Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwunia20

PostWysłany: Pią 07-09-2007, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie boję się ciąży. Zresztą wiecie, jakiś miesiąc temu chciałam zaliczyć wpadke i tak sobie pomyslałam, że jeśli teraz nie będę w ciąży to przez najbliższe kilka lat już nie będę. No i sprawdziło się. Była u dżina po tabletki. Skoro już tak zadaje pytania to może jeszcze jedno... To,że mam problemy z wilgotnoscią to wina tabletek? Dodam tylko, że zażyłam dopiero pierwsze opakowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwunia nie wiem czy wiesz ale tabletki obniżają libido kobiety i jak przed braniem tabsów nie mogłaś dojść to teraz będzie jeszcze gorzej. Życzę ci powodzenia i tak jak ktoś tu powiedział najlepiej, żebyś podczas stosunku dajmy na to przeznaczyła 2godz. tylko dla siebie(i w tym czasie myślała tylko o sobie razem ze swoim facetem) i inne 2godz. tylko dla swojego faceta. W takim układzie nie musisz się martwić czy jemu jest dobrze tylko skupiasz się na sobie. Ładnie tu było powiedziane, że orgazmu trzeba się nauczyć. Ja przez pierwsze dwa miesiące współżycia dochodziłam tylko poprzez pieszczoty dłonią łechtaczki. Później trochę cosmo zaczęłam czytać, stosować parę trików, facet zastosował dużo dłuższą grę wstępną i teraz za każdym 'podejściem' mam orgazm pochwowy-raz większy raz mniejszy, ale za każdym razem i to wielokrotny. Tej sztuki niestety kobieta musi się nauczyć. Powodzenia

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo zazdroszczę tych wielokrotnych orgazmów pochwowych Ok . W sumie nie zazdroszczę, bo z moim D. mam wspaniały, udany sex Puszcza oko .
Gdzieś czytałam, że kobiety nierodzące oraz przed 35 r.ż bardzo rzadko przeżywają orgazm pochwowy Myśli . Pierwszy warunek już spełniam...to teraz co? Jeszcze mam czekać 9 lat Podejrzliwa ? Żartuję oczywiście, bo nie mogę narzekać na prawdę.

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Albo trzeba mieć dobrze dobranego partnera. Nigdy z tym problemów nie miałam, a z mężem od początku dochodziliśmy w tym samym czasie. I zgadzam się z LeeLoo po pigułkach wielu kobietom spada libido i nawilżenie jest znikome.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

sylwunia20

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiec jeśli nawilżanie jest słabe to jest to oznaka źle dobranych tabletek?

Dołączone po 6 minutach 40 sekundach:

Tabletki, które biorę nazywają się Mercilon. Kobiety, raczej je zachwalają. W tym miesiącu czeka mnie wizyta u lekarza Neutralna

Podpis "niepotrzebny budzik nikomu, gdy zatańczą na powiekach złote skry(..) jaki piękny świat!! jaki piękny świat!!"
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej nie. One po prostu tak działają. Bo zmieniają gospodarkę hormonalną.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie efrell ma racje. To po prostu indywidualna reakcja organizmu. Ale możesz wspomnieć o tym ginowi(tzn. o słabym nawilżeniu). Powinien Ci lepiej to wyjaśnić, być może naprawdę trzeba zmienić tabletki.

Powrót do góry

sylwunia20

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To własnie słabe nawilżenie może powodować ból??

Podpis "niepotrzebny budzik nikomu, gdy zatańczą na powiekach złote skry(..) jaki piękny świat!! jaki piękny świat!!"
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno to może powodować otarcia, a co za sobą idzie ból, pieczenie i nadżerkę.

Powrót do góry

sylwunia20

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I co mam robić jeśli mam takie objawy?

Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po prostu idź na wizytę do gina i powiedz mu o objawach.

Powrót do góry

sylwunia20

PostWysłany: Sro 12-09-2007, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No idę idę za jakieś 2 tyg. Jej wstyd troszkę Zakłopotana. Ale już zaczynam się przygotowywać psychicznie i jakoś pójdzie.

Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

laurette napisała:
LeeLoo zazdroszczę tych wielokrotnych orgazmów pochwowych Ok .
Gdzieś czytałam, że kobiety nierodzące oraz przed 35 r.ż bardzo rzadko przeżywają orgazm pochwowy Myśli . Pierwszy warunek już spełniam...to teraz co? Jeszcze mam czekać 9 lat Podejrzliwa

Laurette, spokojnie. Ja nie mam dzieci, nie mam też 35 lat a orgazm pochwowy mam prawie za każdym razem. Tak więc jest jednak jakaś nadzieja. Puszcza oko

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nadzieja jest zawsze. Na dodatek orgazm u kobiety jest na tyle głupi, że jego po prostu trzeba się nauczyć Niezdecydowana

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 16-09-2007, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie każdy musi się go uczuć. Przewraca oczami Czasami wystarczy inne podejście do sprawy.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Skocz do: