Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Operacja plastyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 15-09-2011, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko co, kiedy jakaś kobieta ma taki kompleks, że nawet akceptacja męża/partnera nie pomaga i kobieta traci pewność siebie i jej samoocena jest bardzo niska? Np. odstające uszy, bardzo małe piersi, jakies znamiona itp..
Ja uważam, że jesli ktoś chce w sobie coś poprawić w granicach rozsądku, to jest ok i nie zawsze wiąże się to z fanaberią, czy mocną wadą, którą chciałoby się poprawić jak np. obwisły brzuch po porodzie czy plastyka pochwy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Pią 02-12-2011, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda z nas w sobie myśli, że jest coś co mogłaby w sobie zmienić. Ja jednak operacji plastycznej bym się nie poddała.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

piaskowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 12-12-2011, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem zadowolona ze swojego ciała, nawet bardzo, na chwilę obecną nie poddałabym się operacji plastycznej, bo nawet nie miałabym czego sobie zoperowac.
Powrót do góry

radosna

PostWysłany: Pią 27-04-2012, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie , skutków ubocznych nie ma - trochę siniaków i lekka opuchlizna ale to po kilku dniach zeszło i to wszystko .

Zabieg jest bezpieczny - najpierw pobierają ci tłuszcz - mnie pobrali z ud akurat, ale to robią takimi cieniutkimi igiełkami, wiec nic strasznego , naprawdę ,a mnie nawet się wydaje, że trochę mi uda wyszczupliło od wewnątrz, bo miałam takie bułeczki i mam zdecydowanie mniejsze ( normalnie liposukcja za jednym zamachem. Uśmiechnięta

No i wstrzykują Ci to w piersi ale wcześniej nosi się taki aparat - jakby stanik specjalny który Ci naciąga skórę i potem tylko zabieg. Ja miałam akurat dwa razy wstrzykiwane. No i plus ze jest to dość tania metoda jak porównywałam z innymi bo za materiał się nie płaci bo w końcu Twój własny. Uśmiechnięta
Tylko jakbyś chciała coś takiego robić to tylko tam gdzie ja bo tu robi ta lekarka jakąś specjalną metodą ze Stanów i ten tłuszcz zostaje i się nie wchłania całkowicie bo czytałam ze gdzieś jeszcze to robią ale tam ten tłuszcz trzeba wstrzykiwać ponownie.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Sob 07-06-2014, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Planuję zrobić sobie operację nosa. Jestem zdania, że jeśli coś nam się nie podoba w sobie czy w życiu to trzeba to zmienić.
Powrót do góry

aquaria

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 13-08-2014, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiększanie biustu, ale raczej implanty. Planuję w przyszłym roku.
Powrót do góry

zelda87

PostWysłany: Pon 01-09-2014, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba zależy od tego jak się czujemy we własnym ciele. Ja osobiście nie uważam żeby mi były potrzebne operacje, ale kto wie, może kiedyś jak człowiek będzie starszy...
Powrót do góry

jessika

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 28-01-2015, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie, ja chcę sobie zrobić operację nosa;) Marzę o tym od jakiegoś czasu, bo wiem, że będę się czuła pewniej. Moje otoczenie to krytykuje. Może jest tu ktoś kto robił lub zamierza robić w Warszawie taki zabieg? Fajnie by było wymienić się spostrzeżeniami, a mnie podsunąć lekarza jakiegoś dobrego;) Z góry dzięki!
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 12-02-2015, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja przyjaciółka powiększała sobie piersi, miała całe życie kompleksy z tego powodu i jak w końcu uzbierała odpowiednią kwotę to sobie zrobiła taką operację, z tego co mówiła to jest zadowolona, jest z Warszawy i robiła sobie w /reklama/ (raz byłam z nią tam na konsultacji).

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Sandra21

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 26-03-2015, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Operacja plastyczna to ucieczka lub chowanie sie za maską..bo nie ważne co jest na zewnątrz tylko to co mamy w środku,nie mam nic do poprawiania po naturze ale nie które dziewczyny przesadzają, są ładne,ale muszą usta zmienić,a to piersi za małe, i wpadają w machinę zabiegów, na końcu tej drogi dochodzą do wniosku że jednak nie ma tego zamierzonego efektu,jaki chciały osiągnąć...Operacje plastyczne są dla osób którzy mają za dużo pieniędzy i wolnego czasu..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

mirella23

Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 24-04-2015, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

operacje plastyczne to indywidualna sprawa, każdy ma prawo myśleć o tym co chce. moja znajoma powiększała sobie piersi własnym tłuszczem (w klinice Elite w Warszawie) i w końcu jest zadowolona ze swojego ciała. sama nie potrzebuję takiego zabiegu (mam dosyć obfity biust), ale gdybym miała mniejszy, kto wie?
Powrót do góry

Pati2813

PostWysłany: Pon 01-06-2015, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sandra21 napisała:
Operacja plastyczna to ucieczka lub chowanie sie za maską..bo nie ważne co jest na zewnątrz tylko to co mamy w środku,nie mam nic do poprawiania po naturze ale nie które dziewczyny przesadzają, są ładne,ale muszą usta zmienić,a to piersi za małe, i wpadają w machinę zabiegów, na końcu tej drogi dochodzą do wniosku że jednak nie ma tego zamierzonego efektu,jaki chciały osiągnąć...Operacje plastyczne są dla osób którzy mają za dużo pieniędzy i wolnego czasu..

Weź pod uwagę, że wiele kobiet cierpi z powodu kompleksów. Nie wydaje mi się, aby dziewczyna cierpiąca np na niedorozwój piersi marzyła o operacji bo taki ma kaprys..Dla wielu osób takie zabiegi są bardzo ważne. Poza tym to my mamy się czuć dobrze we własnej skórze. A jeżeli nas na to stać i mamy potrzebę poprawić sobie np. biust, to nie widzę w tym żadnego problemu. Nie bójmy się zmian Uśmiechnięta I owszem, ważne jest to co mamy wewnątrz, ale dlaczego mój wygląd zewnętrzny ma być mniej ważny?
Powrót do góry

Antoinette

PostWysłany: Pon 21-09-2015, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hm operacja plastyczna tak, ale tylko wtedy kiedy ktoś jest zagrożony, na przykład operacja plastyczna wymagana w przypadku chorób zniekształcających jakieś części ciała. Ogólnie sama chciałabym coś w sobie zmienić, ale mój facet mówi, że zakochał się w takiej dziewczynie i nie chce, żebym coś zmieniała w sobie, bo to już nie będę ja. Trochę go rozumiem, bo sama nie chcę, żeby on coś zmieniał w sobie, ale jednak swoje kompleksy mam.
Powrót do góry

anniela

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-09-2015, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wielu moich znajomych operowało sobie przegrodę nosa - efekt jest i estetyczny i zdrowotny - koniec z chrapaniem i łatwiejsze oddychanie.
W takim przypadku - rozumiem. Z własnej pychy - nie bardzo.
Powrót do góry

bellla

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 01-10-2015, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sama tez nie mam nic do operacji plastycznych, wiadomo z umiarem. Sama też dla w sumie estetyki i swojego zdrowia psychicznego zoperowałam rok temu uszy odstające w Dermed. Nic strasznego choć wiele osób nie wiem czy z zazdrości czy z czego starało się mnie odwieśc od tego zamiaru. Już po operacji i mam nowe, sliczne uszy i zero kompleksów. Ja operowałam się u dr Doroty żukowskiej w Łodzi właśnie
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: