Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orbitrek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W niedzielę nabyłam taki sprzęt, wczoraj ćwiczyłam pierwszy raz. Wytrzymałam 25 min. Dzisiaj znów wskakuję na orbitrek Uśmiechnięta .

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

roksiakb

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie dawno też kupiłam. Stwierdziłam, że w końcu muszę się za siebie wziąć. I (ale wstyd!) na początku nie mogłam wytrzymać dłużej niż 7 minut na 1 stopniu - a jak już ledwo dochodziłam do 10 minut to myślałam, że umieram i że mi serce wybuchnie, po czym leżałam na podłodze z pół godziny i wstać nie mogłam Zakłopotana Ale po pewnym czasie moja kondycja się poprawiła przez to i dochodziłam spokojnie do ok 30 min. A obecnie na razie przerwałam ćwiczenia.

Podpis Każdego dnia kocham Cię bardziej...
Dziś - jeszcze więcej niż wczoraj,
A i tak mniej niż jutro..
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 09-11-2011, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój T. zakochał się w orbitreku i na siłowni zaczyna ćwiczenia od niego. Pół godziny sobie biega, kładzie książkę i ćwiczy. Efekty są, zresztą on sam czuje, że idzie mu łatwiej i dwie dziurki w pasku dalej się zapina. Uśmiechnięta
Ja osobiście orbitreka nie lubię, bolą mnie na nim kolana po dłuższym czasie. Ale jak wszystko inne jest zajęte to wsiadam na to. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 11-11-2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też najbardziej lubię orbitrek i jak idę na ćwiczenia, to mam nadzieję, że mnie na niego wyślą. Nienawidzę za to steppera- koniec świata.Złośliwa

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 11-11-2011, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Ja też najbardziej lubię orbitrek i jak idę na ćwiczenia, to mam nadzieję, że mnie na niego wyślą. Nienawidzę za to steppera- koniec świata.Złośliwa

Ja mam dokładnie odwrotnie. Śmiejąca się Orbitka nie lubię. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 11-02-2014, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostalam od meza crosstrainer i jestem mega zadowolona. Puszcza oko Uwielbiam go, ale ze za silownia nie przepadam to mialam malo stycznosci. Przejechalam 15 min., jutro sprobuje 20, a pozniej zobaczymy.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

malwiniako

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze lubiłam na nim ćwiczyć, ale odkąd go mam - stoi. Od czasu do czasu na niego wskocze i to wszystko... Jest bardzo męczący. ;P
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-02-2014, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj zrobilam program trwajacy 27 minut, dzis zaraz jade dalej. Super sprawa, mecze sie, a pozniej nie chce mi sie jesc, a juz zupelnie nie mam ochoty na slodycze.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pią 14-02-2014, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Orbitrek daje efekty pracy, jesli jest sie systematycznym to nawet 20 min dziennie to duzo.
Jak kupilsmy z mezem po slubie to cwiczylismy na zmiane, teraz lezy w piwnicy, ale chyba pora go odkurzyc. Uśmiechnięta Dla mnie zawsze byl ratunkiem, jak mialam stresujacy czas, wypocilam sie i od razu czulam sie "lzejsza" psychicznie.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 15-02-2014, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasz tak szybko nie trafi do piwnicy, bo po tym jak go wnieslismy na gore myslalam, ze umre. Ciezki jest niemilosiernie.

Poki co nie opuszczam ani dnia, choc chwileczke, ale musi byc.

Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Wto 04-03-2014, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jaki orbiterek polecacie? Podobno ważna jest wielkość koła zamachowego. Jakie macie i w jakiej cenie mniej więcej?

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

Ania_ABCfitness

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 30-06-2014, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam orbitreki magnetyczne z cięższym kołem zamachowym (7kg i większym), ich cena wynosi ok 500-600 złotych. Sprawdź dokładnie parametry, żeby dopasować sprzęt do swojego wzrostu i wagi (producenci podają w specyfikacji dla kogo dany sprzęt będzie się nadawał). Fajnie jeżeli komputery wyposażone są w programy treningowe, wtedy ćwiczenia się są nużące.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 8:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się ostatnimi czasy próbuję zmobilizować i chodzić na nim codziennie ale niestety brak czasu ostatnio
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: