widzę za duży brzuszek i mogę polecić tkance tłuszczowej ulokować się trochę na biuście trochę na pupie Złośliwa

landrynko1732 obserwując moje znajome mogę stwierdzić, że zabiegi kosmetyczne nie są takie ważne do utrzymania dobrego wyglądu. Bardzo dużo daje podejście do życia, optymizm, energia i cel życia. Jest takie stare porzekadło "w starym ciele młody duch" i osoba zadowolona i szczęśliwa mimo zmarszczek wokół oczu może być piękna. Jeśli nam upiększanie samych siebie tą przyjemność sprawia to ja jestem jak najbardziej za. Jeśli natomiast upiększanie siebie jest naszym jedynym celem, bo nie potrafimy pogodzić się z wiekiem, to efektu i tak nie osiągniemy.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silwa napisała:
Jeśli natomiast upiększanie siebie jest naszym jedynym celem, bo nie potrafimy pogodzić się z wiekiem, to efektu i tak nie osiągniemy.

Albo bo takie czasy i wypada, trzeba, bo kolezanki tez tak robia. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silwa napisała:
Jest takie stare porzekadło "w starym ciele młody duch"

A ja znam "w zdrowym ciele- zdrowy duch" Złośliwa .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ma mowy nie dałabym się pokroić Złośliwa

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

arjuna napisała:

Już nie mogę sie doczekać kupowania staników w sklepach z nadrozmiarami:P

Heh... uwierz nie jest to tak wspaniałe jak może się wydawać Bardzo smutna

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 13-09-2011, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak Silwa w pełni się zgadzam Uśmiechnięta.
Upiększanie się zabiegami, może być tylko dodatkiem, ale nic nie zastąpi codziennej pielęgnacji nie tylko ciała ale i ducha, nie zastąpi też uśmiechu, energii, szczęścia i otaczania się życzliwymi ludźmi, którzy przyczyniają się do tego szczęścia Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie podałabym się żadnej operacji, nigdy w życiu. Naoglądałam się w telewizji jak to wygląda i odechciało mi się bardzo skutecznie. Przeraża mnie ból po, rekonwalescencja i fakt, że efekty wcale nie muszą być takie jak sobie wymarzyłyśmy przed pójściem pod nóż.
Wszelkie botoksy też odpadają ze względu na to jakim są syfem. Nie chciałabym mieć czegoś takiego w organizmie. Poza tym mam w głowie zdanie pewnej mądrej osoby, że starzeć trzeba się z godnością. Puszcza oko
A w kwestii wszelkich odsysań tłuszczu to uważam, że to jest pójście na łatwiznę. Nie chce się ćwiczyć, przejść na dietę to operacja, trochę płaski brzuch, a potem powrót do poprzednich rozmiarów.

Ale żeby nie było, że tylko na nie jestem... W pewnych uzasadnionych przypadkach poddałabym się operacji. Widziałam kiedyś młodą dziewczynę, która po ciąży schudła za szybko i został jej na brzuchu wielki płat obwisłej skóry. Albo kobietę po iluś naturalnych porodach, która potrzebowała plastyki pochwy, bo nie czuła kompletnie nic podczas stosunków. To są wypadki, kiedy operacja jest konieczna, a nie jest tylko fanaberią.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Silwa

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
A w kwestii wszelkich odsysań tłuszczu to uważam, że to jest pójście na łatwiznę. Nie chce się ćwiczyć, przejść na dietę to operacja, trochę płaski brzuch, a potem powrót do poprzednich rozmiarów.

No ale przecież życie nie powinno polegać jedynie na umęczaniu i zamartwianiu siebie. Dążeniu najtrudniejszą drogą do dawno odkrytych celów. Czasami widoczny natychmiastowy efekt mobilizuje do rozpoczęcia kuracji odchudzającej i systematycznych ćwiczeń.

Cytat:
Albo kobietę po iluś naturalnych porodach, która potrzebowała plastyki pochwy, bo nie czuła kompletnie nic podczas stosunków. To są wypadki, kiedy operacja jest konieczna, a nie jest tylko fanaberią

Jeśli naszym celem nie jest pójście po łątwiźnie to dla mnie ta operacja była fanaberią, po co jej odczuwać przyjemność z seksu, boleć nie bolało, dzieci ma a może jakieś ćwiczenia by jej na to pomogły? I pewnie sam ten dyskomfort był mniej szkodliwy zdrowotnie niż niejedna choroba wynikająca z otyłosci, z którą sobie ludzie nie potrafią pomóc.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silwa napisała:
No ale przecież życie nie powinno polegać jedynie na umęczaniu i zamartwianiu siebie. Dążeniu najtrudniejszą drogą do dawno odkrytych celów. Czasami widoczny natychmiastowy efekt mobilizuje do rozpoczęcia kuracji odchudzającej i systematycznych ćwiczeń.

Dla mnie pójście na operację jest oznaką braku mobilizacji. Poza tym po zobaczeniu płaskiego brzucha kobiety dochodzą do wniosku, że skoro go mają to już im nie zniknie i nawyków żywieniowych nie zmieniają ani też nie zaczynają się więcej ruszać, bo i po co?
Z pewnymi mankamentami się nie poradzi choćby na głowie się stawało i wychodziło z siebie. Wtedy pomoc chirurga jest w porządku.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

justinkowa

Zodiak: Waga
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Dla mnie pójście na operację jest oznaką braku mobilizacji. Poza tym po zobaczeniu płaskiego brzucha kobiety dochodzą do wniosku, że skoro go mają to już im nie zniknie i nawyków żywieniowych nie zmieniają ani też nie zaczynają się więcej ruszać, bo i po co?
Z pewnymi mankamentami się nie poradzi choćby na głowie się stawało i wychodziło z siebie. Wtedy pomoc chirurga jest w porządku.

Zgadzam się, ale są pewne kompleksy, które skoryguje się tylko i wyłącznie operacją.

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: