Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Salwa napisała:
Menju gratuluję poczucia humoru.... Bardzo szczęśliwa
Basia zdaj się na intuicje... Puszcza oko

Basia pisała, iż patrzy na świat przez soczewki -5.
Ja bym proponował jednak zdać się może na dotyk...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju, a wy też czasem udajecie? Podejrzliwa
Bo może ja patrzę dobrze, ale widzę nie to co jest, tylko to, na co pozory wskazują. Przewraca oczami

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Salwa

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

..

Podpis  Czas nas uczy wiele...
Zwłaszcza cierpliwości i szacunku.

Ostatnio zmieniony przez Salwa dnia Pon 06-09-2010, 19:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowito - gdy mnie pyta, czy doszedłem, mówię prawdę: tak kochanie, nie kochanie. Nie okłamuję w kwestii orgazmu poprzez udawanie, gdyż uważam, że to nie jest uczciwe w stosunku do partnerki. Ona się stara według swojego mniemania jak szalona, a ja mam ją utwierdzać w błędzie, że się zorgazmowałem wybitnie? Nigdy w życiu. Nie będę działał na swoją zgubę. Jak będę udawał, to nigdy się nie zorientuje, gdzie jest mój punkt dżi.

Dołączone po 1 minucie 47 sekundach:

Salwa napisała:
Dotyk ewentualnie smak... Przewraca oczami zawsze to jakaś alternatywa..

Celna i smakowita uwaga.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To pięknie z twojej strony, że jesteś tak uczciwy i trzymasz się stałych zasad, zaprzeczając tym powszechnie panującemu przekonaniu, iż mężczyzna zmienną jest. Przewraca oczami

Jako kobieta która ma nosa do mężczyzn, proponuję jeszcze (oprócz smaku i dotyku) uwzględnić zapach.

Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju popieram z tym mowieniem prawdy!
Partnera trzeba czasami "naprowadzic" i wtedy bedzie to dobra droga do "sukcesu" Puszcza oko

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
To pięknie z twojej strony, że jesteś tak uczciwy i trzymasz się stałych zasad, zaprzeczając tym powszechnie panującemu przekonaniu, iż mężczyzna zmienną jest. Przewraca oczami

Jako kobieta która ma nosa do mężczyzn, proponuję jeszcze (oprócz smaku i dotyku) uwzględnić zapach.

Dziękuję za ciepłe słowa, które utwierdzają mnie w tym, że prawidłowo czynię. Uśmiechnięta Ale muszę cię zganić, że tak niedokładnie psiątasz. Mogłaś już dawno temu odszukać zagubiony punkt i dyskutować znacznie bardziej treściwie o orgazmach.
Z tym zapachem dajesz kobietom do zrozumienia, że faceta przed orgazmem należy zagonić pod prysznic? Podejrzliwa
Kiniu , a ty lepiej uważaj, gdyż wnioskuję z innego wątku, że lekce sobie ważysz zabytki historii dumnych synów Albionu. One są pod absolutną ochroną! Twój potężny orgazm mógł spowodować poprzez drgania uszkodzenia w delikatnej tkance budowlanej zamkowych pozostałości. Skonsternowana
Powrót do góry

basia27

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz rację Salwa muszę zdać się na intuicję i spostrzegawczość myślę że mi się uda

Podpis 01.08 2009r mój najważniejszy dzień w życiu mój ślub Kocham Cię Misiu
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita kamien z serca co, ze sie znalazl?

Menju czasmi na ten zapach to i prysznic nic nie pomoze, podobno. Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Ale muszę cię zganić, że tak niedokładnie psiątasz. Mogłaś już dawno temu odszukać zagubiony punkt i dyskutować znacznie bardziej treściwie o orgazmach.

Psiątanie (a w tym wypadku i szukanie punktu) nie należy do moich obowiązków, ale po raz kolejny przekonałam się, że jak ma być coś zrobione dobrze, to muszę to zrobić sama.

Menju napisała:
Z tym zapachem dajesz kobietom do zrozumienia, że faceta przed orgazmem należy zagonić pod prysznic? Podejrzliwa

Przed, a nawet i po by się przydało, oczywiście, o ile nie będzie się śpieszył do domu.

I żeby nie było niedomówień, to na pierwsze wypowiedziałam się w szczególe, a na drugie w ogóle.

Dołączone po 1 minucie 53 sekundach:

Zuzka napisała:
Jowita kamien z serca co, ze sie znalazl?

Nawet nie wiesz, jak mi ulżyło. Bardzo szczęśliwa
Nie chcę sobie wyobrażać co by było, gdybym zgubiła gdzieś poza domem. Zszokowana

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Nawet nie wiesz, jak mi ulżyło. Bardzo szczęśliwa
Nie chcę sobie wyobrażać co by było, gdybym zgubiła gdzieś poza domem. Zszokowana

A maz pomagal Ci szukac?
Poza domem to juz lipa, pewnie ktos inny by sobie wzial. Zszokowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
A maz pomagal Ci szukac?

On też się trochę zdenerwował i nawet wyszła nieprzyjemna sytuacja, bo zaczął mnie podejrzewać, że gdzieś zostawiłam z pośpiechu i roztargnienia. No ale jak znalazłam,to mnie przeprosił i już jest dobrze.
Żeby jednak sobie nie myślał, to mu nie powiedziałam, gdzie teraz mam i będzie musiał sam znaleźć. Cool

Powrót do góry

ACJunior

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Nie 04-07-2010, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Menju, a wy też czasem udajecie? Podejrzliwa
Bo może ja patrzę dobrze, ale widzę nie to co jest, tylko to, na co pozory wskazują. Przewraca oczami

Hmm, udawanie jest raczej dość widoczne u nas... heh
I tu jesteśmy poszkodowani przez naturę...
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pon 05-07-2010, 6:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:

Menju czasmi na ten zapach to i prysznic nic nie pomoze, podobno. Podejrzliwa

Och w dzisiejszcyh czasach coraz więcej kobiet ma kłopoty z czynnikami alergicznymi. To bardzo niepokojące lecz prawdziwe i może utrudnić funkcjonowanie niejednego związku.

Jowita napisała:
Przed, a nawet i po by się przydało, oczywiście, o ile nie będzie się śpieszył do domu.

Ależ oczywiście , także i ty zwracasz uwagę na bardzo ważny aspekt zdrowotny orgazmu i związaną z tym ludzką niefrasobliwość. Często kobiety i mężczyźni zapominają, że orgazm ( a jeszcze dajmy na to kobiecy wielokrotny wywołany punktem dżi) bardzo rozgrzewa nasze ciała. I zdarza się tak, szczególnie w chłodne dni, że po zimnym prysznicu, gdy kobieta lub mężczyzna pędzą zorgazmowani błyskawicznie do domu aby przygotować obiad (kobieta) lub go zjeść (mężczyzna) można się bardzo łatwo przeziębić. A to może wywołać opłakane skutki. Niezdecydowana
Powrót do góry

madziula

Zodiak: Panna

PostWysłany: Pią 09-07-2010, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję Kobietki Bardzo uśmiechnięta Myślę, że wraz z upływem czasu i mi będzie dane doświadczyć pełnej satysfakcji ze współżycia płynącej z orgazmu pochwowego Puszcza oko Może i u mnie "samo przyjdzie" Uśmiechnięta
Basiu moim zdaniem również wystarczy się przyjrzeć i na pewno zauważysz kiedy Twój partner szczytuje.

Dołączone po 9 minutach 58 sekundach:

Moim zdaniem mój Mężczyzna zawsze osiąga orgazm kiedy się kochamy i kiedy się Nim zajmuję... ale mogę się oczywiście mylić.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Skocz do: