Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wysokie_obcasy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też na początku z nowym chłopakiem miałam ten problem, że nie mogłam dojść, dlatego wiem jakie to bywa frustrujące... Ale któregoś dnia wyłączyłam wszelkie myśli w głowie, skupiłam się tylko na przyjemności, na jego i moich ! i nagle poczułam przyjemnie napływające ciepełko. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

zandalee

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 10-10-2012, 1:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochana, musisz po prostu zdobyć się ze swoim chłopakiem na szczerość i naprowadzić go na to co lubisz, a przede wszystkim to ty sama najpierw musisz poznać swoje ciało, zacznij po prostu od autoerotyzmu to nic wstydliwego, wiem to, spróbuj a na pewno pomoże.
Pozdrawiam Marta.
Powrót do góry

honey89

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 19-11-2012, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Staraj się za dużo nie myśleć, a problem powinien sam się rozwiązać. Popatrz na facetów: oni nie myślą o seksie tylko go uprawiają. Uśmiechnięta
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobietki czy znacie może jakieś środki na zwiekszenie intensywności orgazmu? Pytam się poniewaz zbliżają się walentynki i zastanawia się nad kupnem własnie jednego z takich środków. Interesuje mnie tutaj szczególnie coś co nieco podkreci atmosferę wieczorem.
Myślałam o żelu podniecającym. A może kupic jakis afrodyzjak?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

różyczka napisała:
Kobietki czy znacie może jakieś środki na zwiekszenie intensywności orgazmu? Pytam się poniewaz zbliżają się walentynki i zastanawia się nad kupnem własnie jednego z takich środków. Interesuje mnie tutaj szczególnie coś co nieco podkreci atmosferę wieczorem.
Myślałam o żelu podniecającym. A może kupic jakis afrodyzjak?

Rozumiem, że chodzi o Ciebie? W sensie, to Ty chcesz mieć większe odczucia orgasmu?
Jeżeli tak, to durex ma całą serię. Dobry, a nawet lepszy jest również libido żel - przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza.
Z innych rzeczy możesz jeszcze spróbować sex elixir - środek znany też pod nazwą hiszpańska mucha.
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 01-02-2017, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja i on.NO chcę aby było fajniej. Szczególnie,ze w ostatnim czasie mieliśmy trochę na głowie i dobrze byłoby się zrelaksować.
Wydaje mi sie,ze przewinęła mi się ta nazwa przed oczami Czy jest to środek dla kobiet i dla mężczyzn czy jedynie dla facetów?
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 07-02-2017, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

różyczka napisała:
Ja i on.NO chcę aby było fajniej. Szczególnie,ze w ostatnim czasie mieliśmy trochę na głowie i dobrze byłoby się zrelaksować.
Wydaje mi sie,ze przewinęła mi się ta nazwa przed oczami Czy jest to środek dla kobiet i dla mężczyzn czy jedynie dla facetów?

Czytałam gdzieś,ze jest to polecane jedynie dla kobiet oraz że jedynie u kobiet daje dobre efekty. Z drugiej strony dla ciekawości mój facet sprobował i u niego równiez było większe podniecenie. Nie wiem czy podnieciła go tak sama proba czy po prostu na niego zadziałało. Ale tego wieczoru robiliśmy to kilka razy.
Polecam pczytac sobie również ksiązki Lwa Starowicza. Pomijając to,że jest to naprawdę świetna lektura oraz to,ze ksiązki są naprawde udane to opisuje on sposoby na udoskonalenie swojego zycia intymnego.Własnie z tych książek przeczytaliśmy,ze warto jest wypróbować sobie afrodyzjaki.
Powrót do góry

monikak76

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 18-05-2017, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie sprawa wygląda tak, że jestem z mężem od 7 lat, po 3 latach urodziłam nam dwóch synów i od tamtej pory nasz seks wygląda troche tak, jakby to mąż miał się zadowolić a ja nic. to po części moja wina bo nic mu nie mówiłam, że nie miewam orgazmu.. jest mi przykro bo to juz tyle lat sama siebie zadowalam po kryjomu, a jak sobie przypomne co było przed ślubem i przed ciążami to aż ciarki mnie przechodzą, było super... Nie wiem jak z nim o tym porozmawiać, nie wiem jak mogę załatwić ten problem... wprawia mnie to w ogromne zakłopotanie a chodzenie spac co jakis czas zdołowanej też nie nalezy do najprzyjemniejszych.. Poradzicie coś?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 19-05-2017, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No cóż... Chyba nie ma innego wyjścia niż pogadanie z mężem. Albo pokieruj go w trakcie Puszcza oko. Musisz być delikatna i nie mówić, ze on coś robi źle, bo to delikatna kwestia dla każdego faceta Złośliwa.
Raczej powiedz, że ciało Ci się zmieniło i potrzeba Ci czegoś innego Puszcza oko. Albo że masz ochotę spróbować czegoś innego Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aleksandraweronika

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 21-05-2017, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monikak76 napisała:
U mnie sprawa wygląda tak, że jestem z mężem od 7 lat, po 3 latach urodziłam nam dwóch synów i od tamtej pory nasz seks wygląda troche tak, jakby to mąż miał się zadowolić a ja nic. to po części moja wina bo nic mu nie mówiłam, że nie miewam orgazmu.. jest mi przykro bo to juz tyle lat sama siebie zadowalam po kryjomu, a jak sobie przypomne co było przed ślubem i przed ciążami to aż ciarki mnie przechodzą, było super... Nie wiem jak z nim o tym porozmawiać, nie wiem jak mogę załatwić ten problem... wprawia mnie to w ogromne zakłopotanie a chodzenie spac co jakis czas zdołowanej też nie nalezy do najprzyjemniejszych.. Poradzicie coś?

Też uważam, że powinnaś porozmawiać z ukochanym i może wspólnie wypracujecie jakieś rozwiązanie? Są teraz nawet różne zabiegi, które pomagaja kobietą, w takim położeniu jak Ty. Nie ma sytuacji bez wyjścia, głowa do góry Uśmiechnięta
Powrót do góry

monikak76

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 22-05-2017, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zabiegi? Nic nie słyszałam o czymś takim.. Powiesz coś więcej?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: