Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Opłata za kartę debetową w banku PKO
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 23:06    Temat postu: Opłata za kartę debetową w banku PKO Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio u mnie na koncie dzieje się coś dziwnego. Najgorsze, że nawet nie mam kiedy iść do banku.

Mam konto w PKO (i internetowe) i kartę debetową do niego. 05.05.09r. potrącili mi 20 zł. niby za używanie karty. Dzisiaj zwrócili mi te 20 zł. z opisem "Uznanie" i zabrali 10 zł. za używanie karty. Te trzy transakcje są z takim samym opisem, składającym się z samych numerków i gwiazdek.

Do tej pory za użytkowanie karty nie płaciłam. Żadnego listu, powiadomienia o tym, że za kartę trzeba płacić nie dostałam.

Może bank od tak zmienić warunki bez powiadomienia i ściągać kasę? Ma któraś z Was konto w pko? Macie tak samo?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ranking produktów, najtaniej, ranking, jaki kupić, jaki wybrać
Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika moja ciocia ma też konto w PKO i też pobierają jej 10 zł za kartę. Była zdziwiona, że w banku w którym ja mam w Polsce nie pobierają nic. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko a ta Twoja ciocia płaci od dawna Podejrzliwa? Czy dopiero zaczęła?

06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od zeszłego roku od lata.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja nie wiem jak oni ustalają te opłaty Puszcza oko. Ja płacę od 05.05. A kartę mam od zawsze Przewraca oczami.

06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika to będziesz musiała się przejść do banku i wyjaśnić to z nimi. Bo faktycznie 10 zł to troszkę dużo.
Moja ciocia ma od zawsze konto, ale w zeszłym roku dopiero wyrobiła sobie kartę. Wcześniej wypłacała gotówke w kasie banku. I od samego początku płaci 10 zł za kartę.

Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam konto w PKO (Inteligo) i co miesiąc za kartę pobierają mi złotówkę. A 10 zł za kartę, to jak dla mnie spore przegięcie. Zszokowana

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika a nie miałaś konta studenckiego, które jest zwolnione z opłat przez jakiś czas ? Podejrzliwa .

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 16-05-2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Monika a nie miałaś konta studenckiego, które jest zwolnione z opłat przez jakiś czas ? Podejrzliwa .

Nie Smaluszku Puszcza oko. Ja mam konto jeszcze z mamą Zakłopotana.

Trzeba się będzie przejść do banku bo ja już nie wiem o co chodzi Przewraca oczami.

06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 14-08-2009, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli jest to karta debetowa- to taryfa opłat przedstawia się jak w załączonym linku:
http://www.pkobp.pl/index.php/id=autom_oppr/subid=auto_97/section=indy
I co najdziwniejsze nigdzie nie znalazłam opłaty za korzystanie z karty. Owszem jest opłata -ale za wypłaty z bankomatu. Musisz z całą pewnością wyjaśnic to w Oddziale.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bank PKO BP S.A. od przeszło roku pobiera opłaty za korzystanie z karty w wysokości 10zł za każdą kartę. Czyli jeśli są wydane 2 karty do jednego konta, to pobiorą dwa razy po 10zł, w miesiącu, w którym karta została wydana.
Bank przysyłał w tamtym roku KAŻDEMU klientowi zmianę warunków umowy prowadzenia konta i wysyłał nową taryfę opłat i prowizji.

A że pobrali najpierw 20zł, potem je zwrócili i pobrali 10zł, to już wina cudnego systemu, który już tak ma i robi takie cuda... Przewraca oczami

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

KAMI

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy czytam takie komentarze to zawsze otwiera mi sie scyzoryk w kieszeni. Z tego co pamietam w PKO jest oplata za kazda karte.
Jest prosty sposob na ominiecie tego. Zalozcie konto w mbanku lub aliorBanku. Maja obecnie chyba najlepsze oferty.
W Twoim wypadku rocznie oddasz do banku bezsensu ponad 240 zl- pomysl na co mozesz te pieniadze przeznaczyc? Puszcza oko
PKO to normalni zlodzieje i zeruja na ludziach ktorym nie chce sie przeniesc konta gdzie indziej.
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam konto w PKO i również płacę 10 zł za użytkowanie karty - od jakiegoś czasu. Trzeba niestety czytać te wszystkie świstki co do domu przychodzą, bo później można się zaskoczyć. Złośliwa
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Totalna bzdura!!! Tą opłatę pobierają raz w roku. Też się dziwiłam i zadzwoniłam do nich. Faktycznie wysyłali mi nową taryfę prowizji i opłat, tylko my zwyczajnie tego nie czytamy tylko wrzucamy do szuflady lub do kosza. A ten mbank czy aliorbank to dopiero jest złodziejstwo i nabijanie ludzi w butelkę. Tam pieniądze procentują w nocy tak? heheheh Gorszej głupoty na chwyt reklamowy nie mogli wymyślić Diablica lub Bardzo wściekła Powiem tak PKO istnieje odkąd pamiętam i uważam, że są uczciwi i wiarygodni, a nie jakieś pseudo-banki, które dopiero co powstały i już moją niby 100letnią tradycję. Dziś jest taki bank a jutro o nim nikt już nie słyszy...
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 17-08-2009, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi tylko raz pobrali wtedy- co prawda się pomylili, ale pomyłkę naprawili Uśmiechnięta. Opłata jest- raz do roku Uśmiechnięta. Czyli rocznie 10zł., a nie 240 KAMI Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: