Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orbitrek
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 21:43    Temat postu: Orbitrek Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiam się nad kupnem takiego cuda. Macie może, albo ćwiczyłyście na orbiterku na siłowni???? Są jakieś efekty???
Chcę kupić jakiś przyrząd do ćwiczeń, bo nie mam jak chodzić na siłownię (nie mam z kim zostawiać dziecka).

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam ten przyrząd a teraz stoi u mnie na ogrodku i moknie.

To jest dobre dla osoby która ma zapał ja niestety go nie miałam i odstawiłam to szybko Smutna

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie z tym zapałem to i mnie chyba ciężko, bo mam w domu steper no i też stał i się kurzył, pożyczyłam go koleżance i teraz stoi i się kurzy u niej w domu Bardzo szczęśliwa

Ale jeśli się zawezmę do jest to dobry przyrząd do schudnięcia???

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira mój tata kupił sobie coś takiego chyba w tamtym roku!
był uzywany chyba z tydzień.... a teraz chyba wyniósł go na strych bo tylko zawadzał....
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem Ci że trudno na nim schudnąć Bardzo szczęśliwa Ja 100 kcal spalałam w jakieś 20 min. Myślałam, że oszaleje. To nie tak prosto ćwiczyć na tym- trzeba być wprawionym w boje.

Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze, myślałam, ze jest tak trudno, w końcu działa on na całe ciało, bo wszystkie mieśnie pracują Niezdecydowana
Sama nie wiem może wezmę od koleżanki mój steper i na nim poćwiczę, a jak mi się nie znudzi to zastanowię się na tym orbiterkiem.
Mój mąż już mi zapowiedział, że napewno mi go nie kupi, bo juz jedno stoi w kącie Podejrzliwa Podejrzliwa

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elwira daj sobie spokój, szkoda kasy!

Mówię Ci nie będziesz na nim ćwiczyć Niezdecydowana Ja się ostro napaliłam na stepper, kupiłam go i ćwiczyłam na nim może ze 3 razy Bardzo smutna a wydałam na niego 250zł, mój J kiedyś kupił sobie rower stacjonarny, trochę na nim ćwiczył ale też długo to nie trwało Niezdecydowana A te przyrządy teraz stoją w domu, kurzą się i tylko zajmują miejsce Bardzo smutna

Jak chcesz schudnąć i poćwiczyć to taniej wyjdzie jak kupisz sobie płytkę do ćwiczeń i będziesz codziennie ćwiczyć przez 1h - efekt gwarantowany. Kiedyś ćwiczyłam 4 x w tyg właśnie z płytką i naprawdę efekty było widać!
Powrót do góry

Jewel

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie ciekawi mnie ta płytka z ćwiczeniami. Gdzie ją mogę dostać Pytanie

Lepiej pójdź parę razy an siłownie zamiast wydawać taką kasę na orbitreka.

Powrót do góry

mako.mako

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Właśnie ciekawi mnie ta płytka z ćwiczeniami. Gdzie ją mogę dostać Pytanie

Kupiłam sobie przed Świętami płytkę w Empiku - Cindy Crauford (Nowy wymiar - powrót do formy) kosztowała 24 zł.

Miałam już ją kiedyś ale na kasecie VHS i dzięki niej schudłam, są na niej 3 zestawy ćwiczeń - 12, 16 i 41 minutowe! Bardzo fajna płytka, polecam.
Powrót do góry

Kimi

PostWysłany: Pią 05-01-2007, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie macie rację, a płyty jakieś mam, to pożwicze przy nich, no i przywiozę steper od koleżanki!!!!!

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

sylwii-79

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 10-11-2008, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam aktualnie zapał i motywację i przymierzam się do kupna steppera lub orbitka jak wasze stoja nieużywane to może mi odsprzedacie?

Podpis Jak masz miękkie serce to miej twarda d...
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 11-11-2008, 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam drogi rowerek, który kupiliśmy mamie, a teraz stoi na strychu...
Niestety w domu jest za dużo obowiązków i nawet w wolnym czasie później nie wejdziecie na sprzęt Smutna.
Zabawa trwa na oko ok. 2-4 tyg. max i na tym koniec.

Wiem z doświadczenia, bo jestem instruktorem aerobiku i wiele pań kupowało do domu sprzęty a po miesiącu lub dwóch wracały na salę, bo ćwiczenia w domu nie były regularne i nie dawały efektów..bo co z tego jak wejdzie się na kilkanaście minut na sprzęt w tygodniu...bez sensu.
Radzę zainwestować w basen, siłownię, aerobik, spacery, jakiś ruch...

Elwira a może uda Ci się z kimś zostawić malucha na 1-2 godz w tygodniu? Jeśli naprawdę się nie uda, zainwestuj w kilka płyt i ćwicz przed tv czy monitorem...da 100 razy lepsze efekty Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gabi32

Zodiak: Panna

PostWysłany: Wto 11-11-2008, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokladnie tak zrobilam , mialam rower i nie chcialo mi sie w domu . Zapislam sie na silownie i 4 miesiac juz chodze , efekty widac .

A jedno pytanie do landrynki - Kochana , jakie Cwiczenia na brzuch ?Które mozna robic w domu ?

Podpis ''
Nie rozmawia się z tym, kto nie rozumie znaczenia słów.''
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 11-11-2008, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam to cudo w domu i cwicze 3 razy w tygodniu.
Schodze wykonczona i czuje kazdy miesien, prawie Złośliwa
Nie mam zamiary zrzucic na tym wagi, ale poprawic pare rzeczy Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 11-11-2008, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gabi brzuszki ale w różnych formach i wykonywane technicznie, od razu zastrzegam, że jest ich milion rodzajów i nie tylko coś w rodzaju tych zwykłych Uśmiechnięta. Priv poszło Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: