Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miedsiestra

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 09-07-2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już pogodziłam się że niemam i niebęde mieć pochwowego....trudno Smutna Jak kiedyś będę mieć pochwowy to będę bardzo miłozaskochana a tak jak będę się zastanawiać i czekać na niego to zero przyjemności Bardzo szczęśliwa Uśmiechnięta

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madziula

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 09-07-2010, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też na niego specjalnie nie czekam, tylko zastanawiało mnie, co jest powodem jego braku. Z tego, co wyczytałam tutaj na forum wynika, że nadmierne spięcie i stosowanie prezerwatyw może zmniejszać doznania lub nawet je uniemożliwiać. Będziemy eksperymentować z pozycjami:) A jak myślicie, czy podczas stosunku analnego można również osiągnąć orgazm??

Dołączone po 3 minutach 1 sekundzie:

I czy to w ogóle sprawia Wam przyjemność?? Pytam, gdyż nigdy tego nie próbowałam... Nie mam na ten temat zielonego pojęcia Puszcza oko
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 14-07-2010, 6:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madziula napisała:
A jak myślicie, czy podczas stosunku analnego można również osiągnąć orgazm??

I czy to w ogóle sprawia Wam przyjemność?? Pytam, gdyż nigdy tego nie próbowałam... Nie mam na ten temat zielonego pojęcia Puszcza oko

Oj bidulko ale cię nielitościwe koleżanki przyblokowały z seksualną satysfakcją. No jak tak można...Cóż za głęboko niehumanitarna postawa. Bronią ci wstępu do analnego raju. Skonsternowana
Obiecuję, że jeśli tylko zacznę kochać inaczej to się podzielę głęboką wiedzą, a teraz mogę ci tylko powiedzieć, że znajomy gej kazał ci przekazać, że on osiąga mega odlot. No ale jego partner kładzie wszystkich innych na kolana. Szczególnie gdy stoi. Śmiejąca się
Powrót do góry

miedsiestra

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 05-08-2010, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Analny???Czemu nie Bardzo szczęśliwa Jednak uważam że pochwy nic nie zastąpi Uśmiechnięta

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 22-07-2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
A teraz mogę ci tylko powiedzieć, że znajomy gej kazał ci przekazać, że on osiąga mega odlot. No ale jego partner kładzie wszystkich innych na kolana. Szczególnie gdy stoi. Śmiejąca się

Hmm... Że co? Zszokowana
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 22-07-2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Doma, a czego konkretnie nie zrozumiałaś? Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Alex85

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Proponuję podejmować stosunek seksualny w pozycji na jeźdźca. No ewentualnie mozna zgłosić sie do lekarza.
Powrót do góry

Martinka

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 06-09-2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiec moze tak... Ze swoja połowa jestem od roku i w łózku sie zgrywamy... On zawsze najpierw mysli o mnie a dopiero potem o sobie ale moze do sedna... Nie miewałam problemów z " dojsciem" od jakiegoś czasu zaczełam "go" gubic a teraz nawet nie mozemy go "znalezc" Zakłopotana troche sie tym martwimy a ja czuje sie z tym nie komfortowo bo mój meżczyzna mysli ze to jego wina... Czy wiecie moze czemu tak sie dzieje??? Z gory dziekuje za kazda odpowiedz.
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Pią 09-12-2011, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

laurette napisała:
Dziewczyny z tego co wiem, to mało kobiet przeżywa orgazm pochwowy tak na prawdę. Większość doznaje orgazmu łechtaczkowego i chyba o tym właśnie pisała nasza sylwunia Śmiejąca się . Trening czyni mistrza.

Też tak myślę. Jednak warto się postarać żeby orgazm był też bez "ubrań". Poczytaj o tych sprawach z partnerem a pewnie się polepszy. Uśmiechnięta Warto czytać, warto. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

taakaadum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 10-12-2011, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

miedsiestra napisała:
Analny???Czemu nie Bardzo szczęśliwa Jednak uważam że pochwy nic nie zastąpi Uśmiechnięta

Nic a nic! Jest jedna w swoim rodzaju. Aż strach czlowieka chwyta na samą myśl.

Kobieta jest po coś! Tak samo w rzeczy mężczyzna.
Nic nie może im się równać, nic ich nie zastępuje.

Szczerze każdorazowo udziwnienia tj homo traktowałem jako coś anormalnego.

..pochwowy rox

Podpis 
Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz – w obu przypadkach masz rację.

Uwagi  Prosze nie uzywac innego koloru niz czarny.
Sprawdzaj pisownie i interpunkcje przed wyslaniem posta.
Zuzka.
Powrót do góry

Stavros

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 11-12-2011, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uważam, że wszystko (prócz gejostwa) dla ludzi jest. A głównie znaczenie ma to czy sie rozumiemy. Ja np nie mam problemu podobnie jak króliki mówisz i \'pach\'\' moja kobiecinka np już potrzebuje się odstresować i nieźle wyszaleć żeby coś z tego było. Aczkolwiek jak zajmę się nią, a później myślę o sobie, to wszystko jest jak należy i \'\'dzieci chce więcej\'\' Bardzo szczęśliwa .
Różne kobiety (już się tym interesowaliśmy) są różnie zbudowane fizycznie i maja różne unerwienie. Często przygotowanie imprezy i technika ma znaczenie w konkretnych przypadkach.

Wielu kobietom (z tego co zona wyczytała) pomaga gorąca kąpiel i poprzedzający niby wieczór na odprężenie. I o dziwo, uznawane przez lekarza \'\'chore\'\' pacjentki dochodzą z krzykiem jak dziewice. Ja uważam, że intymność kobiety to ważna sprawa. Kobieta, która się wyszaleje chodzi jak szwajcarski zegarek, facetowi to nie robi różnicy czy bzyka czy nie. Bzykanie może sobie zastąpić siłownią i tez padnie jak pies Pluto, szczęśliwy każdego wieczoru. Kobieta nie koniecznie Niezdecydowana .

Uwagi  Proszę sprawdzać pisownię przed wysłaniem posta oraz zwrócić uwagę na interpunkcję!

gieniusia.
Powrót do góry

Caffee

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, przeglądałam na forum tematy związane z moim problemem z tym, że nic do końca nie było podobne do mojego... Smutna
A więc, życie seksualne zaczęłam już dość dawno w wieku 16 lat (mam 22) i do teraz miałam z 4 partnerów ale nigdy nie było mi z nimi źle. A dokładnie zawsze podczas seksu miałam orgazm. Od roku jestem z chłopakiem z którym doszłam tyle razy, co na palcach jednej reki mogę policzyć Smutna. Nie chodzi o grę wstępną itp bo z tym nie mam problemu ale o sam seks. Nie wiem co jest. Myślałam, ze z czasem się to zmieni a tu nic. Jemu tego nie powiedziałam zawsze udaje by nie robić przykrości...
Nie chodzi tu o rutynę czy coś w tym rodzaju bo próbujemy wszystkiego, od gry w role po wymyślne pozycje i nic...
Biorę plastry anty ale to nie ma nic do rzeczy z poprzednimi partnerem tez się tak zabezpieczałam. Boję się, że to nigdy się nie zmieni co mam zrobić ?

Podpis ...Liczy się tylko to, co nadaje wartość naszemu życiu...
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, czy to prawda, ale czytałam kiedyś artykuł (chyba na onecie), w którym było napisane, że niektóre kobiety mogą mieć orgazm z jednym partnerem, a z innym już nie. Przy czym ten orgazmodajny, może nie robić nic szczególnego, a inny, choćby stawał na uszach i rzęsach (lub robił dokładnie to co tamten), to uniesień nie dostarczy. No i podobno uczucia nie mają tu nic do rzeczy. Puszcza oko

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Nie wiem, czy to prawda, ale czytałam kiedyś artykuł (chyba na onecie), w którym było napisane, że niektóre kobiety mogą mieć orgazm z jednym partnerem, a z innym już nie. Przy czym ten orgazmodajny, może nie robić nic szczególnego, a inny, choćby stawał na uszach i rzęsach (lub robił dokładnie to co tamten), to uniesień nie dostarczy. No i podobno uczucia nie mają tu nic do rzeczy. Puszcza oko

To kwestia dopasowania. Z jednym nam jest lepiej, z drugim gorzej i uczucia nie mają tutaj nic do rzeczy. Tak samo jest z pociągiem fizycznym - jeden nas pociąga, mimo, że może być mniej atrakcyjny od tego drugiego, który na nas nie działa. Czysta biologia. Puszcza oko
Czasami potrafi nam spłatać niezłego psikusa. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Caffee

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 10-06-2012, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli jestem skazana na brak przyjemności z seksu i nic na to nie poradzę ? Smutna Bo nie mam zamiaru zmieniać partnera ale rok udawania mnie meczy... I chodzi też o to by jego nie oszukiwać, on jest przekonany, że jest perfekcyjny w tym co robi bo zawsze mnie doprowadza. Niezdecydowana

Podpis ...Liczy się tylko to, co nadaje wartość naszemu życiu...

Uwagi  Zaczynaj zdania z dużej litery i pamiętaj, że emotka nie zastępuje kropki.
scoto.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: