Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Orgazm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 22-06-2010, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

floo napisała:
prezerwatywy przecież też są skuteczne i wiele osób na nich polega Przewraca oczami

na wszystko przyjdzie czas:P

Cieszę się, że popierasz w całej swej treści moje słowa. Zgadza się co do joty. Na prezerwatywach poległo wielu... kiedy przyszedł ów czas. Uśmiechnięta

Dołączone po 3 minutach 33 sekundach:

RedBerry napisała:
Ja jakoś nie zaszłam w ciążę używając prezerwatyw Przewraca oczami jak zresztą wiele moich znajomych.

Ja również nie "zaszłem", podobnie jak moi koledzy. Co do niektórych szkolnych koleżanek, niestety, miały bidulki mniej farta. Ale za to faktycznie, orgazmy pochwowe targały nimi jak epileptykiem. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madziula

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 22-06-2010, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wielu moich znajomych również używa prezerwatyw i to już od dawna a do tej pory nie mają dzieciaków Uśmiechnięta ale nie o to pytałam. Jak myślicie czym może być spowodowany brak orgazmu w moim przypadku? Zakłopotana
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Sro 23-06-2010, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madziula napisała:
Wielu moich znajomych również używa prezerwatyw i to już od dawna a do tej pory nie mają dzieciaków Uśmiechnięta ale nie o to pytałam. Jak myślicie czym może być spowodowany brak orgazmu w moim przypadku? Zakłopotana

Pogratulować szczęścia, skoro tak, to poćwicz mięsień Kegla inaczej zwany łonowo-guzicznym. Może osiągniesz jakieś wymierne efekty.
Powrót do góry

kalinka12

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 23-06-2010, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy w czyms to pomoze ale przez pierwsze 3 lata swoich ekscesów nie wiedziałam nawet ze moze byc w sexie cos jeszcze lepszego od samego zblizenia a był to .... orgazm. sama z siebie dopiero dojrzałam do tego zeby szczytowac,przyszło z czasem, nagle i nie w chwili kiedy go wyczekiwałam tylko w pełnym relaksie i uniesieniu. Potem zaczał mnie gnebic problem ze nie mam orgazmu jak mówia kolezanki albo w filmach tylko podczas stymulacji łechtaczki.Po szczerej rozmowie z moim wówczas wtedy partnerem wyszło na jaw ze to w 100% normalne,ze wiekszośc kobiet tak ma dochodzi podczas sexu francuskiego, niekiedy odwiedzin recznych partnera a podczas sexu zeby dojsc musze byc na górze aby ocierac równiez łechtaczka o partnera. No i relaks i bez stresu:)
Powrót do góry

KotBehemot

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokladnie. Kazda kobieta potrzebuje czegos innego. Grunt to spokoj, relaks, zaufanie i odprezenie - wtedy nie da sie zepsuc orgazmu Uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Silwa

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Grunt to spokoj, relaks, zaufanie i odprezenie - wtedy nie da sie zepsuc orgazmu

No i ten wyuzdany wyraz twarzy i odpowiednie odgłosy - gwarancja orgazmu kobiety Uśmiechnięta.
Powrót do góry

KotBehemot

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak? Uśmiechnięty
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Cukiereczek : *

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 01-07-2010, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

na razie tylko sex oralny uprawiałam, z moim K. to było jak jakiś cud!! Troche mnie paluszkami popieścił, ale to co wyprawiał z językiem i ustami... OOooo... nie było opcji zebym nie doszła. Cud, miód i fistaszki ; D

Podpis ,,Tacy są mężczyźni- wiecznie w pogoni za niedoścignionym ideałem i większym biustem. "
Powrót do góry

Balbinka

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się może wstrzymam od tak osobistych zwierzeń.

Kobieta, jak wiadomo, musi się uczyć orgazmu i jedna dostanie w przeciągu tygodnia, a druga będzie czekać rok. Możliwe, że trzecia przez całe życie nie będzie mieć orgazmu.

Ogólna klasyfikacja orgazmów kobiecych jest chyba wszystkim znana i dotyczy: orgazmu łechtaczkowego, pochwowego, sutkowego, punktu G, który jest najtrudniejszy do osiągnięcia oraz wielokrotny.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Balbinka napisała:
Ja się może wstrzymam od tak osobistych zwierzeń.

Osobistych zwierzen? Ja myslalam ze Ty masz jakies 16, 17 lat i juz masz doswiadczenie w sprawach orgazmu? Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Osobistych zwierzen? Ja myslalam ze Ty masz jakies 16, 17 lat i juz masz doswiadczenie w sprawach orgazmu? Podejrzliwa

Myśleć, myślałaś całkiem dobrze, ale nie zmienia to faktu, że kobiety idą z postępem i Balbinka może mieć całkiem ciekawe spostrzeżenia. Ja tam nawet młodziutkim kobietom staram się zaufać. Puszcza oko
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
ale nie zmienia to faktu, że kobiety idą z postępem Puszcza oko

To ciekawe z czym ja idę, bo nawet nie wiem, gdzie jest punkt G. Niezdecydowana
Tylko nie mówcie mi, że na końcu wyrazu shopping. Przewraca oczami

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Myśleć, myślałaś całkiem dobrze, ale nie zmienia to faktu, że kobiety idą z postępem i Balbinka może mieć całkiem ciekawe spostrzeżenia. Ja tam nawet młodziutkim kobietom staram się zaufać. Puszcza oko

Nie chodzi mi o spostrzezenia, bo kazdy ma prawo do takowych, czytaj, ja napisalam do tych osobistych zwierzen. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eeea tam, zazdrościcie młodziutkiej koleżance, że zna się lepiej na tych wielokrotnych niż wy i mogłaby właściwie coś konkretniejszego w temacie napisać... Złośliwa
Z waszym doświadczeniem nie wiedzieć gdzie jest punkt dżi? Zszokowana
To kompletnie podważa waszą wiarygodność. Młoda konkurencja was zmiecie moje drogie panie. Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 03-07-2010, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju tak zazdroszcze, tylko nie wiem czego. Podejrzliwa
Gdzie ja napisalam ze nie wiem gdzie jest punkt dzi?

Dziwi mnie tylko ze taka mloda osoba, w sumie jeszcze dziecko, ma tak wielka wiedze na ten temat, chociaz w googlach wszystko mozna znalezc. Śmiejąca się

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

Skocz do: