Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Operacja plastyczna
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdakow

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 16-11-2008, 22:10    Temat postu: Operacja plastyczna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy dałybyście się pokroić,żeby poprawić coś w waszym wyglądzie? Nie mówię o sytuacjach kiedy jest to konieczne, ale dla czystej satysfakcji..

Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest taka rzecz która mogłaby być lepsza Podejrzliwa

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Nie 16-11-2008, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym się pokroić nie dała. Może dlatego, że mimo świadomości moich wad akceptuję swoje ciało i pewnie nie umiem się dobrze postawic w sytuacji kogoś kto ma głęboko zakorzenione kompleksy z powodu np. krzywego nosa itp.
Ale wiem jedno - bałabym się nie tyle zabiegu, co tego, że efekty po nim mogłyby mi się zupełnie nie podobać.

Jeśli chodzi o plastyke jako sposób na lepszą sylwetkę dla mnie to przesada i chodzenie na łatwizne. Lepiej stosować diete MŻ i ćwiczyć, bo efekty na pewno będą trwalsze. Np. co z tego ze zrobilabym liposukcje, jak nie zmieniłam diety i dalej załóżmy podjadała słodyczne i stołowała w fast foodach. Prędzej czy poźniej ciało wszystko wróciłoby do stanu w jakim było przed zabiegiem.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

magdakow

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 16-11-2008, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znajoma mojej mamy zrobiła jakiś czas temu właśnie liposukcję przez pół roku miała brzuszek płaski, a teraz ma taki jak wcześniej plus bliznę i 5000zł mniej na koncie.

Ja myślałam o piersiach, ale tylko raz tak pomyślałam, stanęłam wtedy przed lustrem i już zrezygnowałam. Śmiejąca się Tak naprawdę to strasznie widać kiedy kobieta ma coś zrobione, nie wiem czy z tym czułabym się dobrze.

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 16-11-2008, 22:32    Temat postu: Re Operacja plastyczna Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

magdakow napisała:
Czy dałybyście się pokroić,żeby poprawić coś w waszym wyglądzie? Nie mówię o sytuacjach kiedy jest to konieczne, ale dla czystej satysfakcji..

Nie, za żadne skarby świata. Puszcza oko Strasznie się boję wszelkich zabiegów, operacji i tym podobnych, nie wspominając o bólu już po operacji. Niezdecydowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 17-11-2008, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie dałabym się pokroić. Wystarczą mi blizny po cesarce, wyrostku i jedna na ręce. Jak pomyślę, że miałabym znowu mieć jakąś bliznę, to mi się odechciewa. Nigdy w życiu.
Powrót do góry

foremka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym się dała pokroić, bo jest coś co mi bardzo w życiu przeszkadza, powoduje, że jestem nieśmiała i wstydzę się ludzi.
Jednak jestem cykor, no i musiałabym zgromadzić fundusze i wziąć urlop z pracy i to są przeszkody na razie dla mnie nie do pokonania Uśmiechnięta .
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na chwilę obecną bym się nie zdecydowała. Jednak rozumiem kobiety, które źle czują się z pewnymi częściami swego ciała.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym się pokroić nie dała, bo uważam że i tak mam ładną figurę i nie wymaga to poprawy.
Zabiegi niestety są bolesne, przynoszą ryzyko i czasami skutki uboczne, a często trwałych efektów nie ma...

Jednak myślę, że jeśli ktoś się kroi z poważniejszego powodu niż zachcianki, np duże kompleksy przez jakąś część ciała to rzeczywiście nic do tego nie mam...Ważne żeby każdy czuł się ze sobą dobrze!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Schmetterling

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym miała kasę,to poszłabym na operację nosa,przez niego czuję się nie atrakcyjna Niezdecydowana

Podpis Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni, lub że nigdy nam się to nie uda. "
Powrót do góry

karola1988

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zoperuje sobie uszy i to juz postanowione. teraz tylko musze uciułać kasę.

Podpis Latają ptaszki - łapać Murzynka!
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poprawianie natury to nie dla mnie.
Nie planuję i nie jest to dla mnie specjalnie atrakcyjne.

Znam pannę, która powiększyła sobie biust i jak sobie wyobraziłam ten syf w moim ciele to aż mnie zemdliło Przewraca oczami
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowane nie.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

inka

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moglabym sobie wyobrazic jakie poprawki u mnie-ale nie teraz-nie jest tragicznie.
Bardzo bym chciala miec inny ksztalt nosa-ale ze cykor jestem-to nie zrobie tego(zbyt wiele razy w tv ogladalam operacje nosa,i mnie to przeraza-no i ten bol po.
Ogolnie jestem na tak, bo jesli ktos z jakas czescia swojego ciale nie czuje sie dobrze a ma mozliwosc to zmienic-to czemu nie.

Podpis "Jedyna milosc, ktora nas nigdy nie zdradzi, to milosc wlasna"_C.K.N._
Powrót do góry

Ania8228

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poza ewentualnym odsysaniem tłuszczu nic bym nie poprawiła Bardzo szczęśliwa .
Zresztą duży, miękki kuperek też się przydaje jak się przewracam Puszcza oko to kto wie .

Podpis Cuda się zdarzają Super!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się ostatnio zastanawiam nad zrobieniem czegoś z moimi cieniami pod oczami. Skonsternowana To właściwie jedyna rzecz w moim wyglądzie, której nigdy nie byłam w stanie zaakceptować. Niezdecydowana

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: