Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Operacja plastyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kluszeczka87

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 01-12-2015, 13:01    Temat postu: Operacja plastyczna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie tak. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ania126

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 22-01-2016, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mam nadzieję że nie będę musiała sobie nigdy nic poprawiać operacyjnie,a z drugiej strony to większość gwiazdeczek ma już za sobą różne zabiegi i się niczego nie obawiają. tym bardziej że teraz jest tyle dobrego i nowoczesnego sprzętu, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę najlepsza hurtownia medyczna skamex i naprawdę sporo się tego wyświetli. Więc w sumie to się nie dziwię że te celebrytki się nie boją.[/code]
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam schorzenie, które przez NFZ jest refundowane, i na koszt państwa mogłabym zrobić sobie operację, ale zaakceptowałam ten kompleks, mój mężczyzna twierdzi, że czyni on mnie jeszcze bardziej wyjątkową, a ja nie mam odwagi dać się kroić. Więc tematu nie ma Uśmiechnięta
Powrót do góry

valerie89

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 26-10-2018, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W większości przypadków operacje plastyczne są zbędne, często po nich wygląda się gorzej, niż przed, tak sztucznie, choć niektórym chyba to nie przeszkadza. Na niektóre zabiegi warto jednak się wybrać, jak usuwanie ganglionów https://lukaszmichalak.pl/ortopedia/zabiegi-operacyjne/usuwanie-ganglionow/ czy powiększenie ust, jeśli któraś warga jest mniejsza.
Powrót do góry

anetaa

Zodiak: Lew

PostWysłany: Sro 21-11-2018, 12:45    Temat postu: Botoks na pachy? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Idealny temat to zapytam Uśmiechnięta Znajdzie się tu ktoś kto leczył, a najlepiej wyleczył nadmierną potliwość przy pomocy botoksu? Nigdy o tym nie słyszałam i dopiero niedawno znajoma poleciła mi klinikę, w której to wykonują. O ile dobrze pamiętam to nazywa się ona Medicus. Rozwiązanie wydaje się całkiem fajne, bo daje efekt do 8 miesięcy. Słyszał ktoś o tym może?
Powrót do góry

azalia79

PostWysłany: Nie 13-01-2019, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja osobiście nie robiłam sobie żadnych operacji plastycznych ,ale mam koleżanki które są bardzo zadowolone. Ostatnio moja koleżanka poprawiała podbródek,metodą nieinwazyjna. Robili jej to w Care Medica. Bardzo zadowolona i z efektu i z lekarzy którzy tam wykonuja zabiegi. Ale faktycznie bardzo ładnie jej to zrobili.
Powrót do góry

asiolcza

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 16-02-2019, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakbym miała kasiorę na takie zabawy to pewnie bym się zdecydowała na to i owo. Ale nie mam takich funduszy więc jak na razie mam piękno naturalne Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Czw 25-04-2019, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

asiolcza napisała:
Jakbym miała kasiorę na takie zabawy to pewnie bym się zdecydowała na to i owo. Ale nie mam takich funduszy więc jak na razie mam piękno naturalne Bardzo szczęśliwa

No niestety ale zabiegi trochę kosztuja. Poza tym nie powinno się zwracać wyłącznie uwagi na cene zabiegów ale patrzeć się na to kto ten zabieg wykonuje. Tak aby zabieg był wykonywany przez osobę, która ma w tym doświadczenie oraz będzie w stanie wykonać go porządnie. Lepiej na pewno unikać efektów niepożądanych....

Ze swojej strony mogę polecić klinikę doktor Raczkowskiej:
https://www.raczkowska.pl/powiekszanie-piersi/

Powiększałam tam piersi za pomocą implantów, jestem osobiście bardzo zadowolona z uzyskanego efektu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: